Працівниця року• 24 июня 2024
Готуєте суп ввечері чи вранці?
Хочеться приготувати ввечері і мати спокійний ранок.
Але так суп можна довше їсти і він свіжіший)))
Я просто полуночнік)) сиджу до 1 ночі.
Зранку встаю і поки дитина спить в спокої працюю.
Коли готувати суп?
Роблю зажарку, тому ну пів год стояти точно треба
Я просто полуночнік)) сиджу до 1 ночі.
Коли готувати суп?
Весела бджілка• 24 июня 2024
Ответ дляКвітка Миру
Готую без зажарки. Всі страви на один день.
У вас наверно много свободного времени
Працівниця року
• 24 июня 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я не люблю з мясом
Глас_Народа• 24 июня 2024
А чому суп не може готуватись зранку поки ви працюєте? Там активної праці на 15 хв. Решту саме вариться
Міс Всесвіт• 24 июня 2024
Морозьте засмажку порційно, у мене так мама робить.
Я готую без засмажки, зі справ тільки почистити порізати овочі та зварити бульйон. Працюю з дому, то готую коли як, як час є.
Працівниця року
• 24 июня 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Ввечері не готуєте?
Научительница• 24 июня 2024
Когда мне нужно свободное утро или у меня планы в первой половине дня, то варю вечером. А так- утром. 2 дня максимум едят суп или борщ, на больше не варю
Копуша• 24 июня 2024
Когда могу и хочу тогда и готовлю. Утром, днем, вечером. Никогда не думала о том, что утренний суп на полсуток свежее чем вечерний)))
Научительница• 24 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Сейчас вас закидают тапками про борщ за 15 мин и сырники за 10)))) тут таких моторных не любят)
Капуста Маша• 24 июня 2024
Готую коли є час і натхнення. Ввечері не люблю, бо потім гарячу кастрюлю в холодильник не поставиш.
Love_Love_Love_• 24 июня 2024
Господи, що там той суп готувати 20 хвилин роботи, вам немає про що думати?
Глас_Народа• 24 июня 2024
Ответ дляНаучительница
А скільки йде часу на суп без м´яса? 3 хвилини щоб почистити 3 картоплини і одну моркву? Далі ще дві хвилини щоб почистити цибулину і стерти моркву на зажарку? Далі що ви робите? Помити посуд і т.д можна пізніше
Міс Всесвіт• 24 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ввечері не готуєте?
Іноді. Але стараюся вечір максимально звільнити для спілкування з сімʼєю та своїх справ. Взимку ще розумію ввечері приготувати, на кухні вікно відкрити, щоб вистигало. А влітку це або студити той суп у воді, що додаткова робота, або залишати на ніч без холодильника, що теж не айс.
КинДза• 24 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ввечері не готуєте?
Автор,если Вы полуночник(как я),то логичней делать все с вечера.Утром я себя до кучи собрать не могу,какой там суп...
Сільський ансамбль• 24 июня 2024
Ответ дляСвекруня
вчерашний суп - это фе..
Вчорашній суп - це смакота
КинДза• 24 июня 2024
Ответ дляНаучительница
Ну,чего...автор пояснила уже-суп без мяса и зажарки,так что можно такое и за 20 минут сварганить
Працівниця року
• 24 июня 2024
Ответ дляКинДза
Просто скисне. Так треба в холодильник за години 3..
Отжигающая• 24 июня 2024
Вдень готую. В мультиварку закинула, кнопку натиснула. Потім відкрила, і по тарілках ) одразу пообідали )
Яжбоматуся• 24 июня 2024
Ответ дляВесела бджілка
У вас наверно много свободного времени
багато хто думає що якщо готуєш кожен день то це багато часу витрачається.
я готую кожен день по 2 рази, все між іншими справами. але готую все максимально просте, тому це займає часу менше, ніж стати і на готувати на кілька днів.
Надежда наш компас• 24 июня 2024
Ответ дляСвекруня
вчерашний суп - это фе..
Дивлячись який. Харчо чи бограч чи солянка і на другий день смачні.
КинДза• 24 июня 2024
Ответ дляПрацівниця року
Не скиснет,ночью прохладно(относительно)
муха в кедах• 24 июня 2024
Ответ дляСвекруня
вчерашний суп - это фе..
Да прям. Вчерашний суп нормален. А борщ вообще вкуснее на следующий день после варки
Свекруня• 24 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
разговор не про солянку.
Автор, чтоб ускорить процесс , бульон с мясом сварите накануне, а сам суп заправьте непосредственно перед подачей.
Свекруня• 24 июня 2024
Ответ длямуха в кедах
борщ это суп?
хорошо что хоть не каша..
Надежда наш компас• 24 июня 2024
Ответ дляСвекруня
разговор не про солянку.
А солянка то не суп?
муха в кедах• 24 июня 2024
Ответ дляГлас_Народа
Даже картошку все чистят с разной скоростью