ПультОт_БМВ• 02 июля 2024

Скажите честно, как вы относитесь к луганчанам

Мой муж из Киева и ему не понять. Я не была там с 2014 года, но эхо отношения ко мне, как к «донецкой», катилось все эти годы. Сейчас понятно, война, поэтому когда при проверке паспорта его пропускают, а меня просят остановиться и задают несколько вопросов - я отвечаю на них и понимаю это. Но до этого столько же всего было. И объявления - «донецким не сдавать» и в личных разговорах проскальзывало пренебрежение, иногда неприязнь. В общем муж утверждает, что я просто попадала на «необразованных агрессивных людей». Но я же это отношение не придумала. Ответьте честно, пожалуйста. Это анонимно.
Результат:
вже голосів: 475
214 (45.05%) Хорошо отношусь
135 (28.42%) Сама оттуда
126 (26.53%) Плохо отношусь, «донецкие»
Донька подруги• 02 июля 2024
У мене є друзі звідти, дуже гарні люди, але я розумію, що таких як вони там меньше, ніж ждунів. До ждунів, её бажаючих переходити на українську погано відношусь
Плекаю думи• 02 июля 2024
Ответ дляТоска в носках
Чесно погано
3 питання можна?
1. Чому погано до дончан/луганчан?
2. До кого відноситесь гарно?
3. Ви сама звідки?
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ні, вони просто не виховані, хамовиті. Ніколи не вітаються. Слово дякую вони не знають. Можливо не всі, але інших я особисто не зустрічала
То ви ще галичан рагулястих не бачили. Не вітаються ніколи, включають свою жлоб-музику на повну гучність. Коли робиш зауваження - шиплять у спину. Але хрестяться на кожну капличку))
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Нам колись сказали що луганчани сєпари, бидло і іза них почалась війна.
Мижнелохи. Але починаємо в інформаційному просторі шукати підтвердження що вони бидло і сєпари.
Навіть в цій темі
Лікар з Донецька не донатить,
Луганчанки насмітили сємок,
Луганчани грубо водять машину
Хтось когось обдурив і це були донецькі.
Тобто хтось придумав стереотип а ми дружньо в це вірити, і шукаємо підтвердження цьому стереотипу.
А істина така. Що всі люди різні. В любому регіоні люди різні. І я вам таки скажу що добрих нормальних людей більшість. І судити людину потрібно по спілкуванню а не по пропискі.

І дивіться, завтра ваш регіон може виявитись наступним на виліт
Це не хтось. Це конкретні люди. Політтехнологи, яких найняли для проведення виборчої кампанії яника.
Кукарачка• 02 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Как это прокидывала? Удалось все-таки доки восстановить?
с третьего раза поверили на честное слово
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
как можно не зная историю края, ладно думать,но ведь еще и писать же такую чушь!Ото наши деды и прадеды переворачиваются в гробу от того что они ЗЕКи ,оказывается!
Коли розкулачували місцевих і висилали до Сибіру, то завозили людей звідки?
спальное место• 02 июля 2024
Дружили с женщиной из Донецка и за границей сдружились с женщиной из Луганска.
Вы выдумываете
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Зараз це може перерости в срач..
Але ви задавались питанням скільки людей в Дніпрі, Одесі, Києві Навіть в ІФ області підтримують кацапів?
Один тільки московський патріархат чого вартує
Почаївська лавра у Тернопільській області.
Море Щастя• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
Яка це в них жлобмузика? Можна конкретніше? Дуже цікаво
КАПСЛОЧНИЦА• 02 июля 2024
Ответ дляКукарачка
как на слово?)
не, я просто не пойму, как восстановить документ, если в базах его нет. наизусть же свои данные обычно никто не помнит - номер, серию, дату выдачи.
а вообще где взрослым может понадобиться их свидетельство о рождении? есть же паспорт
Гарантую неперелевки• 02 июля 2024
Автор, я и харьковчан не люблю. Но, сначала поступки, потом мои выводы.
неДодекаэдр• 02 июля 2024
Ставлюсь зі співчуттям. А загалом не розділяю, звідки людина. Окрім кацапів звісно.
Добро с Кулаками• 02 июля 2024
Залишу тут. Може цікаво буде почитати кому про те, як заселяли росіянами донецьку обл. https://www.radiosvoboda.org/a/26957848.html
ТебеОноНадось• 02 июля 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А вот за это вам и бан выписать могут
А что только за хейт донецких не выписывают? Хм,интересненько
долой_лама• 02 июля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Задавалась і задаюсь, цих гнид скрізь повно, але я ще пам´я таю теми довоєнні, як весь схід був згвалтований вишиванками, укр.мовою, як вони тут за парашку і за яника співали. А потім як було ато і розказували як їх шахтьори топорами воюють, що кацапів там немає, як брехали тут, що парашка не ступала на Донєцкіє зємлі....ви гадаєте це можна забути?
Ви хоч колись чули що таке іпсо?
Як так можна! Поцікавтесь, хоч трохи - коли росіяни робили проросійські мітинги в Донецьку та Луганську там виходили більші , реальні проукраїнські мітинги. Скільки людей було закатовано.
Як можна москальську методичку переказувати...
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Унца-унца ’кавери’ на шлягери 90-х Зіброва, Бобула і Хоми.

