Астоновитесь!• Изменено 06 июля 2024

Переписка. Це мене культурно злили?

Щось довго торгувались коли і як зустрінемось. Те що він пропонує мені не підходить, пропоную своє. Відповідь на скріні... це типу кінець спілкування чи так принято говорити у іноземців?
Хочу наколоти губи• 06 июля 2024
Ответ дляD_A_V
дайте мне немного отдохнуть, если я буду чувствовать себя лучше- дам знать

вы не поинтересовались даже что случилось с человеком, что с его здоровьем- написали конечно

даже если лн не обробубал концы- вы сделали это сами (вам в таком помощь не нужна)😁😂
Та може вони до того вже поговорили і він стомився, сказав, що хоче відпочити.

Хочу наколоти губи• 06 июля 2024
Оце if замість when мені багато говорить. Якщо буду почувати себе краще… Боюсь, це все
bibizyana• 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
не ясно, кто абизяна)))😂😂😂
Ля ))) в бибизяна тут при чем? Я с английским на ты
D_A_V• 06 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
нет, этого не видно
Хочу наколоти губи• 06 июля 2024
Ответ дляD_A_V
нет, этого не видно
Скрин обрезан, конечно, не видно
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Дайте больше предпереписки. А то ниче не ясно, причем тут когда почувствует себя лучше
Планували зустрітись, але я в іншому місті і вже втомлена, пропонувала завтра, я саме буду в його місті, а він наче хотів сьогодні. Потім погодилась йти на море сьогодні, але я не буду купатись ввечері, просто за компанію з ним. Він відповів те що у скріні. Можливо підіграв, розуміючи що я йду на зустріч і мені не дуже, а можливо типу закінчив розмову
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Он болеет? Или при чем здесь when I feel better? Или похмелье?
Неправильно прочитала
If i feel better…
Короче забейте на него. Ищите другого, этот в роли принцессы
Типу втомився за робочий тиждень

автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
а вы шо то никак не зажигаетесь. вы не асилили наши вопросы? мы ж вроди бы понятно пилем.
хотите переведу на украинский? вдруг вы только на украин ком вогонь?
Напишіть російською грамотно, куди вже українською))
АБВГДейка• 06 июля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Типу втомився за робочий тиждень
Чувак почти окочурился от «продуктивной писанины», дайте кислорода, может бобик не совсем сдох
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляИграю у края
там не прямой перевод, типа ’дай мне передышку, придумаю что получше- дам тебе знать’))
Щиро дякую Вам
Це точно відповідає контексту. Тепер спокійніше
TaFo• 06 июля 2024
Ответ дляbibizyana
вы тут вообще к чему? я хочу понять, кто абизяна: мужик или автор.но автор на морозе
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляВ гости звали?
О, теперь все ясно. Зеркалит, да. Полностью ваша фраза с двумя скобками даже😄 Они их не ставят
Напевно). Ще я переклала своє ’Дай мені відпочити трохи’, то вийшло ’дай мені спокій’ Добре, що взагалі продовжив писати)
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляD_A_V

Ми перед цим обговорили втому
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А, ясно, расходимся. Два инфантила виртуалят. Ну не будем мешать😂
Ми бачились. Не вгадали
TaFo• 06 июля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Удалено администрацией...
Мяо мой мяо• 06 июля 2024
Автор, хто зна. Побажайте гарного вечера і не пишіть більше.
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
Удалено администрацией...
не псіхуйте, все буде добре у Вас
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляМяо мой мяо
Вже не буду писати, того достатньо
Сапай вазони• 06 июля 2024
Да забейте, если вы не говорите на одном языке, шансов на отношения все равно нет. Только перепихон.

автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляСапай вазони
Говоримо. Просто мені лінь писати, не знаю усіх тонкощів, перевіряти себе щоразу
bibizyana• 06 июля 2024
Ответ дляTaFo
Да я пошутила ❤️ не серчайте
Сундучок с каникулами• 06 июля 2024
Ну якось тяжко.
Мені би такий тон не сподобався зі сторони чоловіка, що він дасть знати, коли відпочине, та якщо буде почуватися краще.
Я б не сприймала серйозно.
автор Астоновитесь! • 06 июля 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну якось тяжко.
Я б не сприймала серйозно.
Мене теж напружило, давненько спілкуємось, не було такого, при зустрічі дуже галантний, а тут таке
ХвилювАллочка• 07 июля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Напишите Take your time и забудьте о нем
автор Астоновитесь! • 07 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
я йому це раніше писала, часто