ПультОт_БМВ• 02 июля 2024

Скажите честно, как вы относитесь к луганчанам

Мой муж из Киева и ему не понять. Я не была там с 2014 года, но эхо отношения ко мне, как к «донецкой», катилось все эти годы. Сейчас понятно, война, поэтому когда при проверке паспорта его пропускают, а меня просят остановиться и задают несколько вопросов - я отвечаю на них и понимаю это. Но до этого столько же всего было. И объявления - «донецким не сдавать» и в личных разговорах проскальзывало пренебрежение, иногда неприязнь. В общем муж утверждает, что я просто попадала на «необразованных агрессивных людей». Но я же это отношение не придумала. Ответьте честно, пожалуйста. Это анонимно.
Результат:
вже голосів: 475
214 (45.05%) Хорошо отношусь
135 (28.42%) Сама оттуда
126 (26.53%) Плохо отношусь, «донецкие»
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляPrervana
Нормально ездят донецкие. В отличие от одесситов и новоявленных куян с номером КА
Номери КА це не про нових киян, а про машину з новими номерами😂
Пишу каліграфічно• 02 июля 2024
Соседи крымчане бросили 2 ком кв в Севастополе в 14 году,просто закрыли ее и уехали с последними деньгами,купили возле меня домик,вывесили над ним огромный флаг Украины и сказали’плевать на квартиру,пока там путин,мы туда не ногой’Дети их уже взрослые тоже выехали,сын в ВСУ!’Ко всем отношусь прекрасно,если не сепаратист и не ждун!Да,ту квартиру они,наверно,потеряли,так как заставляют рус паспорт,а они не поедут,не хотят курицу!
Обращеница• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
Для розумак, які не здатні прочитати, продублюю свій пост:
’Я поржала і сказала, що зараз включу Широкий Лан та Тінь Сонця. Або Сокиру Перуна чи Кому Вниз. Куди більш українськіше, коли Василюк воює, а Бойко регулярно їздить на фронт з концертами. Заткнулися. Ото бидло рафіноване, куди там іншим
’
Що це?
Не пью, не курю• 02 июля 2024
Ответ дляKsusci
Ото ж, сидіть і не висовуйтесь.
Видимо пора корону лопатой править.
Цирк на дроті• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
Коли розкулачували місцевих і висилали до Сибіру, то завозили людей звідки?
От наприклад моя родина: прадіда розкулачили і вбили, але родину нікуди не висилали, вони тут лишилася і купа дітей, а по лінії бабусі якраз навпаки повернулися із заслання.
Prervana• 02 июля 2024
Ответ дляKsusci
Правильно. Свежачки. На КА каждый второй как дебил ездит. Уж видать как-то так совпадает)
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляНайщасливіша
Задавалась і задаюсь, цих гнид скрізь повно, але я ще пам´я таю теми довоєнні, як весь схід був згвалтований вишиванками, укр.мовою, як вони тут за парашку і за яника співали. А потім як було ато і розказували як їх шахтьори топорами воюють, що кацапів там немає, як брехали тут, що парашка не ступала на Донєцкіє зємлі....ви гадаєте це можна забути?
І що в них чєлюсть другая.
No problems• 02 июля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Вірю і знаю, що є там нормальні люди, українці... Але ж історично туди заселяли росіян-зеків. Потім їх діти, нові покоління... І повиростало там куча неадекватів
Та якби ж то! Це стереотип. Моя сім´я, наприклад, приїхала до Донецьку з Ніжину Чернігівської обл.

Подивіться фільм ’Євродонбас’. Туди зʼїзджалися не тільки з росії.
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляНадя-Надюша
А мене інше цікавить, спостерігаю в нашому місті, що люди, які приїхали з тих країв принципово не хочуть переходити на українську мову в україномовному оточенні. Ну зрозуміло спочатку, приїхали, не звично. Але люди живуть вже два роки і принципово кацапською розмовляють і постійно огризаються, коли їм роблять зауваження.
