Барабасиха• 04 июля 2024

Подорож в Іспанію чи варто?)

Запропонували мені з донькою 12 років здати квартиру в Іспанії за 250€ на 14 днів.
Почала прораховувати дорогу в Польщу туди сюди вийшла орієнтовно на 50 тис. Обійдеться відпочинок.... але прописала скільки це пересадок. Трохи лякає...😆 як думаєте чи варто ??
І зразу питання як дешевше купити квиток на літак?)
Результат:
вже голосів: 29
27 (93.1%) Їхати
2 (6.9%) Неїхати важка дорога
очки_ннадо• 04 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Вересень після 10го
11 туди і 23 назад вересня від 330 євро для двох ( без багажу )
На вересень вже не має низьких цін
НетЕщеНаверное• 04 июля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
500€ квитки ?! З США літав чи що?!
З Варшави, це за 2-х туди і назад + багаж
Обращеница• 04 июля 2024
Едьте конечно. Для сравнения нам на 2х отдых в Европе обошелся в 4000€ за эти же две недели
Gleva• 04 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Дуже тяжко було чи нормально.... якщо туди ще більш менш то назад якось не зрозуміло... уже потягів не має ... тільки автобус виходить.
А на коли плануєте, що Вам потягів вже немає?
А не дивилися маршрут Київ-Чоп-Будапешт - потяг
літак Будапешт-Аліканте
Просто Київ-Будапешт по грошам буде дешевше ніж до польського аеропорту
Обращеница• 04 июля 2024
Билеты действительно дорогие. Мы брали 1 багаж на двоих (просто больше было не надо), то обошлись около 500€. И я брала за 3 месяца. Они бывают дешевые только на некоторые направления
Обращеница• 04 июля 2024
Ответ дляGleva
літак Будапешт-Аліканте
Из Будапешта частенько хорошие цены. Лучше чем из Польши
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
це ви так Ryanair обізвали?
Да, саме його
Мerida• 04 июля 2024
Ответ дляочки_ннадо
На вересень вже не має низьких цін
где вы это смотрите? виззэйр. 12 сентября в 14:50 туда 26 сентября обратно. варшава -аликанте 280 евро на двоих. и это я первый попавшийся пишу. без поиска дешевых.
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляочки_ннадо
На вересень вже не має низьких цін
Так на лоукостах ціни ж міняються кожен день.
В мене, Ryanair весь час відкрито.
Видивляюсь гарні квитки будь куди.
Барселрна 63,53 в вересні (туди обратно)
Правда, це з Гельсінки. Не хочу міняти свої налаштування.
автор Барабасиха • 04 июля 2024
Ответ дляGleva
літак Будапешт-Аліканте
Подивлюсь
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
Дайте пожму вашу руку!
А якщо не одразу купляти, а видивлятися, тооооо
пьЯНА• 04 июля 2024
Ответ дляФляшка на трьох
До речі, гарна ідея! 👍
Ми наприклад , зупинялись в Кракові , в хостелі в самому центрі міста, дуже гарно і перепочили.
Я до війни завжди так наші подорожі планувала.. ех, ті часи, авіа по 10 євро...
Белоснежко• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
Я часто летаю. И мой рекорд это 350 евро свизэйрландс. Цюрих -Амстердам. Прям за пару дней до вылета.
Обычно цены в районе 50-100 евро
Не вы одна часто летаете, по европе нет таких цен за 50-100 евро, хотя на советчице все может быть
Gleva• 04 июля 2024
Ответ дляБарабасиха
Подивлюсь
Ми їдемо на початку вересня в Іспанію, то теж спочатку з Будапешта летимо в Бельгії, до друзів, звідти - до Барселони
Вертаємось Барселона-Будапешт, щойно квиток буде коштувати 35 євро - купляю
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Як це немає????
Я вище навіть монітор спеціально сфоткала.
Лоукост в один бік буває і по 10 євро.
Просто треба сидіти і виловлювати такі квитки.
Белоснежко• 04 июля 2024
Ответ дляОбращеница
Сейчас место забронировать на двоих до 200 евро выходит, а если комфорт то130 за место в одну сторону, багаж на одного около 100 евро
Мerida• 04 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
Дайте пожму вашу руку!
Я всегда играюсь с этими платформами. Иногда выкупать через Румынию, иногда через Норвегию. Или ласминут или другие платформы. Было бы желание. А то по 500 евро по Европе летают и пишут, что все что ниже - вранье
Белоснежко• 04 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
Як це немає????
Лоукост в один бік буває і по 10 євро.
И будете двое суток добираться с 4 мя пересадками, когда можно за 2 часа долететь
Мerida• 04 июля 2024
Ответ длямуха в кедах
Дайте пожму вашу руку!
очки_ннадо• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
На сайті рейнів, а віз на ваші дати 1256 злотих мені показує без багажу, це майже 300 євро і плюс багаж. Це недешеві квитки 🤷‍♀️
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
Не вірять, хай літають)))
Хто їм винуватий

В мене весь час відкриті ці сайти. Як тільки є дешеві квитки, в цікаве для мене місто, одразу купляю.
Єдине, якщо є фіксовані дати, то складніше. І то можна найти, якщо завчасно слідкувати.
Мerida• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
видимо, это галюны. на даты автора. на двоих человек. на сентябрь 2024. не из жопы мира, а из варшавы. прямым до аликанте.
так что, таки галюны у меня, или вы искать не умеете?
очки_ннадо• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Є такі ціни, на одну людину в одну сторону без багажу, якщо пофіг на дату, то можна зловити.
Мerida• 04 июля 2024
Ответ дляочки_ннадо
я ж про визз пишу.
Заставляличка• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Ви хоча б сайт авіакомпанії гляньте, щоб стверджувати, що таких цін немає. Зараз, під час війни в Україні, всі літають по Європі, і ціни є різні
Рейнер вересень Будапешт-Брюсель близько 1 тис грн
Краків-Ейндговен (Нідерланди) - близько 1,5 тис грн
Брюсель-Барселона 32 євро
На початку вересня Будапешт Аліканте близько 60 євро (візейр)
Звісно це рейнер і візейр, але ціни адекватні
Белоснежко• 04 июля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Багаж только один почти 100, плюс места если хотите рядом сидеть, и будет в самом лучшем раскладе почти 500 евро
Мerida• 04 июля 2024
Ответ дляочки_ннадо
я выше фото кинула. прямой рейс. на двоих. на выбранные автором даты.
очки_ннадо• 04 июля 2024
Ответ дляМerida
я ж про визз пишу.
1256 злотих то саме візз
Це теж недешеві, дешеві то по 50 якщо зловити
муха в кедах• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Куда я буди я буду двоє суток добиратися?
Я живу в Гельсинкі це прямі рейси до різних міст Європи на літаку.
Автор хай так само від Варшави зробить
І квиток туди обратно може коштувати і 30 євро.
Ну , літайте за 100. Хтось же має платити дорого, щоб інші літали задешево. Це саме так і працює
Мerida• 04 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
ой фсё.....