ротцвеники• 08 июля 2024

Скільки грошей на місяць вам зараз потрібно для комфортного життя?

Чи співпадає дохід з потребами?
ПампушОК• 08 июля 2024
Ответ дляColor never seen before
80 тыс на меня одну. На нормальную жизнь этого хватает, остальное откладываю
а скільки ви заробляєте?
Тектологиня 80lv• 08 июля 2024
Около 100 тыс на 2+1.
Хватает, Доход выше
На меня одну прям со всем комфортом тысяч 80 на текущие расходы хватило бы.
Ну или около 50, на такой уровень как сейчас
Синди Кроуфорд• 08 июля 2024
Нам на все хватает
Лично мне тысяч 50 в среднем , если не покупаю сумки , обувь, украшения. Это на косметику, уход, косметолога, по мелочам
И.О. человека• 08 июля 2024
150 тыс примерно на 4 человек. Основные крупные траты-дети в частном саду и школе, съем квартиры, обслуживание 2х машин, отпуск, иногда лечение.
Стервочка• 08 июля 2024
Я в шоке от цифр, которые тут пишут) те, кто как моя семья, живёт втроём на 25 решили отмолчаться? Или мы самая нищая семья Украины?) Живём кстати, нормально.
Анонім-ка• 08 июля 2024
Ответ дляСтервочка
У вас своє житло?
Барбітта• 08 июля 2024
Ответ дляСтервочка
Я даже писать не буду на какую сумму мы живём, потому что вы богачами будете выглядеть на фоне нас
Барбітта• 08 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Либо сказки, либо тут реально сверхлюди на форуме сидят
Или по большей части киевляне отписались, это ж отдельное государство
Чупа-чупс• 08 июля 2024
Ответ дляСтервочка
Так у вас наверное своя квартира? Или почем аренда?
Моя мама с отчимом так же живут ,на двоих доход 20 тыс,а может и меньше. Но квартира своя, мама постоянно готовит, печет, всё на рынке или по акциям берет подешевле. + своя дача. Проезд у них в городе бесплатный.
Мы же с мужем и ребенком живем на 35-40 тыс, но вообще не хватает. Но мы в Киеве, аренда 10 тыс +коммуналка. Кот,собака, бензин ,еда, всякие мелкие расходы, одежда. Это нам ещё повезло, что вокруг много знакомых с детьми старше моей дочки на 1-2 года и нам вещи в хорошем состоянии отдают. Не считаю, что мы прям нищие, но с такими ценами, я не знаю сколько надо зарабатывать, что бы более менее прилично жить и хоть изредка выбираться на отдых , не залазить в кредитки и тд…
Стервочка• 08 июля 2024
Ответ дляАнонім-ка
У вас своє житло?
Так
Гуляю босоніж• 08 июля 2024
Ответ дляПампушОК
без оренди житла і на одного?? А на що ви тратите гроші, крім їжі ?
Аренда 1 тыс евро в мес. Июль-август 2500 в мес
Частная школа для двух детей. Бензин, еда. Нет, это на семью. От 4 тыс, как получится
Грабля• 08 июля 2024
З таким життям до 100 тис, живемо на 40-50, не шикуємо, на ліки більше 10 тис. Житло своє.
Анонім-ка• 08 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Погоджуюся!
Та й ціни ростуть не по дням.
Якщо все ок, ніхто не хворіє, не треба лікувати зуби тощо, то більш-менш.
Але... Мама пенсіонерка - купую ліки, завожу їй на дачу продукти, побутову хімію.... Гроші - як вода. ..
Стервочка• 08 июля 2024
Да, квартира своя. Дача тоже есть. Акции наше все)) коммуналки мы очень мало платим, экономно расходуем. Много очень уходит на бензин. Даже думаем поменять машину на электрическую. А так... Это сейчас у мужа нет дохода, а жили мы и на гораздо бОльшие деньги. И я считаю, что люди просто тратятся на всякую фигню. Не вижу я разницу между дорогой и дешёвой одеждой, не вижу смысла в каких то там брендовых сумках, дорогущих телефонах, процедурах салонных бесконечных, духах за десяток тысяч гривен, ювелирке. Мне вполне нормально жить скромно, у меня сейчас вообще другие ценности в жизни. Война в этом плане ставит мозги на место, не всем конечно. Я с нашим доходом могу и в салон сходить, сделать нужную процедуру, и косметику себе купить и купить все необходимое для семьи. Только вдумчиво) ну и ребенок у меня пока не капризный, вообще никогда ничего не просит.
Счастье_же_вот_оно• 08 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В мене дитина вже в старшій школі. Виховую сама, з чоловіком розійшлися коли ще 2 років дитині не було. Тому будь ласка оці впші *точно’ залиште для тих кого знаєте особисто.
Цікаво, на що ви витрачаєте гроші, які вдвічі більше, ніж на дитину, ще і підлітка. Якому треба не тільки одежа і харчування, а ще і навчання
emerald_88• 08 июля 2024
Ответ дляТа легко!
600 тыс долларов
Анька, ты что ли?
Чупа-чупс• 08 июля 2024
Ответ дляСтервочка
Скорее всего, вы просто себя успокаиваете. И пытаетесь обмануть саму себя, что вам большее не нужно 🤔
Мы жили и на хороший доход, ещё до войны и ребенка и сейчас в экономии. Конечно, можно жить экономнее и тратить деньги с умом. Но намного лучше себя чувствуешь в жизни,когда есть подушка безопасности в виде определенной сумме на карте. Когда не живешь от зарплаты до зарплаты,а в магазине берёшь самое необходимое, а берёшь что хочешь!
