Морковку дай• 25 июня 2024

Я не можу вибратись з бідності.

Я все життя працювала на низькооплачуваних роботах: кафе, прибирання, догляд. Я не знаю як вийти з цього кола. Вищої освіти немає. Я не знаю що робити. Завжди була любов до нормально життя так як виросла не в бідній сімʼї ну але так сталось, тато кинув нас і сказав самі на себе розраховуйте пака.
За кордоном була, тут не легше а навіть важче, тому іноді і дивуюсь тим хто так з сарказмом типу о вам там з закордону видніше.
Що робити? Дивишся на ті гарні машини і то все і сам собі нічо не можеш дати, а тільки бідуєш… дивлюсь там ті знайомі те, і ті щось. А я 0. Як же це важко. Зараз скажуть не ний а працюй, а я й працює а толку то?..
Пешеходик• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Ви навчіться читати - я була вже .
Вы там были без багажа знаний и навыков. Поэтому вам и не понравилось. В любом случае работая в кафе или ресторане с голоду умереть невозможно.

Пешеходик• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
От конкретніше, будь ласка - які курси? Де їх шукати? На що орієнтуватися?
Я написала про курсы поваров. Или это недостойно автора?
автор Морковку дай • 25 июня 2024
Ответ дляПешеходик
Я згодна, але працювати тільки на їжу…
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Орієнтуватись на те що автору подобається, чим би вона хотіла займатися, шукати в інтернеті по відгукам
Виниловая пластинка• 25 июня 2024
У Вас є діти?
Пешеходик• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Я згодна, але працювати тільки на їжу…
Вас будут кормить бесплатно или практически бесплатно. На все остальные хотелки у вас будет зарплата.
вре_Динка• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Розраховувала, і що далі? Ти працюєш і нічо не маєш.
Для того щоб щось мати треба кимось стати, для того щоб кимось стати треба мати освіту ну або знайти себе в чомусь іншому, в тій же бʼюті сфері вкінці кінців
Треба бути спецом в своїй справі
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Ви навчіться читати - я була вже .
Я вмію читати, писати і гроші заробляти.
А у вас як казала моя баба: поганому танцору яйця заважають.
Їдьте в США знімайте кімнату, влаштовуйтесь на дві роботи і вперід, за рік чогось таки добʼєтесь, поступите в коледж і там диви і життя складеться
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляПешеходик
Автор вже працювала в кафе. Ви серйозно вважаєте професію повара достатньою, щоб вибратися з бідності? Чи ви чесно не знаєте скільки заробляє звичайний повар, а не шеф-кухар елітного ресторану(а таких одиниці). Ну, то я скажу, що нормально родину не прогодувати.

КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
От по яким відгукам? Відгукам від ботів? Чесно, для мене це дуже актуальне питання і ми вже декілька разів повелися на такі курси. Це дно.
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Надо смотреть программу ещё.
Вообще действительно плод э курсов не так много
Пешеходик• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Скажите это Джейми Оливеру или Гордону Рамзи. Или слепой кореянке, которая выиграла в мастер-шеф Америка и открыла свой ресторан. Автор одна, ей не нужно кормить семью, она может сделать себе неплохую карьеру, если есть желание и немножко таланта. Даже Поль Бокюз с чего-то начинал и явно не с нытья на мамском форуме) Не ставьте ограничения автору.
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляПешеходик
Ой-йой-йой. Зрозуміло...
А якщо нема таланту? От нема і все. Що тоді? А ви розумієте, що всі перелічені вами люди мають всі ознаки ефективних психопатів? Автор, як і більшість людей, вочевидь не така. Талант...
КарамбОлька• 25 июня 2024
Ответ дляВільний митець
На кого учиться,чтоб купить машину за сотку и дом за миллион? Воровать только
Ось воно мислення бідняка
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Йдете в профільні групи/ форуми / чати питаєте там
Вільний митець• 25 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ось воно мислення бідняка
Да ладно,магнат вы великий
Пешеходик• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ой-йой-йой. Зрозуміло...
Нiчого вам не зрозумiло) Автор одинока и не может пойти работать на круизный лайнер? Английский она знает. Работа тяжелая, но неплохо оплачиваемая. Хорошо, не поваром, официантом, аниматором. Расширяется круг знакомств. Автору нужно вырваться не из бедности, а из привычного окружения. Для этого нужна смелость. И не быть ленивой. Не все рождаются с серебряной ложкой во рту.
КарамбОлька• 25 июня 2024
Ответ дляВільний митець
Да ладно,магнат вы великий
Ну не магнат, але зараз на Кіпрі відпочиваю, ще 3 тижні залишилось))
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Профільні групи/форуми/чати. Що це? Де це шукати?

Замороженная селедка• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Тому перед тим як нарощувати я собі сказала треба щось мати. Бо коли елементарно батьки чимось допоможуть то вже легше
У меня 2 во и учёная степень, доцент столичного вуза- 12 тысяч на руки.
Вільний митець• 25 июня 2024
Ответ дляКарамбОлька
Та, тоже мне . мужа не выпустят все равно,так что не до Кипров
КарамбОлька• 25 июня 2024
Якщо автор не троль, то це схоже на те, що людина не хоче напружуватись, але хоче мати те, що є у людей, які пів життя вчились, старались і робили все щоб знайти своє призначення. Одного бажання мало, треба щось робити)
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ой-йой-йой. Зрозуміло...
Талант это малая часть успеха
Love_Love_Love_• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ясно. Ніде
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Так, дуже цікаво читати про поради, як треба навчатися, працювати і все буде! А ти сидиш зі своїми двома освітами, з досвідом роботи закордоном і думаєш, а у який момент я щось прогавила...
Дело было давно• 25 июня 2024
Так и что вам мешает рассчитывать только на себя и получать образование ? Можно для начала пойти в колледж, ВУЗы сейчас тоже почти все на дистанционном обучении и заочное ещё есть. Работайте и учитесь , приобретайте профессию, меняйте что- то в своей жизни.
Айпишница• 25 июня 2024
Вот наконец-то стало очевидно что работать на низкоквалифицированных работах - хорошо зарабатывать не будешь. Осталось сделать следующий шаг и таки получать квалификацию. А нормальную жизнь мы все любим - это не что то уникальное.
Доктор Варвар• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
У меня одно ВО бакалавра, я постоянно учу новое и дорого зарабатываю. Работаю по специальности Речь же не про ВО шла, а про актуальные навыки и знания.
Пиши-пропало• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Знаю англійську і не легше від цього. Рівень не дуже високий але якісь знання та й є.
По душі професія може бути то тільки коли чоловік забезпечує збоку(
Ну то ищите себе мужчину
автор Морковку дай • 25 июня 2024
Ответ дляПиши-пропало
Ну то ищите себе мужчину
Мужчина то є не надійне )) та і нащо посередник між мною і грішми ))