Підполковник СБУ Роман Дудін. Народний Герой чи зрадник України?
AlexandraK• 06 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Як вийшло,що колаборанти почуваються вільно.
Судять захисників України,які не здали Україну за три дні
Це якийсь сюр😞
Aksinia 111• 06 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Не надо приписывать одному человеку не сдачу Харькова ! Не думаю, что сбу без Нац.Гвардии и 92 бригады удержали бы Харьков ! А в Вашем видео один Дудин удержал Харьков ! Это как минимум не правда, а максимум специальный вброс !
Ответ дляAksinia 111
Ви читати вмієте?
Дудін роздав зброю до підходу основних сил.
Де я написала,що він сам обороняв?
Зараз його судять саме за те,що він роздав зброю і керував обороною Харкова.
Який вброс?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Ответ дляКатруська
Слідство розбереться. Що від нас треба? Ніхто не знає як було насправді.
Слідством на жаль керує фсб-шний ермак.
Як,казав на самміті наш презедент Зеленський це у нас віце-премьер,коли лідери інших країн не хотіли спільного фото невідомо з ким.
Йдуть закриті засідання суду.
Без журналістів.
Без адвокатів.
І навіть без Дудіна.
Ви хоч поцікавтеся перед тим,як писати
Йдуть закриті засідання суду.
Без журналістів.
Без адвокатів.
І навіть без Дудіна.
Ви хоч поцікавтеся перед тим,як писати
Ответ дляРеверанс
Ви читати вмієте?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Яку саме зброю він роздав? На це є відповідь у відео? Маю на увазі тип зброї.
Ответ дляРеверанс
Слідством на жаль керує фсб-шний ермак.
Йдуть закриті засідання суду.
Без журналістів.
Без адвокатів.
І навіть без Дудіна.
Ви хоч поцікавтеся перед тим,як писати
Йдуть закриті засідання суду.
Без журналістів.
Без адвокатів.
І навіть без Дудіна.
Ви хоч поцікавтеся перед тим,як писати
Вас зараз приблокують. За образу шобли.
Підтримую всі ваші пости.
Aksinia 111• 06 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Ви читати вмієте?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Что за манипуляции в видео ’если бы Дудин не раздал оружие, возможно Харьков был бы под оккупацией’ ! Что это ?
92 и Нац.Гвардия прям без СБУ сдала бы Харьков ?
Я лично, своими глазами видела как сражалась Нац Гвардия на подступах к Харькову ! Это настоящие ГЕРОИ ! И вешать все лавры не сдачи Харькова Дудину ?!
После таких заявлений в видео, дальше смотреть уже нет смысла !
Ответ дляAksinia 111
Лаври ніхто не вішає,забезпечили СІЗО,що б не займався самоуправством.
Нападенія ж не буде,то союзники навмисно панікують.Згадуєте,це пряма мова презедента
Ответ дляFalcon82
Йдеться просто про виживання. Нації. І ми вперто програємо, бо ворог внутрішній не кращий за зовнішнього(
Інформаційну війну росії ми теж програємо.
Люди не знають правди і не бажають її знати.
В кінці війни зрадників назвуть героями, а патріотів знищать
Aksinia 111• 06 июля 2024
Ответ дляРеверанс
При чём здесь ’ нападения не будет’ ? Тема про Дудина . Или тема ’какой плохой Зеленский’ ? Определитесь .
Ответ дляAksinia 111
Тема,хто не здав Харків.Але Ви самі захищали місто і власними очима все бачили.То ж не бачу сенсу подальшої розмови.
До речі,за оборону Харкова Вас нагородили чи ні?
Ответ дляРеверанс
Подивіться відео про початок повномасштабного про Харків. ЗСУ було готове і без вашого Дудіна. А плітки про те, що співробітникам СБУ наказали терміново покинути місто я прекрасно пам´ятаю. І як це ще більше додало паніки населенню.
Aksinia 111• 06 июля 2024
Ответ дляРеверанс
Я где то писала про своё личное участие ? В первые дни все харьковчане могли наблюдать как русню уничтожают в Харькове.
Переходят на личности в случае отсутствия аргументов . Бывает )
Ответ дляКатруська
Вот и я не пойму, уже 23 муж знал, что он будет в 127 тро, едет со своим оружием, не знали только конкретное место, узнали 24-го ночью. Штаб обороны города работал, плохо или хорошо, другой вопрос. А тут только благодаря Дудину город отбился.
Ответ дляAksinia 111
Мабуть,я невірно зрозуміла Ваш коментарій.Бо своїми очима може бачити,тільки учасник бою за Харків.Як і знати з ким воююеш плече-в-плече
Ответ дляРеверанс
Ви читати вмієте?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
Де я написала,що він сам обороняв?
Який вброс?
такая система он действовал не по уставу и не по закону , как бы это странно не звучало.