На одежду я тоже не вижу смысла тратить большие деньги, но когда денег впритык, то даже из масс маркета сложно лишнюю вещь себе позволить. Страшно уже подумать о стоматологах, лечение ужас какое дорогое.
Да и знаете ,иногда хочется потратиться на какую-то фигню. Не стоять у плиты, а пиццу раз-два в неделю заказать) Купить то,о чем мечтаешь. С войной наоборот я стала понимать, что сколько той жизни, что бы ничего себе лишнего не позволять
Леди_на_драндулете• 09 июля 2024
Одной 15 тыс хватало. Теперь нас двое то только 9 на еду стало уходить (20000 надо и то мало)
Та легко!• 09 июля 2024
Ответ дляemerald_88
Анька, ты что ли?
Ага😂
Стервочка• 09 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Да нет, не успокаиваю. Действительно комфортно себя чувствую. Но есть и правда в Ваших словах. У нас есть сбережения. То есть никаких переживаний, что я завтра заболела и лечиться будет не на что нет. И есть понимание, что ситуация временная. Я понимаю, что доходы рано или поздно возрастут, трудности из за того, что мужа фирмы прогорела. Ну прогорела эта, будут новая. Я к этим вопросам спокойно отношусь, лишь бы все были живы и мы скорее победили в войне.
Глаза_в_3_карата• 09 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я писала скільки для комфорту треба, а не скільки в реальності маю... Бо маю рази в 2 менше ніж писала.
Стосовно витрат на дитину.
Навчання в школі або коледжі безкоштовно. Ну там якісь невеликі суми на зошити-канцелярію, але ну то небагато. Харчування звичайне, їсть все, що дають. Витрати на спорт зал 500-600 грн, спорт секція при коледжі безкоштовно-символічна плата, + кишенькові гроші. Одежа не займає багато, бо хлопець. Які ще витрати на підлітка повинні бути? Ну без 15 афонів, щаправда. Але ж як і писала - кому і яхта закоротка і ікра задрібна...
Счастье_же_вот_оно• 10 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Стосовно витрат на дитину.
Ще раз питання: Що саме вам, вже дорослій жінці, потрібно для життя, що коштує вдвічі більше, ніж у підлітка?
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ви не знаєте на що витрачаються гроші окрім самої себе? Комуналка, поточний ремонт та обслуговування житла, меблів, комунікацій, поточні витрати на побутові речі і техніку, повсякденні ліки, подарунки на свята.
По простому там ручка відвалилася, там кран потік, там тарілка розбилася, там постіль порвалася і так далі. Ось наприклад стілець комп´ютерний зламався в хлам. Мені це безкоштовно не дають.
А якщо самій для себе то на відміну від підлітка, з огляду на те що він хлопець, то в мене більші потреби в одежі та взутта та є витрати на косметолога і косметику,
В нього таких витрат менше.
Счастье_же_вот_оно• 11 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В нього таких витрат менше.
15 тис у вас на ремонти та касметику?
Свята є і у підлітків. Зазвичай у них більше друзів, більше свят.
Але після фраз «Які ще витрати на підлітка повинні бути?» та «в мене більші потреби в одежі та взутта та є витрати на косметолога і косметику» все стало зрозуміло.
Немолода жінка в пошуках чоловіків, яка живе окремим життям і нічого не знає про підлітків, маючи підлітка.
Матір року
Щасти
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
15 тис у вас на ремонти та касметику?
Матір року
Щасти
Я писала про те що треба 30+15 без врахування форсиажорів, стоматології і хвороб. А маю в реальності я в два рази менше, і звісно туди входить і форсиажор і ліки, і стоматологія. Тому повірте про лакшери життя говорити не приходиться.
Стосовно іншого. У вас вже все добре, правда? І грошей вдосталь, і дитина має в три рази більше ніж ви, і ви молода і потреби ні в косметиці, еі в ліках не маєте. Це чудово! Тримайте букетик!
Счастье_же_вот_оно• 11 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У мене на дітей йде точно не менше ніж на мене. Але є знайомі, які собі купують золоті годинники, а їх діти носять одежу з останнього дня розпродажу в секонд.
Кожному своє
Букетик лишіть собі
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Кожному своє
Букетик лишіть собі
Для Вас дитина центр Всесвіту. Це ваша позиція, її можна зрозуміти і вона має свої переваги і недоліки. Для багатьох інших людей то по іншому. І цей підхід теж правильний і теж має і переваги і недоліки.
Стосовно витрат. В реальності в мене ніколи не було доходів рівня тисячі долларів на місяць аби точно стверджувати як би я ними розпорядилася, тому балачки 30+15 це з області рожевих мрій (тема ж як раз про це)
Я чесно кажучи навіть не можу уявити куди щомісяця можна витратити лише на дитину 15 тис... (форсмажор і 15 айфон не в счет). Навіть цікаво на що витрачаєте Ви? (я без подколки, дійсно цікаво).

