Добрый день, кто может помочь расшифровать электронное направление от врача? Нужно для папы на работе скрин экрана.
Ваше направлення: 0587-9049-1664-4561
Ваше направлення: 2054-2383-0335-6972
Helsi у него не работает, не знаю, где посмотреть
Ваше направлення: 0587-9049-1664-4561
Ваше направлення: 2054-2383-0335-6972
Зубачистка• 25 июня 2024
Попробуйте обратиться к семейному врачу. Мне так наша педиатр смотрела направления от узкого специалиста.
В Хелси я могу смотреть и сама, а эти были в какой-то другой системе.
Жерица ночи• 25 июня 2024
це просто номер для обследування чи процедур. подивитесь в картці що вам призначали
Ответ дляЖерица ночи
в картці написано - операція пахова грижа, але требують розшифровку самого направлення
Жерица ночи• 25 июня 2024
Ответ дляArven-Ring
не розсшифровку а цей номер
Котогосподиня• 25 июня 2024
У нас при поліклініці є кол центр, там розказують, може й у вас щось подібне
заварний look• 25 июня 2024
Мабуть, він був на прийомі у лікаря. Вона провела йому прийом, зробила направлення на свої послуги і погасила вже.
Це щє за лютий
Ответ длязаварний look
Це щє за лютий
Дякую.
Тоді треба нове направлення, а то голову ломаєш, що там в направленні написанні. Дуже дякую ще раз, що подивилися
Ответ длязаварний look
Це щє за лютий
и не подскажите, вообще есть такое, что дают ЕН на операцию или же на госпитализацию на стационар?
Ответ длязаварний look
Це щє за лютий
а можете, будь ласка, це ЕН розшифрувати Ваше направлення: 3291-7235-2827-9859, і написати в особисті
заварний look• 03 июля 2024
Ответ дляArven-Ring
Це направлення на стаціонарне лікування
Ответ длязаварний look
Це направлення на стаціонарне лікування
Дякую, вже розшифрували