Морковку дай• 25 июня 2024

Я не можу вибратись з бідності.

Я все життя працювала на низькооплачуваних роботах: кафе, прибирання, догляд. Я не знаю як вийти з цього кола. Вищої освіти немає. Я не знаю що робити. Завжди була любов до нормально життя так як виросла не в бідній сімʼї ну але так сталось, тато кинув нас і сказав самі на себе розраховуйте пака.
За кордоном була, тут не легше а навіть важче, тому іноді і дивуюсь тим хто так з сарказмом типу о вам там з закордону видніше.
Що робити? Дивишся на ті гарні машини і то все і сам собі нічо не можеш дати, а тільки бідуєш… дивлюсь там ті знайомі те, і ті щось. А я 0. Як же це важко. Зараз скажуть не ний а працюй, а я й працює а толку то?..
КрестьянинДиор• 25 июня 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Знаєте. Гуглите профільний форум того що вас цікавить, шукаєте групи у фб і йдете спілкуватися з людьми.питаєте в них порад. Тут можете запитати і про форуми і про курси
Дякую!

Юлия Ойлатум• 25 июня 2024
На що ви витрачаєте зарплату?
Ви підвищуєте кваліфікацію?

Наприклад, ви були в кафе прибиральницею: бачили як працюють бариста або касир і змогли б теж виконувати цю роботу. Запитували про те, щоб спробувати себе на цій позиції?
Ви створюєте для себе такі можливості?
Шкідлива молекула• 25 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У меня 2 во и учёная степень, доцент столичного вуза- 12 тысяч на руки.
Я продавець ,образование 11 классов 10 тис
Сижуревувшоке• 25 июня 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Работают, копят
молодці. А я ж то думаю звідки.
secam• 25 июня 2024
Не завидуй
Бабульція• 25 июня 2024
Ответ дляМорковку дай
Знаю англійську і не легше від цього. Рівень не дуже високий але якісь знання та й є.
По душі професія може бути то тільки коли чоловік забезпечує збоку(
так вы калеку финансового притянете к себе
Бабульція• 25 июня 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор вже працювала в кафе. Ви серйозно вважаєте професію повара достатньою, щоб вибратися з бідності? Чи ви чесно не знаєте скільки заробляє звичайний повар, а не шеф-кухар елітного ресторану(а таких одиниці). Ну, то я скажу, що нормально родину не прогодувати.
ну... как бы да,до встречи с мужем-2-3 000 долл легко в Киеве