Морковку дай• 25 июня 2024

Я не можу вибратись з бідності.

Я все життя працювала на низькооплачуваних роботах: кафе, прибирання, догляд. Я не знаю як вийти з цього кола. Вищої освіти немає. Я не знаю що робити. Завжди була любов до нормально життя так як виросла не в бідній сімʼї ну але так сталось, тато кинув нас і сказав самі на себе розраховуйте пака.
За кордоном була, тут не легше а навіть важче, тому іноді і дивуюсь тим хто так з сарказмом типу о вам там з закордону видніше.
Що робити? Дивишся на ті гарні машини і то все і сам собі нічо не можеш дати, а тільки бідуєш… дивлюсь там ті знайомі те, і ті щось. А я 0. Як же це важко. Зараз скажуть не ний а працюй, а я й працює а толку то?..
parele• 25 июня 2024
Ответ дляВільний митець
На кого учиться,чтоб купить машину за сотку и дом за миллион? Воровать только
А надо прям сразу за сотку, скромнее не?)

КаРаКаТиЦа• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Я згодна, але працювати тільки на їжу…
Идите через уборки к своей фирме

Здесь любят дипломами махать а мой друг, через ремонты, стал очень богатым
Начинал с самых низов
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно. Ніде
Ну чому ми так? Я дійсно питаю що це і де їх шукати? Ви реально не уявляєте, що існують не такі продвинуті люди як ви, але ці люди мають таку потребу? Я конкретизую, особисто мені це потрібно для сина, він має психічний розлад і соціально дезорієнтований, хоча інтелектуальні здібності в нього не порушені. У минулому році він спокійно поступив на бюджет і І. Франка, та навчатися вже вдруге не зміг, бо навчання очне. То ж зараз ми підшукуємо курси онлайн, завдяки яким він зможе хоч щось заробляти не виходячи з дому і без особистого спілкування з багатьма людьми. Але як я вже казала, ми вже витратитися на дві спроби навчання на курсах, там просто вода-водяниста, там навчають тому, що він і так знає зі шкільної програми та додаткових занять в ай-ті школі ще у шкільні роки. Я абсолютно чесно не розумію про які чати і форуми ви говорите. Я вже багато років працюю на підприємстві, на життя не жаліюся, але у мене просто нема таких знань і розуміння в яку сторону дивитися, щоб допомогти власній дитині.
Десь так, але...• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Профільні групи/форуми/чати. Що це? Де це шукати?
Ну от я наприклад бухгалтер
Виписую собі певне періодичне видання і це ж видання має форум в вайбері, де колеги ставлять свої питання і діляться досвідом
І там я наприклад черпаю собі інфу про курси, інші групи і семінари
Там знання і розширюю, хоча маю вже надцять років досвіду
Але не стою на місці
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Если все знает, пусть работу ищет
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Если все знает, пусть работу ищет
Ви така і є, чи прикидаєтеся? Я написала, що людина має абсолютно соціальну дезорієнтацію, внаслідок психічного порушення. І що він знає? Він просто хорошою знає шкільну програму. З яких пір цього достатньо для працевлаштування?
Пульт от линолеума• 25 июня 2024
у меня есть высшее и толку? ЗП 12 т
Десь так, але...• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну форуми ІТ існують звичайно
Але ж ІТ це пальцем в небо, бо це дуже широка сфера
Треба обрати якийсь конкретний напрям і вже від цього шукати
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Подождите, вы сказали, что прошли несколько айти курсов, и он всю программу знал.
Значит этого достаточно для поиска работы.
Ок, соц дищарертирован, как он тогда после самых информативных курсов ее искать будет?

Сижуревувшоке• 25 июня 2024
Я Вас розумію. Купи новобудов, машини, все це продається. Які доходи, зарплати ці люди мають, звідки можливість все це мати?
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Работают, копят
Десь так, але...• 25 июня 2024
Ответ дляСижуревувшоке
.
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Саме так. Отакі класні курси я знайшла за відгуками. А як шукати реально працюючі курси я уявлення не маю. Де шукати ті реальні форуми ІТ, як зрозуміти що ці курси дійсно дають якісь професійні навички, я вже не знаю.
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Я же говорю не искать курсы, работу искать
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Яку роботу?
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Яку роботу?
Которой он на курсах обучался
Десь так, але...• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Що ви розумієте під ІТ?
Це купа різних напрямків
Який саме вас цікавить?
Навіть певні способи малювання це теж ІТ
Застряла• 25 июня 2024
К немцам на социал )

Экономьте на еде и откладывайте с пособий )
КоролеВешна• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
На DOU можете пошукати, там багато програмістів, хтось зможе дати пораду. А найкращі курси - то при компанії, але для цього треба хоч би мінімальні знання.
Як у нього з англ?

Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКоролеВешна
Як у нього з англ?
Сейчас многие закрыли курсы, кстати
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляКоролеВешна
Як у нього з англ?
Дякую! З англійською, мабуть, добре, бо він саме на іноземних мовах і навчався(англійська, японська).
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ок, ви розумієте що таке профільний форум?
Вбигудях• 25 июня 2024
Автор, а спробуйте написати 10 власних усвідомлень про роботу та гроші, які першими приходять вам в голову.
Принаймні буде зрозуміло в якому напрямі ви мислите.
120-120-120 (не худею)• 25 июня 2024
Как вариант, получите Во с перспективой трудоустройства, заочно. Удачи вам и хорошего выбора
Трейдер кріпти• 25 июня 2024
Не правда, в Германии люди живут и пособие получают, деньги чуть откладывают, работают ещё немножко , что бы пособия не потерять, автор вы где были за границей?
Трейдер кріпти• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Тому перед тим як нарощувати я собі сказала треба щось мати. Бо коли елементарно батьки чимось допоможуть то вже легше
Мне родители не помогали
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
От ви знаєте, я займаюся постачанням і обслуговуванням метрологічного обладнання і, звичайно, що у нас є свої профільні форуми, бо постійно з´являється щось нове і потрібно бути в курсі. Але навіть для того, щоб швидко заскочити у те саме постачання, у нас же на підприємстві, але, припустимо, по токарному обладнанню, на це потрібен час і, впевнена, знайомства, щоб зрозуміти до кого звертатися і чим конкретно цікавитися. А тут абсолютно незнайома мені сфера. Це дуже важко, коли ти вже немолодий і негнучкий.
Трейдер кріпти• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Знаю англійську і не легше від цього. Рівень не дуже високий але якісь знання та й є.
По душі професія може бути то тільки коли чоловік забезпечує збоку(
Не правда, автор я учитель музыки в музыкалке, зарплата 16000 гр. я нашла подработку ещё и купила машину за 9000 дол. , муж квартирой занимается
Трейдер кріпти• 25 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У меня 2 во и учёная степень, доцент столичного вуза- 12 тысяч на руки.
Ну в вузе экзамен и зачёт без денег в зачетке не сдашь, в Одессе это трындец, и походу в Украине по всей все зачёты за деньги
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Знаєте. Гуглите профільний форум того що вас цікавить, шукаєте групи у фб і йдете спілкуватися з людьми.питаєте в них порад. Тут можете запитати і про форуми і про курси