Я підійшла, не перша, між іншим, попросила зробити тихіше. Мені у відповідь: а ви шо, українське не любите.

Я поржала і сказала, що зараз включу Широкий Лан та Тінь Сонця. Або Сокиру Перуна чи Кому Вниз. Куди більш українськіше, коли Василюк воює, а Бойко регулярно їздить на фронт з концертами. Заткнулися. Ото бидло рафіноване, куди там іншим
долой_лама• 02 июля 2024
Ответ дляБабульція
а откуда в Ивано-Франковске ждуны?
От верблюда
БезникаяЯ• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая

просто немає слів. Це я про вас. Це ще треба розібратись, хто бидло в цьому випадку
Молчавочка• 02 июля 2024
Ответ дляБабульція
а откуда в Ивано-Франковске ждуны?
Звідти ж, звідки і у Львові старий козел, який навів у 2022 на Яворівський полігон. Після війни на заході дуже багато осіло росіян, більшість давно асимілювалися, як мій одногрупник, який недавно загинув на війні, але ще і немало ждунів залишилося. Один співробітник ще у 70х переїхав до Львова з Донецька, начебто зі всіма підтримував хороші стосунки, і до нього дуже добре ставились, за чужого явно не вважали, а потім виявилось, що він всіх місцевих вважає нижчим сортом, особливо діда поплавило з приходом до влади Януковича, ходив розповідав всім, що Донбас порожняк не гонить і ще всяке різне «чачача ми за Януковіча». 😂
Надя-Надюша• 02 июля 2024
А мене інше цікавить, спостерігаю в нашому місті, що люди, які приїхали з тих країв принципово не хочуть переходити на українську мову в україномовному оточенні. Ну зрозуміло спочатку, приїхали, не звично. Але люди живуть вже два роки і принципово кацапською розмовляють і постійно огризаються, коли їм роблять зауваження.
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
О, то це ви туто біля мене слухаєте на максимум вашу музику і пох на оточуючих?
ГугелП@лАмался• 02 июля 2024
У меня отношение не именно с Донецка, а конкретно к человеку
БезникаяЯ• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
А ваша музика яка? Москальських виконавців на свинячій мові?
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Для розумак, які не здатні прочитати, продублюю свій пост:
’Я поржала і сказала, що зараз включу Широкий Лан та Тінь Сонця. Або Сокиру Перуна чи Кому Вниз. Куди більш українськіше, коли Василюк воює, а Бойко регулярно їздить на фронт з концертами. Заткнулися. Ото бидло рафіноване, куди там іншим
’
КАПСЛОЧНИЦА• 02 июля 2024
Ответ дляНадя-Надюша
А зачем делать им зауваження?
Вот в Киеве каждый говорит как ему удобно, и все при этом прекрасно друг друга понимают.
Ksusci• 02 июля 2024
А я вважаю, що треба не дозволяти їм купувати квартири наприклад в столиці. У мене в новобудові поселилося пара сімей таких-це жах. Вони з нашого саду зробили собі приватний сад для шашликів, кожні вихідні там гульбенять-бухають, все витоптали. Діти їхні хбануті, скачуть , все до мають, патамушта ані купілі квартиру і всьо здеєсь можна. Слухають узкіє пєсні і шансон😬. Правила для них не писані. І в розмовах у них проскакують фрази типу про майданутих, западенців і братській народи.
А ще одна знайома з Донецька, яка все життя спала з чоловіками за гроші( вона це не приховує), купила десь у Києві квартиру в центрі, то коли ми познайомились я не могла повірити що вона киянка, бо донєцкіх зразу видно, хоча вона більш-менш нормальна, але є в них якась бидловатість. То коли я їй сказала, що я з Лівобережної, то вона сказала, шо ета даже нє Кієв-я їй звісно розказала , що квартиру у Києві можна купити, а от киянкою стати важко, розказала ще багато чого, але я дуже мрію, що оці всі донбасяни покинуть моє місто, бо вони не вміють його любити, вони міряють все понтами, а Київ то каштани, клумби, запах бузку і чисті парки.
Я особисто бачу різницю між Києвом до 14 року, до початку війни і після. Є різниця в менталітеті, поведінці. Знову ж таки, ті, хто не виріс у Києві, для них це просто місто для життя і для заробляння грошей-то у й відношення таке.
Може когось і образила, не хотіла, а може в хотіла, бо панаєхалі і сруть навколо себе. А ще більшість моїх знайомих мають побоювання, що ці всі донбасяни можуть потім і у Київ путіна кликати, щоб спас від прітєснєній.
ГугелП@лАмался• 02 июля 2024
Ответ дляНадя-Надюша
Не в мові справа, у племінниці чоловік на фронті з Донецька, розмовляє теж російською
Наверняка• 02 июля 2024
Тут не можна сказати гарно чи погано. Люди різні. Були знайомі то точно Донецьке бидло, є знайомі які нормальні адекватні люди. Я не знаю як їх в одну категорію занести і однаково ставитись
Море Щастя• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
’
Бидлом тут попахує якраз з вашої сторони
Деловитая• 02 июля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Тобто, люди, які на повну гучність включають музику - це не бидло.
А бидло - це ті, які просять їх зроблять тихіше, бо не всі люблять низькопробну фігню?

Ммммм, який чудовий екземпляр))