ротцвеники• 08 июля 2024

Скільки грошей на місяць вам зараз потрібно для комфортного життя?

Чи співпадає дохід з потребами?
Зубная фея• 08 июля 2024
Ні, не вистачає ні на що.
Уходя дверю не хлопать• 08 июля 2024
28 грн на пачку гречки в АТБ
Мотористка• 08 июля 2024
50 тыс/мес (это и есть моя ЗП). Не шикую: съёмное жилье, животных двое, имею затраты на лечение.
ПампушОК• 08 июля 2024
50 тис грн без оренди житла. на мене одну
Фима Собак• 08 июля 2024
Мінімум потрібно 20000, хотілося б 50000, живемо на 35000.
Глаза_в_3_карата• 08 июля 2024
Якщо саме на прожиття (базові потреби без врахування відпочинку, форс-мажору, лікарів та стгматології) то 30 тис грн цілком достатньо. Якщо дитина +15 ще.
Мой завтрак• 08 июля 2024
Знову? Мені особисто 500 тис, а в реалі 70-80 маю.
ПотеряласЯ Я...• 08 июля 2024
Щоб саме комфортно то 100 +
Счастье_же_вот_оно• 08 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
У вас точно ще немає дітей
Блискавка• 08 июля 2024
В идеале надо 1000 дол, на каждого члена семьи.
Мой завтрак• 08 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Це не комфортне, а буденне.
Уходя дверю не хлопать• 08 июля 2024
Где вы такие З/П берете? На советчице видимо вся элита Украины собралась
Блискавка• 08 июля 2024
Ответ дляПампушОК
Да, это норм
Та легко!• 08 июля 2024
600 тыс долларов
Непереможна• 08 июля 2024
В Украине у мужа доход был 120 000, не шиковали, но жили в принципе комфортно, 2+2
Дивне створіння• 08 июля 2024
Незнаю мінімум для комфортного, вистачає з головою. Витрати щомісяця дуже різні.
СМСница• 08 июля 2024
Зараз 20 000 грн, на мене одну, проживаю у власній квартирі. Не сказала б, що на все вистачає. Для ’комфортного життя’ треба більше, тисяч 30-40 :)
СМСница• 08 июля 2024
Ответ дляПампушОК
Ну це нормально так)
Виниловая пластинка• 08 июля 2024
У всех разные потребности
Глаза_в_3_карата• 08 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
У вас точно ще немає дітей
В мене дитина вже в старшій школі. Виховую сама, з чоловіком розійшлися коли ще 2 років дитині не було. Тому будь ласка оці впші *точно’ залиште для тих кого знаєте особисто.
Глаза_в_3_карата• 08 июля 2024
Ответ дляМой завтрак
Це не комфортне, а буденне.
Ну не знаю. В мене менше і мені вистачає. Звісно комусь і яхта закоротка і ікра задрібна... Але кожен про себе ж пише. Ну щоправда це без врахування орендитквартири. В мене своя.
Коко Шанель• 08 июля 2024
Лично мне тысяч 200 грн
Гуляю босоніж• 08 июля 2024
Для нормального 4 тыс евро.
Color never seen before• 08 июля 2024
80 тыс на меня одну. На нормальную жизнь этого хватает, остальное откладываю
Барбітта• 08 июля 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Я даже не знаю,что и писать в таких темах, если живёшь, ужимаешься и не знаешь другой жизни, то и не понимаешь сколько надо для роскошной жизни
На этом форуме такой контраст, в другую реальность что-ли попадаешь
Уходя дверю не хлопать• 08 июля 2024
Ответ дляБарбітта
Либо сказки, либо тут реально сверхлюди на форуме сидят
Файна цьоця• 08 июля 2024
На нашу сім´ю треба хоча б 40. Є 25.
Тундиринда• 08 июля 2024
Моя сім´я з 5 людей (троє дітей підлітків) живе на 25 тисяч грн, ледве вистачає на їжу, зовсім мало на ліки. Якби було хоч 50 тисяч на нас,було б краще. А так за свою квартиру комуналки платимо від 3 тисяч літом до 5.5 взимку. Що ж далі буде?
ПампушОК• 08 июля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Для нормального 4 тыс евро.
без оренди житла і на одного?? А на що ви тратите гроші, крім їжі ?
Ухахайкина• 08 июля 2024
а мы вообще не пытаемся жить КОМФОРТНО
о каком комфорте может идти речь, когда идет война?
просто покупаем продукты, оплачиваем хоз расходы и все

нет никакого желания сидеть по ресторанам, покупать шмотки,ходить в салоны или путешествовать