ДелайКак_Я• 29 июня 2024
Что недорогого подарить мужу на др?
В голове только носки
Добродійка• 29 июня 2024
Я своему вчера дарила джин и его любимые конфеты трюфель
, у него всё есть..
Мішечок щастя• 29 июня 2024
Я своєму парфюм купила думаю ще бутилку віскі докуплю . Не розумію як можна визначити дорого чи ні в кожного своє дорого і дешево ви хочаб суму на яку розраховуєте вказали.
ДелайКак_Я
• 29 июня 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я указала ориентир - носки. 100-200 грн
Мішечок щастя• 29 июня 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Я указала ориентир - носки. 100-200 грн
Так носки теж можна за 20 грн купити а можна за 500 . На 200 грн візьміть можливо якийсь гель для душу чи пахучку в авто (якщо актуально)