Кашка-маняшка• 08 июля 2024
Помогите составить маршрут Мукачево/Ужгород- Будапешт-Келеті
- без автобусов
- на сайте укрзалізниця есть расписание электричек? Или только поезда?
- спасибо.
Коренная киевлянка• 08 июля 2024
шукайте розділ розклад приміських поїздів, там здається, треба вибрати місцевий підрозділ залізниці, і там показує розклад
Коварная Зая• 08 июля 2024
Нещодавно їхала в Мукачево.Зі мною в купе була жінка,що їхала потім в Будапешт.Час між прибуттям і відправленням в Будапешт щось біля 7 години
Свезло так свезло• 08 июля 2024
С Мукачево или Чопа прямой поезд Латорица, дважды в день и никаких пересадок
Роздратована шкіра• 08 июля 2024
Мукачево- Келети, без пересадки, на венгерском сайте билеты покупать.
Кашка-маняшка
• 08 июля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А какое расписание? Помогите пожалуйста
Свезло так свезло• 08 июля 2024
Я ездила в прошлом году, расписание было как в этой статье. А вообще звонила еще уточняла в справочную Чопа, в гугле телефон смотрела. Если не найдете в инете расписание позвоните в Чоп или Мукачево
Я погнала• 08 июля 2024
дивіться розклад і ціни на сайті угорської залізниці.
Прямі потяги, у двох перших кінцева Будапешт Ньюгаті, у третього Будапешт Келеті.
Мамаша в бигудях• 08 июля 2024
Ми з Києва доїхали до Ужгорода ( 7.30 прибуття), здали речі в камеру схову, погуляти по місту ( раніше не були), взяли таксі ( можна було на маршрутці) і поїхали в Чоп. Звідти на інтерсіті ( угорське і квитки купувала на сайті угорської залізниці ) . Годин 7 їхали до Будапешту ( трохи запізнилися)
Посилання вам вище дали