Зам. зав. Анонима• 04 июля 2024
Иммуноглобулин (((((пришли анализы
Зимой переболела. Кашель остается до сих пор. Думала может инфекция. Сдала кровь, общий, иммуноглобулин, подозревала аллергический кашель . Потому что щекочет глотку и кашель именно как на аллергию, а не как будто из легких идет.
Результат иммуноглобулин 600!!! При норме 80.
Что дальше?((( что это может быть? Начиталась страшного
Парасюха• 04 июля 2024
В дочки, коли була менша, імуноглобулін був в 30 разів вище норми, алерголог казала, що це і провокує приступи астми. Щеплення заборонили.
Зам. зав. Анонима
• 04 июля 2024
Ответ дляПарасюха
В мене немає астми
Парасюха• 04 июля 2024
В неї теж не було . На той момент була декілька разів обструкція. Робіть алергопроби. Причин для паніки не бачу.
дамаБезСобачки• 04 июля 2024
Ну так, Вы подозревали аллергический кашель, анализ Ваше подозрение подтвердил. Все. Что дальше - по цепочке: семейный доктор-направление-аллерголог.
Телефон Рубика• 04 июля 2024
у моей 450 был, аллергик, сдать Алекс тест, узнать на что аллергия, и сингуляр вам в помощь
Зам. зав. Анонима
• 04 июля 2024
Ответ дляПарасюха
А потім таки виявили астму? Не зрозуміла
Телефон Рубика• 04 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Нет что бы не довести до астмы нужно уже с аллергией бороться
Телефон Рубика• 04 июля 2024
Ещё я хочу своей асит терапию начать, купила препарат , но пока не спешу
Парасюха• 04 июля 2024
Алергії не було, були обструкції, які переходили в бронхіт або пневмонію за 2-3 дні. Робили алергопроби, які нічого не показали. На підставі цього всього поставили астму. До цього часу не розуміємо на що реагує.
Зам. зав. Анонима
• 04 июля 2024
Ответ дляПарасюха
А імуноглобулін в нормі був у вас?
дамаБезСобачки• 04 июля 2024
Ответ дляПарасюха
Алергопроби чи Алєкс тест? В моєї дитини специфічні алергени - наприклад, ківі. А я змалечку пихала їй той ківі, бо корисний же. А потім дивувалася, стільки вітамінів в натуральному вигляді їсть дитина, а кашель ніяк лікарі вилікувати не можуть.
І так, прік тести не показали жоден з алергенів дитини, бо алерголог ставив найпопулярніші - руки в дитини малі, скільки помістилося.
Зам. зав. Анонима
• 05 июля 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Як вилікували кашель в результаті?
дамаБезСобачки• 05 июля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Як вилікували кашель в результаті?
Той шлях, що я і написала Вам - алерголог.