No problems• 26 июня 2024

Кто пробовал это мороженое Рудь с грушей?

Приторное химозное или норм?
120-120-120 (не худею)• 26 июня 2024
Капець. Купіть і покоштуйте

Курочка-чубаточка• 26 июня 2024
В атб в пластікових зелених баночках теж є груша і сир якийсь. От воно зовсім не хімія і не приторне, ледь солодке.
Не кую, не мелю• 26 июня 2024
їла з Балуваної груша-дорблю. ригачка
автор No problems • 26 июня 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Капець. Купіть і покоштуйте
Если мороженое невкусное я просто выброшу и есть не стану, жалко деньги и продукты переводить
Дуняша• 26 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ой, вчора куштувала його. Наскільки я люблю морозиво, то саме те груша і дорблю виявилось абсолютно несмачним. Приторне, незрозумілий смак ще й комбінований склад сировини.
СкумбріяП8• 26 июня 2024
Ответ дляNo problems
Ну так смаки у всіх різні. Вам напишуть, що воно супер, а вам буде ні. Воно ж не 500 грн коштує
Майданщица• 26 июня 2024
Мой ребенок очень любит) я со второго раза распробовала. Если вы любите такое сочетание вкусов - вам зайдет.
Курочка-чубаточка• 26 июня 2024
Ответ дляДуняша
Скоріш за все ми про різне розмовляємо. Бо хто не коштував, всі здивовані, що не солодке , як все морозиво дешеве.
ПриснитсяЖЕ• 26 июня 2024
Купувала якесь на паличці груша чотири сири - задовольнила цікавість - більше не захочу.

Дуняша• 26 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ось таке я вчора куштувала. Страшенно не сподобалось.
автор No problems • 26 июня 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я спросила о приторности и химозности, а не вкусное или нет
Курочка-чубаточка• 26 июня 2024
Ответ дляДуняша
Ок. У всіх свій смак, але що воно приторне, то ви перегнули. Я порівнюю з дешевим сегментом морозива , рудь, ласка, і тд. Бо автор саме таке дивиться. То це взагалі не приторне.
автор No problems • 26 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Спасибо, попробую, я как раз такое люблю, еле сладкое)
Курочка-чубаточка• 26 июня 2024
Ответ дляNo problems
В порівняні, те що ви вибрали, це не приторне. Бо комусь і це солодке. Звісно не саме молоко, але нема бажання швирнути в мусорку і водою запити.
Дуняша• 26 июня 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я, зазвичай, купую морозиво в АТБ, в основному, Рудь. Буває ще Хрещатик пломбір чи крем-брюле.
То вони хоч не такі хімозні. Тут відчувається якийсь хімозний смак. Реально, не змогла доїсти. Хоча я справжній маньяк морозива, я його можу їсти відрами. А це не зайшло.
Почекуха• 26 июня 2024
Ответ дляNo problems
Ну так кожному своє. Хтось любить атбшне по 7 грн і йому норм. А мені і найдорожче фу хімозне, тому не їм)
Чудо в декрете• 26 июня 2024
Мне химозное гуано.
Шукаю стакан• 26 июня 2024
Вчора якраз куштувала, мені сподобалося, сам пломбір з присмаком сиру філадельфія і джем грушевий, на мій смак, то смачне.
Emm11117• 26 июня 2024
Мені смачне, але я не знаю специфіку смаків місцевих мільйонерш, тому...