Кудлата хмаринка• 01 июля 2024

Стыдно идти к стоматологу

Стыдно идти к стоматологу. У меня очень плохие зубы. Что делать?(
Комиссия50%• 01 июля 2024
Не идти
Админко• 01 июля 2024
Вы их хлеб и Мерседесы и Доминикана))
Комиссия50%• 01 июля 2024
Там в другой теме дама на пляж боится сама идти, вы можете познакомиться и бояться вместе
Ворую вкусняшки• 01 июля 2024
Ответ дляАдминко
Вы их хлеб и Мерседесы и Доминикана))
Да прямо.
Не кую, не мелю• 01 июля 2024
Поверьте, стоматологи видели многое) никто вас осуждать не будет. Идите . Дальше будет хуже. Для вас конечно
Ганцю в кєдах• 01 июля 2024
Соромно - це еоли стоматолог сказав прийти через місяць, а ти приходиш через рік :)
Нормально, лікар з людьми працює, ще не таке бачив.
Админко• 01 июля 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Да прямо.
Ну вы наверно ходите в районную поликлинику))))
Заставляличка• 01 июля 2024
Ну не ідіть ходіть з хворими зубами.
Дитячий садок Веселий сперм@тозоїд прям.
Ласунка• 01 июля 2024
Стоматолог вам только обрадуется. Непаханное поле
Не кую, не мелю• 01 июля 2024
Вы не за то переживаете. Переживать нужно, чтобы денег хватило привести в порядок зубы
Регионщица• 01 июля 2024
Замкнутый круг😂😂😂
Chaterbox• 01 июля 2024
Ему пох,поверьте,ваше лицо он не запомнит,на улице ржать над вами не будет,на рабочем месте тем более.
Жади Эль Адиб Рашид• 01 июля 2024
разве стоматологи не для этого и созданы, чтобы лечить плохие зубы?
Оце так цабе• 01 июля 2024
главное чтобы деньги у вас были на стоматолога
Щось не спиться• 01 июля 2024
Ответ дляChaterbox
Я чогось досі не можу забути.
В мене було дві вагітності погодки, не запланрвані. Зуби полетіли страшно.
Між вагітностями не встигла показатись чи пролікувати. Прийшла вже після другої.
Він так псіхував, все медсестрі говорив ’ ну шо це і це таке, дивись, як можна було допустить, що ви собі думали’
Якийсь у мене остався слід прямо від цих слів.
Я думала як би мені вижить, не те що зуби. При чому прийшла як меншому було 4 місяці, не роки ж пройшли
Пес Патрон• 01 июля 2024
Ідти! Обов´язково!
Я сама така, всі зуби треба лікувати, завжди погані були, а за два роки стався жах і стоматолог моя виїхала. Соромно було до нового лікаря йти. Ну і ще мене обезбол дуже погано бере, є така особливість, моя минула лікар про це знала.
А потім як уявила, що все зіпсоване ще й боліти почне((( і побігла аж бігом..
Лікарка дуже делікатною виявилась, ані трохи не здивувалась, ніхто пальцем в мене не тикав та поза кутах не хіхікав. Найбільший стрес отримую, коли розраховуюсь після кожного візиту.
Alex_Kri• 01 июля 2024
ничего нового и необычного стоматолог там не увидит
Вилами по Воде• 01 июля 2024
Да,есть такие некомпетентные доктора. В любом случае,встали и ушли. Держать Вас не кто не будет. Идите смело ))
Chaterbox• 01 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Я чогось досі не можу забути.
Я бы встала и ушла,оно мне надо за мои деньги слушать его мысли,уйду тогда хоть три дня говори себе,дурак какой-то.
Аноним с кешбеком• 01 июля 2024
Та шо там стидно, він навпаки зрадіє такому перспективному клієнту