С отключениями света в однушке (холодильник, бойлер, редко микроволновка, фен, ноут, телек, павербанки) стало 170-190 квт. Ранее таких цифр не было, подскажите у всех так или стоит вызвать чтоб проверили счетчик? (счетчик нового образка)
как тебе такое илон маск• 26 июня 2024
Так було завжди, коли вимикали світло. Але у мене також ніколи не було таких цифр як у вас. Завжди набагато більше.
Малявка ще та• 26 июня 2024
Это спецом отматывают, крадут электричество и счета завышают🤣🤣
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2024
В мене 400-450 як було, так бачу і в цьому місяці буде, з відключеннями. Яка різниця, коли я користуюсь: на протязі дня потроху, чи в ці 2 години, коли включать. Я використаю саме стільки, скільки мені треба.
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня 2024
Ответ дляМалявка ще та
Автор не може зрозуміти, що ті ж самі справи робить, але в інші години.
Кокосиха• 26 июня 2024
Бо холодильник та бойлер у режимі підтримки намотують менш ніж при підключенні. Коли вмикають світло вони працюють інтенсивніше щоб нагріти/охолодити
Единорог_помог• 26 июня 2024
холодильник больше всего берет при включении, логично что после отключения света он будет мотать намного больше
ВундерКИНГ• 26 июня 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
и бойлер тоже
Кавуся• 26 июня 2024
Тюю, а вы думали будет экономнее? С зимы 22-23 года во время суточных блекаутов, в итоге выходила сумма даже больше чем была до отключений.
Коренная киевлянка• 26 июня 2024
Однушка, то дрібниця. В мене будинок на генераторі 200кв.м. поки світла немає
Стервочка• 26 июня 2024
Ми викликали в минулому році, виявилось, лічильник зламався. Після заміни лічильника цифри стали більше схожі на реальні.
Знаю бакси• 26 июня 2024
Автор, це відбувається тому, що для людини яка ніколи не вчила фізику, світ сповнений чудес.
Mystery -ing• 26 июня 2024
У нас такое.
Когда без электричества - то пользуемся АКБ с инвертором, павербанками, фонариками.
Когда включают электричество - заряжаем это все. При зарядке КПД заряда примерно 85% - т.е. 15% теряется.
Холодильник молотит во всю не выключаясь (хотя в нормальный режим по заводу изготовителю холодильник входит в течении 3х суток) набирая заданную температуру... И т.д.
Файно Замало• 26 июня 2024
А у мене навпаки майже втричі менше в цьому місяці
Квартира на електриці.
Бойлер не встигає сильно охолонути - максимум на 3-5° за 7 годин, бо працює як термос.
Холодильник теж тримає нормально, хоч і старенький
Плитою користуюсь рідше набагато, бо готую щось швидке.
Чайником теж - заварюю в термосі.
Праска теж тепер рідко.
Раніше працювала на комп´ютері (досить потужному), а тепер на ноуті, який тягне мало
Духовка за місяць не вмикаламь жодного разу бо не встигну приготувати щось
Пральна машинка ранашр щодня, тепер раз на три приблизно і програма коротша.
Пилосос не діставався місяць - швабра і щітка тепер.
Ну і світло рідше набагато увімкнене.
Квартира на електриці.
Чайником теж - заварюю в термосі.
Праска теж тепер рідко.
Ну і світло рідше набагато увімкнене.
тогдалия• 26 июня 2024
Як і в зиму 22-23 так і зараз -намотує більше((
Дуже зла
Тому що тариф вже в 2 рази більший
Дуже зла
Тому що тариф вже в 2 рази більший
Стервочка• 26 июня 2024
Ответ дляКокосиха
просто цікаво, хто ляпає те рука-ліцо???
Якийсь неадекват схоже, бо часто взагалі не в тему його ліплять.