Ото ж. А це ще війна і вони можливо ще не зовсім розправили плечі. Що буде пізніше? Знов будуть вже з інших регіонів звати пуйла?
Кудлата хмаринка• 02 июля 2024
Я им не доверяю/ Уж очень хорошо помню вопли, что ’Донбасс всех кормит’ и чем это все закончилось, У нас на работе много переселенцев оттуда, и как бы люди хорошие, но я им все равно не верю.
Рання пташка• 02 июля 2024
Різні є, як і всюди. Але в нас як в тому анекдоті: світло голубі та голубі. Автор, Харків´ян теж не люблять западні регіони наприклад. Хоча це взаємно. І якщо, не дай боже, окупували б Харків, то біженьці звідти стикнулися б з тією самою проблемою. То просто цілий схід- ’не такий’.
Астоновитесь!• 02 июля 2024
Ответ дляДеловитая
один мій дід приїхав туди із сім´єю ,як раз тому що був розкулачений наприкінці 1920х,тому как там були шахти де можна було працювати,другого висилали у Сибір, але він повернувся зі всіє сім´єю(тією частиною що вижила в дорозі).Може десь у якомусь закуткі і були якісь ЗЕКі,але це такий мізер,що ні на що в загалі не впливає.І це тільки 20століття,а історія там знаяно багатша
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А зачем делать им зауваження?
Вот в Киеве каждый говорит как ему удобно, и все при этом прекрасно друг друга понимают.
Це ви прекрасно панімаєте. А місцевим не подобається засилля узькомовних.
Семицветка• 02 июля 2024
Ответ дляKsusci
А я вважаю, що треба не дозволяти їм купувати квартири наприклад в столиці. У мене в новобудові поселилося пара сімей таких-це жах. Вони з нашого саду зробили собі приватний сад для шашликів, кожні вихідні там гульбенять-бухають, все витоптали. Діти їхні хбануті, скачуть , все до мають, патамушта ані купілі квартиру і всьо здеєсь можна. Слухають узкіє пєсні і шансон😬. Правила для них не писані. І в розмовах у них проскакують фрази типу про майданутих, западенців і братській народи.
А ще одна знайома з Донецька, яка все життя спала з чоловіками за гроші( вона це не приховує), купила десь у Києві квартиру в центрі, то коли ми познайомились я не могла повірити що вона киянка, бо донєцкіх зразу видно, хоча вона більш-менш нормальна, але є в них якась бидловатість. То коли я їй сказала, що я з Лівобережної, то вона сказала, шо ета даже нє Кієв-я їй звісно розказала , що квартиру у Києві можна купити, а от киянкою стати важко, розказала ще багато чого, але я дуже мрію, що оці всі донбасяни покинуть моє місто, бо вони не вміють його любити, вони міряють все понтами, а Київ то каштани, клумби, запах бузку і чисті парки.
Я особисто бачу різницю між Києвом до 14 року, до початку війни і після. Є різниця в менталітеті, поведінці. Знову ж таки, ті, хто не виріс у Києві, для них це просто місто для життя і для заробляння грошей-то у й відношення таке.
Може когось і образила, не хотіла, а може в хотіла, бо панаєхалі і сруть навколо себе. А ще більшість моїх знайомих мають побоювання, що ці всі донбасяни можуть потім і у Київ путіна кликати, щоб спас від прітєснєній.
Удалено администрацией...
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Видимо пора корону лопатой править.
Бачите, все, що у вас є це лопата. Править можно текст, а не корону😂узкіє грамотєї.
Ksusci• 02 июля 2024
Ответ дляPrervana
В Києві взагалі жахлива ситуація на дорогах. Не знаєш з якої сторони тебе підріжуть і всунуться перед тобою в ряд😬
Prervana• 02 июля 2024
Ответ дляKsusci
В Одессе хуже
Лупаю цю скелю• 02 июля 2024
Ну так логічно, враховуючи всі аспекти. У Львові рускій мір не звали, для прикладу. І навіть у сусідній Дніпропетровській області. Подумайте над цим.
lammama• 02 июля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
я вас розсмішу, але мене в Києві чмирили за те, що я киянка, при чому в 12 поколінні, то не звертайте увагу
Чмирили мабуть понаєхавшіє?Вірно?
