Пенек Возмездия• 09 июля 2024

Ситуація з фотографом. Яке правильне вирішення?

Друзі подарували сертифікат на ДР до фотографа. Було вказано термін дії 3 місяці. Після отримання сертифікату подзвонила, уточнила чи дійсно 3 місяці термін дії. Підписала на соц мережі фотографа.
Вирішила відкласти фотосесію, бо хотіла з чоловіком. Але зрозуміла це нереально і через 2 місяці написала, що хотіла б організувати фотосесію. Телефонувала в пʼятницю. Фотограф сказав, що не має змоги говорити перетелефонує в понеділок. В понеділок перетелефонував та сказав, що хворіє. До кінця літа фотосесії не бере і мовляв вибачте, але то форс мажор і ваш сертифікат згорає.
Хто правий? Я вважаю, що фотосесія мала би відбутись по закінченню його «лікарняного», а не відмінятись.
Слобожаночка• 09 июля 2024
Вы правы.
МастерЮля• 09 июля 2024
вы правы
Слобожаночка• 09 июля 2024
Я бы везде написала отзывы об этом фотографе.
Ганцю в кєдах• 09 июля 2024
Я би робила фотографу антирекламу по всіх майданчиках. Його лікарняний це його обставини. А по факту гроші сплачено, а послуги не надано.
Допоможіть знайти• 09 июля 2024
Непоганий такий трюк. Ну згорає то ок, але гроші за ненаданні послуги тоді нехай поверне, ви звернулися вчасно, все інше не ваші проблеми
к.Буланова• 09 июля 2024
вы правы, но что вы можете сделать? Разве что сделать ему антирекламу.
МастерЮля• 09 июля 2024
таким фотографом и я могу быть, нагрести бабла, а потом сказать, ой пардон, форс мажор
хутряна володарка• 09 июля 2024
Конечно вы правы! Фотограф кидало
автор Пенек Возмездия • 09 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Справа в тому, що він ще й досить популярний. У нього 9 тисяч підписників. Він проводить мк по фотографії.. Тобто навіть не думала, що виникнуть нюанси з людиною, в якої велика аудиторія.
МамОмужа• 09 июля 2024
Автор или требуйте назад деньги или требуйте новый сертификат
Бутерброд з ікрою• 09 июля 2024
Ви правы, абсолютно
МастерЮля• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
значит пишите ему , где-то в открытом доступе свои вопросы и требования, пусть люди видят
МамОмужа• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну так супер! Писать в его группе, в своих соц сетях. Скрины переписок, чтобы не отказался!
хутряна володарка• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Это мало подписчиков! Но не в этом дело, он неправ категорически!
к.Буланова• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
ну пусть возвращает деньги. Смотри какой занятой и популярный.
ГонУрова дівка• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Боже, популярный, подписчиков аж 9 тыщ, из которых 8500 боты. Ричард Аведон на минималках...
Личко Невеличке• 09 июля 2024
А сертификат куплен, он платный?
Raganele• 09 июля 2024
Хай гроші повертає
автор Пенек Возмездия • 09 июля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А сертификат куплен, он платный?
Звичайно. Друзі оплатили і подарували мені.
автор Пенек Возмездия • 09 июля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Я ж не в Києві живу. У нас всього населення 70 тисяч. І для нашого населення серед місцевих фотографів це суттєва цифра, бо кількість фотографів загалом невелика.
Прикуси Язика• 09 июля 2024
Попробуйте обратится к этой девушке. Она как раз по инта аферистам работает и охват у неё нормальный. Куче народу помогла вернуть деньги.
https://t.me/perevir_1
Воленс-неволенс• 09 июля 2024
Це аферист, взяти гроші і не віддати. Пишіть йому в соц мережах і де тільки можливо. Хай повертає гроші.
Оксана-1939• 09 июля 2024
Якась притрушена. В мене дитині подарували на рік, термін також 3 місяці. Почалася війна, ми за нього і забули. Набрали місяців через 8 до фотографа, ніяких проблем не було, все відпрацювала. Хоча черга в неї шалена
Гостра на язик• 09 июля 2024
Сделайте фотосессию, когда он начнёт принимать заказы.
Великий сатирик• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Як фотограф, в якого термін дії сертифіката 3 місяці - це час в який клієнт має зголоситись про погашення сертифікату. А далі ми узгоджуємо час, і можу чекати кілька місяців, бо спланувала клієнтам концепцію фотосесії, яка прив’язана до певних погодніх умов
Ядвига Юсьлегко• 09 июля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Пишіть йому нехай повертає гроші, або дає інший сертифікат.
А я кумедна• 09 июля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Надо не отзывы писать, а требовать возврата средств, а в случае отказа писать заявления в контролирующие органы.