Непереможна• 27 июня 2024
Друга вища. Психологія. Куди вступити?
Вітаю всіх!
Хочу в цьому році вступити в магістратуру, набрану вищу освіту. Психологія. За ваучером по програмі 45+.
Можливо хтось має такий досвід.
Цікавить, щоб був максимально лояльний і адекватний ВНЗ.
Поділіться досвідом, як позитивним, так і негативним.
Можливо хтось має такий досвід.
Баба на горошині• 27 июня 2024
що таке лояльний і адекватний? І з якою метою хочете вчитись: для душі, для корочки, для роботи?
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Для корочки, можна сказать.
Я маю на увазі, де адекватна комунікація зі студентами і лояльне ставлення.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
І для душі також.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Що у вашому розумінні лояльний і адекватний?
Адекватна комунікація. Лояльне ставлення. Ну типу, не так, щоб на іспитах окрім як за гроші ніяк не здаси. Тобто, щоб давали всю необхідну інформацію і час на підготовку.
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляНепереможна
Для корочки, можна сказать.
ну якщо для корочки, то в принципі будь-який вуз в невеличкому місті, непрофільний(зараз психологія скрізь є). Я закінчувала КНУ, заочно, нормальне ставлення, знання-більше самій треба здобувати.Але там трохи піднапрягали з домашками, тобто не те,щоб вам дали щось почитаи і все, треба було показувати результати роботи.З іншого боку, хабарів/подяк і тд не просили, вчилась без напрягу.
Млинці зі смайликом• 27 июня 2024
Ответ дляНепереможна
УКУ, Львів
Стрибну в гречку• 27 июня 2024
Автор нікуди, якщо для роботи в майбутньому і будь-куди, де вам зручно якщо для себе. Автор я за освітою психолог зараз поступаю в магістратуру в Німеччині, мета оновити знання тому і вивчила дуже багато з цього питання. То ж раджу лише перший курс і повні п´ять років якщо дійсно плануєте працювати. Ці дипломи друга вища Психологія закривають будь який шлях для донавчання в усьому світі і до того ж вони скоро будуть не прийматися для багатьох психолого-педагогічних посад в Україні. Їде досить суттєва реформа цієї освіти у напрямку зближення з медициною.
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляНепереможна
А ви реєструвались на іспити цього року? Там не такі прості екзамени, як здається на перший погляд, 3 предмети, англійська на рівні має бути.Ще й конкурс цьогоріч,бо ж хлопці пішли масово вступати.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую. Для себе. Але зближення щ медициною
- то правильно. Так і має бути.
Спершу збиралась на бакалаврат… але.. не знаю
- то правильно. Так і має бути.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Оце щось такого плану я і хочу. Готова працювати, домашки - то ок.
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
УКУ, Львів
лояльне? Там всю душу витрусять(в гарному змісіт))Просто в УКУ треба пахати, так знання там дійсно дають, але то точно не диплом для корочки. А ще 100 к в рік навчання обійдеться. Не думаю, що ваучери таке покривають.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Вже відмінив МОН Єві.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
О, ціна завелика
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А донавчатись ніде в світі я вже не планую. Бо мені вже 46. Є педагогічна освіта.
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляНепереможна
Вже відмінив МОН Єві.
де ви таке побачили? я особисто в понеділок йду на екзамен з ЄВІ.
Непереможна
• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
Якщо є вже освіта магістра, то можна за внутрішніми іспитами.
А якщо ви після бакалаврату, або в аспірантуру - то потрібно
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
а можете, будь ласка, детальніше розповісти,як Ви вступали в Німеччині? Чи можете порадити вуз? і який рівень мови просили? бо я маю першу вишку-медицина, тоді бакалаврат з психології, а зараз йду на магістратуру, щоб мати змогу практикувати(кажуть, скоро без останньої не можна буде працювати з клієнтами).І тепер думаю, може б краще на якийсь мастерс в Європі пішла (але дистанційоно).
Стрибну в гречку• 27 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
реально Вам потрібен рівень мови навчання С2 і спілкуватись особисто з відділом іноземних студентів обраного вищу. Оцінки у Вас повинні бути досить високі і без трійок). Дистанційного нема, є презенс є заочне. Заочне досить сильне і там складно навчатись, але воно платне. У Вас хороші передумови, але питання де і за що ви зможете жити під час навчання, бо друга освіта вже за свій рахунок. Я написала це з життя, на сайтах уні все виглядає набагато простіше ....
Баба на горошині• 27 июня 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Дякую за відповідь. Так, в першу чергу треба мова на рівні. А скільки років ви проходитимете мастерс, 2? І, я вірно розумію, що вони визнали частково Ваш український диплом, оцінки (чи кількість кредитів) з нього зарахували?
Стрибну в гречку• 28 июня 2024
Ответ дляБаба на горошині
2 роки. Є дуже багато ньюансів, дуже. . Треба досить багато доздавати.