Просто каралева• 24 июня 2024
Дитину знудило в садочку
Подзвонили з садочку і сказали що дитина вирвала після сну. Ми її одразу забрали, на вид досить активна, каже що нічого не болить, температури немає. Після вже пройшло 1,5 години. Попросила зʼїсти бублик і 3 соломки. Поки норм. Дитині 3,6 роки. Що це могло бути? Таке вперше просто ( дуже хвилююсь (( чи треба давати якісь ліки?
Що краще дати поїсти в такому випадку ? Буду вдячна за пораду!
Просто каралева
• 24 июня 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Жара
Может водички много выпила и поскакала
У них вдень було свято в садочку, вони на вулиці були, танцювали. Потім обід і сон
Вирвала як прокинулися
КонФФетОшка• 24 июня 2024
Не їсти потрібно, а поїти часто маленькими порціями, якщо буде голодна щось безбілкове, без жирів, дати бетаргін або атоксіл, заміряти ацетон
Мишка-шалунишка• 24 июня 2024
Ответ дляЛарочка789
До лікаря, негайно.
Що попало
Ви взагалі про що?
І накатала ж цілий твір
Ахах) і видалила
Ви взагалі про що?
І накатала ж цілий твір
Ахах) і видалила
бибизяна• 24 июня 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Що попало
Ви взагалі про що?
І накатала ж цілий твір
Ахах) і видалила
Ви взагалі про що?
І накатала ж цілий твір
Ахах) і видалила
І змінила вже, ну буває) зато порада від серця
Просто каралева
• 24 июня 2024
Ответ длябибизяна
А що там було?
бибизяна• 24 июня 2024
Ответ дляПросто каралева
А що там було?
Що робити коли дитині у садку нудно
Запароленое одеяло• 24 июня 2024
Никаких сладостей и выпечки, а в холодильнике у вас должны быть полоски на ацетон. Тут говорят к врачу - наша педиатр даже не заподозрила ацетон у моего ребенка, когда он случился 1 раз, а я о таком диагнозе даже не слышала. Только анализ мочи подтвердил.