Але загалом розподіл витрат сиииильно залежить від суми.
Якщо міряти вашою категорією ’діти’. То маючи після сплати комунальних, зв´язку, обов´язкових ліків, тощо 12-15 тис грн залишку- то хоч в супердешовуму секонді одягайся і мий волосся відваром лопухів, але мова про приватні школи, садочки, дорогі хоббі все одно не стоїть. Тож питання не стільки в тому скільки відсотків на дитину витрачати (навпіл чи ні), скільки у реальній сумі.
Счастье_же_вот_оно• 11 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата

Немає чого рахувати. Мунумім на людину складає близько 7тис грн. Це одні труси на 5 років і пальто на 10.
Тому 15тис це пальто на 5 років і труси на 2роки. Повірте, це дуже мало
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ви щось вже вигадуєте... Труси по 40-60грн, штук десять на рік точно вистачає. Пальто, ну куртка ось цієї зимою купляла 800 грн. Це не купляється щомісяця... Вистачить точно ще й на наступну зиму. Одежа на хлопця не потребує надзвичайних витрат. Тож все ж таки цікаво на що треба витрачати 15 тис на дитину підлітка при умові навчання в звичайній державній школі і гуртка за 500-600грн.
Счастье_же_вот_оно• 11 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
То ви щось вигадуєте. Ось норми товарів на прожитковий мінімум. Трусів аж 2шт по 46грн на рік, при мінімумі 3тис на міс.
Якщо ви бажаєте 10 таких трусів на рік, то це і є ті 15тис, про які ви пишете.
І так з усіма речами по списку.

Доречі, на підлітків рахується сума на 6% більша, ніж для дорослої людини.
І це без ваших косметологів