ротцвеники• 08 июля 2024

Скільки грошей на місяць вам зараз потрібно для комфортного життя?

Чи співпадає дохід з потребами?
Счастье_же_вот_оно• 11 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви щось вже вигадуєте... Труси по 40-60грн, штук десять на рік точно вистачає. Пальто, ну куртка ось цієї зимою купляла 800 грн. Це не купляється щомісяця... Вистачить точно ще й на наступну зиму. Одежа на хлопця не потребує надзвичайних витрат. Тож все ж таки цікаво на що треба витрачати 15 тис на дитину підлітка при умові навчання в звичайній державній школі і гуртка за 500-600грн.
- Чоловіча куртка на синтепоні на 6 років
- пальто, напів пальто жіноче - на 14 років
- чоловіча демі куртка - на 10 років
- жіноча демі куртка на синтепоні- на 10років
І т.д

І це найдешевші речі, які ще треба знайти по цим цінам. Секонд мабуть дорожче, ніж вказані ціни.

Якщо хочеш оновлювати ці найдешевші речі не раз в 10років, а раз на 2 роки, то треба цей мінімум помножити на 5. Ось вам і є сума 15тис
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
- чоловіча демі куртка - на 10 років
І т.д

І? Ну 700 грн на місяць виходить одежа. Ну округлимо до 1тис. Решта 14 тис на що?
Счастье_же_вот_оно• 12 июля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ви точно доросла?
Глаза_в_3_карата• 13 июля 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ви точно доросла?
Так, я доросла, 40+

Ви кажете що я не знаю що треба підлітку. Ну ок, може й дійсно не знаю. Тому абсолютно спокійно спитала, а на що ви витрачаєте? Замість відповіді ви шлете якість таблиці з інету. Ви по них купляєте свої дитині? Чи для чого вони?
Лгин• 05 августа 2024
Ответ дляСтервочка
Я в шоке от цифр, которые тут пишут) те, кто как моя семья, живёт втроём на 25 решили отмолчаться? Или мы самая нищая семья Украины?) Живём кстати, нормально.
Знаєте, не все вимірюється грошами
Приклад
Я залишилася одна в величезній квартирі 126 м , і дохід ніби є - зараз невисокий, але всі базові потреби покриває

Залишила мені сусідка ключ - погодувати кота.
І ось я усвідомила - хто насправді щасливіший
Я - самотня (діти виросли)
Чи ця сімʼя з тісної двокімнатної квартири, де 2 дітей щодня - постійно сміх, смачно пахне , щоденна побутова суєта