Тётушка Лошадь• 26 июня 2024
Що вибрати,красиве обличчя чи вставні зуби
Що вибрати,красиве обличчя чи вставні зуби? От чомусь впевнена,що після брекетів обличчя похудушає,зміниться і стане не гарним. Плюс не знаю чи варто ризикувати,бо брекети можуть зробити ще гірше . У мене кістка уходить на 2-3 зубах передніх зубах через кривизну. Тобто через років 5 можуть випасти ці пару зубів.Що б ви вибрали на моєму місці?
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Та й імпланти вийдуть по ціні мого лікування брекетами,а це ще й ризик,бо зуби можуть ще більше розхитатися . Не знаю,що робити
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляРву и мечу
Я бы выбрала зубы.
Без зубов плохо
Я маю на увазі не зовсім без зубів,а з декількома передніми вставними
Скокмоно - стокнуно• 26 июня 2024
Фото покажіть. Є сумніви, що без зубів краще буде. Імпланти то ще не 💯 % гарнатія, що буде все ок і без відторгнення
Рву и мечу• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Поверьте, лучше родного зуба ничего не существует
Черговий по кухні• 26 июня 2024
а ви як думаєте? якщо нема зубів чи воняє гниллю - то однозначно зуби. якщо свої зуби норм по стану, не воняє, на місці але кривуваті - то обличчя обрала б
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляГарні диньки
Покажите фото, не могу понять что вы написали
У мене уходить кістка на декількох передніх зубах через кривизну. Якщо не поставлю брекети ,то 2-3 зуба можуть випасти, доведеться ставити імпланти. Але і брекети не факт, що допоможуть мені
Черговий по кухні• 26 июня 2024
я вибачаюся: так вам брекети чи вставні зуби? якщо мова про повністю вставні зуби, то про брекети мова не йде!
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляПтица Говоруша
А почему брекеты должны как-то сказаться на вашей внешности?
Чула багато таких історій
НуКаНаКа• 26 июня 2024
Ответ дляПтица Говоруша
Потому что так и происходит часто ,брекеты меняют лицо
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Ні,не повністю ,а про декілька
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляКаяспер
Красиве обличчя без зубів))))
Ви не зрозуміли суть питання( Я не буду без зубів,просто декілька нижніх будуть імпланти
Черговий по кухні• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
випадають через парадантоз. ви ретельно чистите, іригатором користуєтеся? проф.чистку спеціальну що при парадонтиті робите?
Гл. Амурная• 26 июня 2024
У мене дуже підозріле ставлення до брекетів, мій лікар радить їх ставити тільки при очевидній потребі і у дуже професійних лікарів. Як визначити ту професійність хз.
Гарні диньки• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ви маєте на увазі що корінь оголяється
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Звичайно. У мене травматичний прикус і через це на одній маленькій ділянці пародонтит
Черговий по кухні• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
кожні 3-6 місяців спец чистка із спец.штучкою для десен?
НуКаНаКа• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Если брекеты нужно ставить ради нескольких зубов и нет гарантии ,что брекеты вообще помогут ,то может лучше сейчас ходить как есть ,а как будет необходимость-импланты поставите
Вапщета• 26 июня 2024
Ответ дляНуКаНаКа
А как?
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Так,але у моїй ситуації гігієна ніяк не впливає ,бо зубного каменю немає . Це не через погану гінієну така ситуація
Не кую, не мелю• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Так с чего это вы взяли, если парадантоз вам брекеты нельзя ставить, а если нет и зубы не шатаются, с чего они зашатаются после брекетов?
Не кую, не мелю• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
У меня у двух знакомых имплант выпадал)))
Все буде Україна• 26 июня 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Делают избирательную пришлифовку. А жевательные зубы у вас есть? Возможно нужно поднять прикус. Нагрузка на фронт не просто так
Тётушка Лошадь
• 26 июня 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
У мене пародонтит на 1 маленькій ділянці через неправильний прикус. Якщо його виправити ,то вони не будуть хитатися,але не факт, бо вони вже зовсім трохи хитаються. Можливо ще гірше стане,а можливо й допоможе