Завтра не пью• 25 июня 2024

Друга вища освіта. Яку спеціальність обрати, якщо вже є диплом "правознавство"?

Хочу обрати максимально наближену спеціальніть, але не знаю яку.
Або спеціальність, яка реально згодиться, по якій можна працевлаштуватися.
Психологію не розглядаю.
Варена цибуля• 25 июня 2024
Ответ длянеДоПриличий
Це неможливо.
Для помічника юр освіта обов´язкова
В нас можливо все, навіть неофіційно працювати кілька років. Не столиця. Я особисто зверталась не раз до нотаріусів, з якими вона працювала. Може за трудовою посудомийка, я не знаю, але функції такі і зарплата відповідна.
неДоПриличий• 25 июня 2024
Ответ дляВарена цибуля
в кого це в вас?
помічник без юридичної освіти не зможе працювати. і не в трудовій справа. помічник нотаріуса по суті це навіть більше, ніж нотаріус, бо він працює з клієнтами, робить експертизу документів, працює з реєстрами, саме помічник готує правочин ’під ключ’, а нотаріус його вже засвідчує.
ви просто не маєте уявлення про роботу нотаріату.
Варена цибуля• 26 июня 2024
Ответ длянеДоПриличий
в кого це в вас?
От саме це й робить. І в нас - в нашій країні. Якщо може лікар-нейрохірург бути без освіти, психолог без освіти (конкретні факти дивно відомі),то оце все описане не вимагає на місці диплому, тим дипломом перед ким розмахувати? Можливо то порушення, але є факт. Більше 10 років. Якщо автор має освіту, то не факт,що може це все робити з першого дня.
Автор всеодно шукає інший напрямок. Ще рік є,щоб підготуватися і скласти ЄВІ. Удачі їй і вам)