И_В_офигительных_штанах• 04 июля 2024
Чим закрити вікна в жару
Наступного тижня обіцяють до 37....
Подивилася наче найспекотніший тиждень літа
Хочу повністю хоча б на цей тиждень запакувати південні вікна.
Чим краще фольгою чи картоном?
На плівки, сітки тощо витрачатися не хочу, бо вікна вже заклеяні протиударною плівкою, але вона світла і гріється.
Що придумати? На цей час згодна опинитися в повній темноті аби тільки не грілося.
Вдома є 17 річний котик, дуже боюся що не витримає серце(((
Вчора була тема де написали що охолоджувати водичкою їх не можна, бо там якість спазм сосудів може бути і це небезпечно. А до цього я обтирала його моркими руками і мочила йому лапки в ванній. Думала так краще
Тепер не знаю як вберегти тваринку, тим більше ми вдомі тільки увечорі.
Хто як рятує своїх тваринок? Дівчата порадьте будь ласка
Чим краще фольгою чи картоном?
И_В_офигительных_штанах
• 04 июля 2024
Ответ дляАнонім Перший
Фольга для окон в авроре 14 грн 60×200. Отлично!
Була сьогодні в аврорі,,,не бачила. Дякую!
И_В_офигительных_штанах
• 04 июля 2024
А може краще ззовні чимось заклеїти на скотч? Картоном тим же? Вікна відкриваються повністю, так що це цілком можливо
дамаАмстердама• 04 июля 2024
для котиков есть охлаждающие коврики
плюс вы его коврик можете время от времени класть в морозилку
И_В_офигительных_штанах
• 04 июля 2024
Ответ длядамаАмстердама
для котиков есть охлаждающие коврики
котик чомусь не хоче на ньому лежати(
навіть у ванну щоб його трохи обмочити водою ледь запрошую
терпить, але не любить
дамаАмстердама• 04 июля 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
котик чомусь не хоче на ньому лежати(
терпить, але не любить
может ему не жарко?
у нас лежит на коврике с подогревом или на солнце, даже когда света нет и кондиционер не работает
И_В_офигительных_штанах
• 04 июля 2024
Ответ длядамаАмстердама
может ему не жарко?
Жарко, я бачу(( Лежить, майже не рухається, не активний зовсім, як ганчірка( вигляд дуже стомлений та дихає не дуже
Це не зараз, зараз трохи не так спекотно, а в якісь вихідні навіть налякав мене поведінкою
Телячі ніжноСті• 07 июля 2024
Не закривати вікна, сидіти на сонці, ви ж чекали літо.
А, упс, котика шкода, людей ні.
И_В_офигительных_штанах
• 07 июля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А, упс, котика шкода, людей ні.
«Розумний» коментар. Звідки ви знаєте кого мені шкода, а кого ні. Я сама дуже погано переношу спеку. Але тема була до власників тваринок, як вони допомагають своїм улюбленцям. Шкода вас, вас видно, окрім себе нікого не шкода