Столічна штучка• 29 июня 2024

Помогите найти аналог парфюма

Мне нравится императрица но это туалет вода, а я хочу парнем. Что есть подобное
Нехай щастить• 29 июня 2024
Що? Можна нормально написати?
ПушАпница• 29 июня 2024
Послушаю,хочу что свежее или цветочное
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Що? Можна нормально написати?
Парня людина хоче, шукає аналог
😆😆
Нехай щастить• 29 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Парня людина хоче, шукає аналог
😆😆
А, то аналогов нэт)
Кофе в лобби• 29 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
Що? Можна нормально написати?
Ей нужна не туалетная вода, а она хочет ’парфюм’ (а не парнем)))
В рот не ложи• 29 июня 2024
Ответ дляНехай щастить
А, то аналогов нэт)
Сатисфаер чем не аналог
автор Столічна штучка • 29 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Парня людина хоче, шукає аналог
😆😆
Спасибо, но не ищу парня
Кофе в лобби• 29 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Парня людина хоче, шукає аналог
😆😆
Спасибо Вам огромное!!!!! Сделали мой вечер - давно я так не ржала
автор Столічна штучка • 29 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Спасибо, умный человек
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Та будь ласка))
Приємно, що підняла вам настрій
Сама сміялася))
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
Та ми зрозуміли)) інтуїтивне читання спрацювало ))
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Спасибо, но не ищу парня
Автор, не ображайтеся, прикололася трохи з ваших описок по фрейду ))
Гарного настрою!
Кофе в лобби• 29 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Я розумію, але із-за того, що перевели на жарт - дали посміятись іншим))
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Спасибо, но не ищу парня
А чому? Молода, гарна, красива. Треба терміново парня!
ША! я прийшла!• 29 июня 2024
Ответ дляКофе в лобби
То й добре. Головне, що не в сарказм, а добрий гумор завжди настрій піднімає))
палка-копалка• 29 июня 2024
Та надо ж быть такой лентяйкой, чтобы не перечитать написанное: парФЕМ, парНЕМ... пипец. И прямо похвала Умному человеку! Та все итак поняли, что надо, но эта лень....
автор Столічна штучка • 29 июня 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Я почти не молодая
А що таке?• 30 июня 2024
Автор, ще не спите? Я в темі аналогів періодично моніторю, багато що купувала, для знайомої Імператрицю брала у Intenso parfum, вона спеціалістка по цьому аромату і їй дуже сподобався саме цей варіант, я купувала по 5 мл кілька різних.
А ще раджу взяти копію у Міра Макс, от якраз по 30те число у них -35%, є пробніки по 6мл флакони по 30, 50мл, це вигідно. Гугліть сайт-магазин Mamozin, це одеський виробник аналогів брендів Міра Макс і Коколеді
автор Столічна штучка • 30 июня 2024
Ответ дляА що таке?
Я работаю, и до утра не буду спать
автор Столічна штучка • 30 июня 2024
Ответ дляА що таке?
Я не в Украине
А що таке?• 30 июня 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Я не в Украине
І як нам Вам допомогти? Багато магазинів роблять відправку за кордон, але є такі аналоги, що продаються скрізь. Наприклад, Be-es, JFenzi, La Rive - польські виробники