Губи до вух• 28 июня 2024

Компроміс щодо житла?

Що б ви вибрали:
1. Будинок, в якому вся сім´я хоче жити, але в більш віддаленому містечку
2. Квартиру в місті, всім не подобається квартира , але загалом місце ідеально зручне
Результат:
вже голосів: 72
42 (58.33%) Будинок
22 (30.56%) Квартира
8 (11.11%) Результати
Вельшановна• 28 июня 2024
тут вообще дом без вариантов

Зайченя• 28 июня 2024
Искать третий вариант
автор Губи до вух • 28 июня 2024
Ответ дляВельшановна
тут вообще дом без вариантов
Не в Україні, тому з електрикою подібна нема
Наивная Хо• 28 июня 2024
А как решается вопрос с преодоление расстояния в более отдаленном месте? Все члены семьи имеют авто? Школа, сад, работа, как добираться?
So_so• 28 июня 2024
Для меня логистика на первом месте
автор Губи до вух • 28 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Искать третий вариант
Третього нема, бо ціни однакові
Вельшановна• 28 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
да без разницы - все хотят дом
никто не хочет квартиру
ну какие еще могут быть варианты?

автор Губи до вух • 28 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Школа по місцю, на роботу на авто або поїзд, автобус
фан L.O.S.T.• 28 июня 2024
Дивіться за запитами членів сім´ї. Якщо школа гуртки в місті.
То такесобі
фан L.O.S.T.• 28 июня 2024
Я автор жила спочатку варіанті скромна квартира в центрі життя.
Потім в варіанті домік за городом. Перший рік враження туриста, далі враження емігранта.
Далі хочу койкомісце в центрі життя.
Млинці зі смайликом• 28 июня 2024
Ответ дляВельшановна
да без разницы - все хотят дом
никто не хочет квартиру
ну какие еще могут быть варианты?
Все передумают, если нужно будет каждый раз на час раньше вставать и на час позже приезжать с работы/учебы, убивая кучу времени, вместо жизни в месте с удобным расположением
Сонячний день• 28 июня 2024
Тільки в будинку
Вакцениро Вона• 29 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Третього нема, бо ціни однакові
чому саме не подобається квартира?
автор Губи до вух • 29 июня 2024
Ответ дляВакцениро Вона
чому саме не подобається квартира?
Не вистачає особистого простору без подвір´я , всюди сусіди, це теж заважає
Залізний кіготь• 29 июня 2024
Ответ дляГуби до вух
Коли значну частину життя витрачатимете на те, щоб дістатись в центр життя, то вже буде не до простору. Знаю про що кажу. Батьки в смт в лісі можна сказати живуть, а я на навчання і роботу так наїздилась щодня, що як тільки почала заробляти втекла на оренду в центрі міста.