Найщасливіша• 02 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Та не, с меня хватит. На этот раз я в США уехала. Работаю, плачу налоги, работодатель проспонсировал мне гринкарту, и впервые ко мне никто не докапывается - «донецкая» я, «киевская мажорка с шашлыками» или «беженка на чьих-то налогах».
Які погані українці, да? Не те що американці....розкажіть нам трохи за своїх рідних і друзів, які за парашу сраку рвуть, а то вам так погано було в Україні, але про своїз сепапів ні слова
Вакцениро Вона• 02 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Теж чула цю байку. І знаєте що цікаво - чула в першу чергу від людей без досягнень та освіти.
Може варто глибше поцікавитись, а не в байку переводити?
ТебеОноНадось• 02 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Стоп. З вас вже пар іде)
І суржик, і село, і квартири) ви забули написати, що я голосувала за Зе)
Маю надію, що у вас хоч машина є і ви не дарма так близько до серця прийняли)
Это у вас пар идёт не из того места и за себя переживайте, дальше своего забора ничего не видели,зато рассуждает много о людях из других областей. Вам кто вообще право такое дал?
Расскажите про себя и своих соседей, из какой вы области и какие вы ’замечательные’ люди.
Патриоточка• 02 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
З сусідньої. Не нервуйтеся😘
ТебеОноНадось• 02 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
З сусідньої. Не нервуйтеся😘
Когда сказать нечего,то в ход идут шаблонные ответы. Удачи)
Тётушка Лошадь• 02 июля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Как интересно! Это вы смогли просчитать свой род до 12ти колен? Как вам это удалось?
Бодіпозітівна• 02 июля 2024
Ответ дляKsusci
Господи, какая же срань у вас в голове. Вы до сих пор верите, что жители Донбасса звали путина? До сих пор думаете, что именно из-за них, а не из-за выхода к морю, сухопутного коридора в Крым, имперских замашек и еще всего того, о чем мы даже не догадываемся? Квартиры не давать покупать… прокаженные, что ли? Или каста неприкасаемых? Вам влили в уши, что на востоке все сепаратисты, чтобы оправдать эту позорную сдачу Донецка, эту колонну техники из Славянска, неспособность Украины защитить эти территории. А вы с удовольствием прям поверили, нашли виноватых и теперь с таким превосходством пишете про клумбы и сирень. Не донецкие позорище, а вот вы, с таким мировоззрением и делением людей на высший и третий сорт по прописке. Фу.
Подмигашка• 02 июля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Как к любому украинцу, но помню это «донецкие» у нас в буче, они во всем виноваты были - самые ужасные водители, их дети в школе самые разбойные и тд.
Многим людям нужно найти бабайку.
То це правда
Як тільки бачу АН
Бігом від нього
Вони їздити не вміють ніхто
Карусель-весель• 02 июля 2024
Ответ дляПодмигашка
То це правда
Як тільки бачу АН
Бігом від нього
Вони їздити не вміють ніхто
Ага, і жінка за кермом - мавпа з гранатою?
Садоводница• 02 июля 2024
Дивлячись які люди. Є у нас такі далекі родичі, які ’і вашим, і нашим’. У 2014 році їм подобалось отримувати пенсію і від України, і від рашки. Ну то як маємо відноситись? А якщо людина не несе за собою ’вонючий мир’, то нормально відношусь, адекватно.
Тарабарщина• 02 июля 2024
Почему нет варианта «нейтрально»? Мое отношение к людям, будь то хорошее либо плохое, не зависит от того, где человек живёт. И по умолчанию, отношение нейтральное, а дальше - зависит от человека. Не подходят мне ваши варианты. Плохо не отношусь, хорошо, только потому, что они из Донецка/Луганска - тоже. И сама я там не жила 🤷🏻‍♀️