Снегурочко• 26 июня 2024

Поселились голуби на балконе

Девочки, нужна помощь, может быть знаете что делать. Позвонила квартирантка, что на нашем балконе поселились голуби, не могут выгнать. Я приехала, была в шоке, они толпами летают, весь балкон загажен. Их не было почти месяц дома. Что делать, она говорит вчера все убрала, помыла. Сегодня они опять табуном летают. Может есть какие-то средства? Спасибо за советы
Відкушу все що стирчить• 26 июня 2024
у мене і мами аналогічно. у мами за 15 хвилин звили гнідно і ще за 10 хвилин вже було яйце
З родзинкою• 26 июня 2024
Так. Сітку натягнути або застелити балкон.
Відкушу все що стирчить• 26 июня 2024
ось, знайшла, але то вже пізно, я так розумію у нашому випадку. і це потрібно постійно бути вдома щоб це все контролювати.
Червоний перець від голубів

Голуби не переносять різкі запахи, тому рекомендується посипати балкон і підвіконня пряними спеціями - гвоздикою, червоним і чорним перцем, корицею, шафраном, каррі. Однак якщо ви любите тримати вікна на постійному провітрюванні, періодично варто підсипати суміші, бо вони можуть розвіятися на вітрі.
Вода
Голуби, як і кішки, дуже бояться води. Тому якщо ви помітили птахів на своєму балконі, сміливо обприскати їх холодною водою. Не використовуйте для таких цілей окріп, щоб не нашкодити птиці.
автор Снегурочко • 26 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Яка жесть і що ж з цим робити…
автор Снегурочко • 26 июня 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Червоний перець від голубів

Вода
Дякую, треба спробувати
Вільний митець• 26 июня 2024
Не знаю який у вас саме балкон, але є ось такі штуки

антиприсадные шипы от птиц - погугліть
Вільний митець• 26 июня 2024
Треба робити так. щоб ніде було сісти . В мене колись теж були, так різала пакети на стрічки та вішала, щоб вітром розвівало та відганяло їх.
Незламна Україна• 26 июня 2024
Только сетка.
Анонимба• 26 июня 2024
как-то парочка понадились свить гнездо.
Это ужас, гоняла их каждые пятнадцать минут
ГоспожаБеладонна• 26 июня 2024
Видела, что люди цепляют на подоконники ветки с колючками и шипами, чтоб птицы не могли садиться лапками