миссАрфография• 26 июня 2024
Професійні курси в Німеччині
Питання до тих порадниць, хто знаходиться в Німеччині.
Дівчата, хто підкаже - потрібен мовний спеціалізований курс. Наприклад - людина хоче викладати медичні дисципліни, потрібен мовний курс (колись чула, що вони є онлайн) з медичним нахилом. Хто знає, підкажіть - де шукати. Самостійні пошуки ні до чого не призвели. Дякую.
Метровий сантиметр• 26 июня 2024
Я смотрела экономический по университетам - практически в каждом есть. Но я смотрела в Ганноверских популярных ВУЗах. Может и Вам так, именно на сайте универов посмотреть?
миссАрфография
• 26 июня 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
Дякую, гляну!
НаливайКа• 26 июня 2024
Языковые курсы для врачей вам бы тоже могли подойти:
Но лучше искать по медицинским университетам - составьте список всех медуниверов и у каждого из них на сайте ищите или напишите письмо, вам ответят точно и направят, куда вам нужно