Швабристка• 02 июля 2024

Чи купили б ви ноутбук за таких умов.

Робота в мене дистанційна, тому ноутбук робоча конячка. Мойому ноуту вже 10 років, батарея тримає тільки 2 години. В принципі цього заряду вистачає поки по графіку вимикають світло.
Але в мене є така мисля, купити собі новий потужніший ноутбук. Придивилась варіант, в характеристиках пише тримає заряд 12 годин, але мені і 8 годин супер. Ну і плюс мощніщий ( навіщо не знаю, вся моя робота в офісних програмах на віддаленому робочому столі), екран гарніший, ( буду серіали дивитись)
Так от питання в чому. Ціна ноутбука біля 40000.
А зарплата 20000. ( Планую розстрочку на 10 місяців).
Що скажете, задорого? Чи нормальне вкладення ?
автор Швабристка • 02 июля 2024
Ответ дляНеВРотик
У меня часа 3, при работе
Так у мене десятирічний 2 години тягне
автор Швабристка • 02 июля 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Навіть той що у автора не буде 12год тримати, та й 8 сумнівно. Дешевші варіанти не варто розглядати.. автор в оплату частинами візьме
Мені не потрібно 12.
Мені потрібно щоб я не думала протягом робочого дня чи вистачить мені заряду. Сьогодні, наприклад протягом робочого дня не було/ буде світла по 2 години, ( вранці і ввечері) мені ще норм
Якщо буде вимкнення на 4-6 годин - от тут потрібна страховка
автор Швабристка • 02 июля 2024
Ответ дляЭ-велин@
Я бы уже давно купила. 5 лет и меняю. Во первых, это для вашей работы, он крякнется, все таки возраст уже, и будете метаться.
Во вторых, это такое удовольствие работать на новеньком, тонком, серебристым. Вы заработали на него,чтобы себя побаловать.
Ой, гарно дякую! Дійсно собі вічно по остаточному принципу
автор Швабристка • 02 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Якщо він буде просто увімкнений і може якийсь текст друкувати - то годин на 9-10 може вистачити.
Якщо будуть увімкнені якісь програми - вже менше. Відео або ігри - ще менше.
Тобто від завантаженості залежить термін роботи.
В мене не такі мощні програми. Типу 1 с бухгалтерія.
Послушная• 02 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ноут доньки купували на розетці за 20 тис для навчання восени.
Тримає 5-6 годин ігор без перерви зараз.
Для навчання можливо, але не для роботи. Ігри теж різні є, з різним споживанням ресурсів та різним навантаженням. Може у автора 1 вкладка буде відкрита і все, тоді ок. Чим більше відкритих процесів, тим швидше сідає батарея + ще багато інших факторів на це впливає
Щас ухожу• 02 июля 2024
Ответ дляШвабристка
Годин на 7-8 вистачить
Щас ухожу• 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
Донька грає в ігри типу Роблокса і Майнкрафт. Чоловік на ньому в танки рубиться.
Послушная• 02 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Я ще не зустрічала таких потужних машин за 20 тис, у яких така батарея) яка назва ноута/модель?
Э-велин@• 02 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
У меня постоянно открыто полно выкладок на Ютубе, разные виды зарядок, пару сериалов, работа, Ворд и на пол дня хватает. Это 5-6 часов минимум
Щас ухожу• 02 июля 2024
Ответ дляПослушная
Модель не пам´ятаю, це потрібно в характеристики лізти.
Послушная• 02 июля 2024
Автор, читайте відгуки на ноутбуки, вивчайте характеристики. Тоді приймайте рішення про покупку.
Ухахайкина• 02 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Можна запитати, який ви брали? У мене чомусь ноутбуки довго не тримають...
Ухахайкина• 02 июля 2024
Ответ дляШвабристка
Так у мене десятирічний 2 години тягне
Як у вас та виходить? Моєму 6 років, взагалі вже заряд не тримає.
Кров з молоком• 02 июля 2024
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я би купувала.
Я зараз ось сама думаю, який ноутбук брати новий тис за 18-19, чи б/у в спеціальних магазинах за 11-12 наприклад.
Так я тільки буду навчатись працювати і зп маленька геть. А з вашою би зп брала би гарний ноутбук, техніка ж на роки йде)
Не всегда техника на года. Тут как повезет. Вот сегодня моя зарядка к телефону сдохла. Фирма неплохая Baseus, по отзывам хорошая и хорошо работала полгода, а как гарантийный срок закончился (6 месяцев), то и всё. А срок работы указан 10 лет. Вроде и мелочь, а неприятно, деньги то потрачены