Птица секретарь• 03 июля 2024

С этими отключениями можно вообще не готовить

Сделала плов,сегодня встаю,а он кислый стал.Спасибо Дтек блин
Полонянка SexShop-а!• 03 июля 2024
Ответ дляZelenkа
Або хоча б передбачуванимм. Я зранку як дурне закидала машинку, бо хз як рандомно то вимикають 😄
Понимаю. Сама такая. Не знаешь за что хвататься за эти 3 часа( в лучшем) когда он есть.

Летюча помилка• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Завжди. Це швидше ніж робити їх баняками на тиждень.
Жах.. а жити коли?😂
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Та нет, я не настолько раб желудка чтобы драгоценное время посвящать ежедневному головняку с готовками
Zelenkа• 03 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Пам’ятаю, як сиділа позаминулої зими чекала 7 ранку, щоб змолоти каву. Бо боялась розбудити сусідів ☺️
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Жах.. а жити коли?😂
У вас це займе як мінімум годину, в мене хвилин двадцять, 25. На кашу і котлети.
ЧупакабраЗеБест• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Котлеты, отбивные готовите на один раз?
конечно, максимум через пару часов доесть тому, кто не дома.
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви не раб, ви його ворог. Це ж як треба себе не поважати щоб пхати в себе не свіже.
Крайня невістка• 03 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Мы тоже вчерашенее не едим, разве что борщ. остальное точно нет. вообще не понимаю тех кто ест вчерашнее.
Вообще не понимаю как успевать готовить каждый день, если работаешь и дети есть. А если ещё и дом без газа, то совсем нереально
Летюча помилка• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
А чим ви відрізняєтесь від мене? Фарш зробити та пожарити це не 25хв. І так кожен раз, це треба дуже любити котлети.

ЧупакабраЗеБест• 03 июля 2024
Ответ дляКрайня невістка
человек не таракан, ко всему привыкает и приспосабливается
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Серьезно? Думаете ваша только что поджаренная котлета чем то отличается от моей вчерашней? Расскажите, чем?
Грабля• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Уже все поняли, какая вы молодец.
Летюча помилка• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Це треба дуже себе не любити щоб стояти над котлетами кожен день и готовити свіже 3 рази на день. На другий день нічного з їжею не буде, навпаки. Борщ взагалі ідеальний на 3 день.
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Я не роблю багато за раз. Той час який ви витрачаєте разово, я використовую декілька днів. Я його розбиваю. Тому що порция менша, а їжа смачна. Я не хочу їсти вчорашні, чи позавчорашні котлети. Це не їжа.
Як ухурделю• 03 июля 2024
Ответ дляПугачиха
Харьковчанки советовали морозить бутылки с водой и потом перекладывать в холодильник, говорят очень эффективно
У меня хладагенты. Но не помогло, когда отключили на 5,5 часов, включили на час и выключили снова на 5
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Смаком. вони мені взагалі з пательні подобаються. Так дивно таке пояснювати.
Летюча помилка• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
На сковорідку вміщається 6 котлет, які можна їсти 2 дні, то що ви пожарите на ній 2 на раз швидше не буде.
Вишня на торті• 03 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Каждый день готовить .Надоело
Ну то подякуйте росіянам, що розбили енергосистему.
Сон і дрімота• 03 июля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Вам медаль. Нет две медали в две руки

Вишня на торті• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Це треш звичайно, як тепер виживуть ті порадниці, що місяць їдять один і той самий суп? Як мінімум три людини так постійно роблять.
А вам подобається в +35 кожен день до плити ставати?
Міряно-переміряно• 03 июля 2024
Ответ дляВишня на торті
А может нашим ответственным, которые продают электроэнергию в Европу?
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Навіщо шість котлет їсти два дні? Якщо можна їсти по три щодня, свіжі? Скілько годин часу вашого життя ви виграєте на шести котлетах?
Сама собі лікар• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Котлеты, отбивные готовите на один раз?
Конечно. Как можно есть вчерашнюю котлету?
Сон і дрімота• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Ні я ніколи не готую на тиждень, вас це дивує? Ви не розумієте любов до свіжої їжі?
У вас столько свободного времени, завидуем. Готовить каждый день, три разв в день - героиня
Вишня на торті• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А ви знаєте чому її продають?
Бо НЕ МОЖУТЬ розподілити нормально.
А електроенергія така штука,в банку не сховаєш, на полицю не поставиш
Летюча помилка• 03 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Ні, я мазохізмом не страждаю, краще полежу почитаю книжку, ніж біля мартена стояти заради 2х котлет
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляСон і дрімота
Ніякого героїзму, виключно піклування про свій кішківник.
Natalia505• 03 июля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Краще не їжте взагалі, в голодуванні багато користі доречі, ніж їсти вчорашнє.
Котогосподиня• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Котлеты, отбивные готовите на один раз?
Я так. Одну сковорідочку
Вишня на торті• 03 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
А ще дуже рекомендую поцікавитися, як зараз постачають електроенергію в Одесу, і взагалі на південь, де розбито взагалі все!
Може тоді будете таки ´дякую´ казати русні, і ДЯКУЮ енергетикам...