Бяки-козяки• 09 июля 2024

Де в Німеччині поїхати на море з малими дітьми? Балтійське? Куди ви їздили?

Італію не витримаю з маленькими дітками . Машиною
А літаком тим паче
Жинси на дитину• 09 июля 2024
А ви хочете подивитися на море чи купатися в ньому?
Чай не пью, только кофе• 09 июля 2024
Ой, йой.
Так співчуваю, що не витримаєте.
Не заздріть тьоті• 09 июля 2024
В Нідерланли або на Балику
Дівчина заглядєніє• 09 июля 2024
Відкриваємо карту Німеччини і шукаємо там моря
Якщо знайте ще якесь окрім Балтійського і Північного, дайте нам знати
Луковая• 09 июля 2024
Самолётом в Италию час. Что там выдерживать?
Не заздріть тьоті• 09 июля 2024
Або кемпінг облаштований, не так далеко і не так дороо
Фенте Фря• 09 июля 2024
дивлячись де ви, відносно моря, може так бути, що Італія ближче ніж Балтійське чи Північне море, і там може бути холодно
ПультОт_БМВ• 09 июля 2024
Капец, припереть на Укр форум и спрашивать, где отдохнуть. А, что немцев спросить не судьба? Язык не выучили?
Я на хвилинку• 09 июля 2024
Немцы ездят к нам в Польшу, тут теплее, люблю Мельно
хутряна володарка• 09 июля 2024
Якщо ви фанати водних видів спорту - їдьте - там знатно дує або ваші діти моржі …
Пс - живемо на Балтиці , їдемо в Хорватію
Борисфенка• 09 июля 2024
В Кіль їздили, купалася вперше в житті в Балтійському морі, і мабуть, востаннє. Вода наче в ополонці +18, холоднюча, це при тому що на вулиці була 30-градусна спека.
Поїдемо цьогоріч на Північне море кудись в Бюзюм, кажуть, воно тепліше на пару градусів. Але особих ілюзій не маю.
Ночівля дуже дорога, менше 50 євро з людини нема. До речі, кемпінги на своїй машині - 20 євро за ніч з людини.
В Італії значно дешевше.
Борисфенка• 09 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Німці їздять на Зюльт - платять за це скаженні гроші і дуже нахвалюють. Нам їх не зрозуміти.
Прагматик флегма• 09 июля 2024
В якій ви частині Німеччини?
Бодензее не хочете?
Кукусикиииииии• 09 июля 2024
А где Вы в Германии? Я живу не далеко от Ваттового моря, (северное море). Купались несколько раз за это лето. И это ещё нужно с приливом угадать.
А_я_ЛОЖУ!• 09 июля 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Ага,наши женщины двое суток автобусом едут и не ноют. А тут не выдержит ....
Стопясят раз обсуждала• 09 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Живемо в Україні, поруч з Одесою, їдемо в Гданьск
Ананомчикус• 09 июля 2024
Була на Балтійському морі тиждень назад. Чула, що воно дуже холодне, але виявилось цілком норм, температура води була 19 градусів, так що нормально покупались.
Я тертий жук• 09 июля 2024
Ой, краще дітей дома лишайте.
Без комплексів• 09 июля 2024
Мы на Бодензее ездили. Во Фридрихсхафен. Но мы все взрослые.
На Балтийском были осенью. Муж кайфовал, а я не поняла.
Потішаюся• 10 июля 2024
воно дуже холодне
Ацетилсалициловая кислота• 10 июля 2024
Балтийское не нравится. Мелкое, холодное и часто бывают опасные течения
хутряна володарка• 10 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Гданьск чудовий . Тут і живемо
Але море ..
Стопясят раз обсуждала• 10 июля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Гданьск чудовий . Тут і живемо
Але море ..
Подивимося на Гданьск, якщо з морем не вийде
У нас зараз тепленько, біля 39 градусів. Діти квакають кожного дня на лимані, вода в якому вже зелена від водоростей, то брудною водою їх не напугаєш
хутряна володарка• 11 июля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Більше не про брудне мова а про температуру так собі :)