Мафиозная• 27 июня 2024
Укрзалізниця знущається з українців
Сьогодні намагалась купити квитки на потяг Київ-Відень. Почала оновлювати застосунок з 7:58. І от з´явилися квитки... цілий один вагон. Це як взагалі? В потязі один вагон? Вагон номер 21. Де решта 20 вагонів? Такі вони великі борці з перекупщиками, авторизація через Дію і таке інше... Але ж таки де решта 20 вагонів? Бажаю пану Євгену Лященко, чи хто там зараз керує Укрзалізницею, все життя так купувати квитки на всі потрібні йому види транспорту.
Благоуханочка• 27 июня 2024
З нас знущається не тільки Укрзалізниця.З нас знущаються усі 😡😡😡
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так и что, купили?
Ні, звісно. Проблема не тільки в тому, що був лише один вагон, застосунок висне.
Прокачую сідниці• 27 июня 2024
На любые поезда и раньше не выкладывали в продажу сразу все вагоны
Раскупили часть ,выкладывают остальные
Чижик Пижик• 27 июня 2024
Видимо продадут все места в 1 вагоне, откроют следующие вагоны. Чего зря катать состав наверное так думают.
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляOrganic
А не відкривають одночасно всі вагони,по одному
Я купувала раніше квитки на Київ-Хелм та Харків-Перемишль. Одразу багато вагонів завди з´являється. Я ніколи не бачила такого, щоб був один вагон в потязі.
Organic• 27 июня 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Раскупили часть ,выкладывают остальные
Поки не залишиться 4 місця, наступний не відкривається
Кудрі кручу сама• 27 июня 2024
Авторе, у нас в Дніпрі висить оголошення на вокзалі, що міжнародні квитки лише в касі 🤷♀️
А от до Одеси мама купити білети не може. О 8 ранку сайт висить не оновлюється, а о 8:05 вже тільки плацкартні місця. Їм ще рано купляти, треба на кінець серпня, але сам факт. Мама кожного ранку перевіряє і ось така фігня
Organic• 27 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Раніше це коли?
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляOrganic
Так і не відрилося більше вагонів, я чекала до 9:30, оновлювати застосунок. Просиділа півтори години.
Светка-пипетка• 27 июня 2024
Сейчас. Билеты продают по надобности. Тоесть едут все желающие , добавляются вагоны по очереди.
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляOrganic
І ні, не так. Я ж кажу, що купувала білети на міжнародні потяги неодноразово. Одразу з´явояється багато вагонів, так не всі, але і не один.
ГейТуда• 27 июня 2024
недавно виловлювала Київ-Львів, кілька днів ні одного місяця не було на потрібний поїзд. Потім в неті прочитала і вибрала маршрут Київ-Стрий, і о Боже...кілька вагонів вільних вибило....як так?!
Банан-барабан• 27 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Ото печаль прямо 😂
АдеКВАтная• 27 июня 2024
Розказую, бо цікавилась:
1. Рейки наші та європейські різної ширини, тому наші потяги на пряму до них не йдуть.
2. Доїхати потяг може, наприклад, до Перемишля де вагон підіймають з людьми (да-да) і змінюють йому рейки. Ми цього не відчуваємо.
3. Міжнародні потяги - це прицепні вагони. До Варшави чи Відня потяг не їде з Києва. Його перечепляють при нагоді.
Квитків мало по цій причині
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ото печаль прямо 😂
Так, для мене печаль, бо мені потрібні білети на цей потяг
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Розказую, бо цікавилась:
Квитків мало по цій причині
А чому до Хелма чи Перемишля потяг їде з Києва і його нікуди не перечіпляють?
Банан-барабан• 27 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Ну то ловите, вы реально как издеваетесь на общем фоне происходящего...
АдеКВАтная• 27 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Бо тільки туди доходять наші рейки ширші за європейські на 8 см.
Від Перемишля і Хелма рейти йдуть євро зразка.
Тому потягів у Європу мало, на жаль((( Важко міняти ті рейки.
Інфа 100%
Чу Ча• 27 июня 2024
Там усього два причепних вагони!)) Їх тягнуть за собою «перекладними», то Інтерсіті, то потяг який, то знову електричка. Це не повноцінний потяг, як ви собі уявили.
ХикориДикори• 27 июня 2024
А Ви думаєте з Києва до Відня йде потяг в 22 вагони?
Один два вагони чіпляють до якогось потяга, перечіпляють до іншого.
Меня не звали• 27 июня 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Раскупили часть ,выкладывают остальные
На Перемишль все одразу викладають
Мафиозная
• 27 июня 2024
Ответ дляХикориДикори
Якщо потяг має номер, то це таки цілий потяг, а не вагон.
Банан-барабан• 27 июня 2024
Ответ дляМеня не звали
З вами все гаразд?
Да, а что? Реально на фоне всего путешествия это проблема? Правда получается, пол мира плачет, а пол мира скачет...
ХикориДикори• 27 июня 2024
Ответ дляМафиозная
Ну-ну....