Ума Палата• 10 июля 2024

Дома дышать нечем. Какой-то ужас

Света нет с 18. Все окна на распашку, дышать нечем
хожу в белье, потею, душно, влажно
мне всего 28, а как люди в 45-55 и старше. Как это вывозить?
На выходных аномальная жара
Умничка-помощничка• 11 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
В батьків розпитайте, як переносити спеку, бо вони 2/3 свого життя кондиціонер тільки в кіно бачили.
у 1970-80-х як влітку було кілька днів поспіль 28, то це вважалося аномальною спекою. Невже ви цього не розумієте? фу бути такою анемпатійною.

Щебетуха• 11 июля 2024
Мені не жарко. Дивлюся на свого мопса, як він страждає в своїй шубі і плакати хочеться.
Умничка-помощничка• 11 июля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Дамы, кому так плохо от жары
Просто интересно узнать ваш вес и сколько воды вы в день пьёте

***

И два злых смайла
Ой
Такую ерунду спросила
я вперше від задухи втратила свідомість у 4 роки, дуже-дуже худою дівчинкою. І в автобусі у 2012-му в квітні втратила - 50 кг мала при 170 см. Ви свою фетфобію ніяк в стійлі втримати не можете, треба обсирати людей, котрим погано в спеку - і котрі важать дуже по-різному?
Ниф_ниф• 11 июля 2024
Я в тропиках настолько привыкла к жаре, что при температуре 27 даже бывает мерзну. Посмотрела, сколько сейчас в Украине- 27 градусов. Это при такой температуре становится плохо или была сильно выше? Вообще сочувчтвуую всем, кто тяжело переносит(
Мальчун-задирун• 11 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
Украина - большая страна, может где-то в горах под смерекой и 27, а у нас в Запорожье - 40. У меня молния на сумке так нагрелась, что руку мне обожгла за 10 минут стояния на остановке
Айпишница• 11 июля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Бо у ті часи 28 градусів відчувались, як ото зараз 35. І взимку тоді було аж ніяк не 0, а до -20 норма. Часто у нас останніми роками буває -20 взимку?
Умничка-помощничка• 11 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Так на -20 людство одяг винайшло. А спека щороку вбиває мільйони людей на планеті.
https://www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/c...

З 2000–2004 по 2017–2021 роки смертність людей старше 65 років, пов’язана з спекою, зросла приблизно на 85% (1) (c)
Айпишница• 11 июля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка

До чого ту це? Ви кажете, що раніше людям норм влітку було, бо вишче за +27 рідко підіймалась температура. Я вам кажу, що клімат змінився, сприйняття погоди людьми змінилось. Зараз +35 - це, вважайте, колишні +27. А тоді люди якось виживали без кондиціонерів.
Умничка-помощничка• 11 июля 2024
Ответ дляАйпишница
це не колишні +27, бо людина еволюціонує не з такою швидкістю. Температура понад +24 у ВООЗ позначена як ’високий ризик інфарктів’. І це 24. Зараз, а не в 1987 році.

Умничка-помощничка• 11 июля 2024
Ответ дляАйпишница
і я НЕ кажу, що раніше норм було, в моєму дитинстві (1980-90) я щоліта мріяла перебратися жити у підвал і штори взагалі не відкривала. Бо для мене вже +20 - це ДУЖЕ багато.
LeraApril• 11 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
ЭЭЭ, где 27?
Ниф_ниф• 11 июля 2024
Ответ дляМальчун-задирун
40 тогда это жесть даже для тропиков(
Анонім-ка• 11 июля 2024
Мне 54.Принимаю душ тепло-горячий. Поэтому, когда выходишь, становиться прохладно. Ночью укрываюсь мокрой простынью. Днем только в нижнем белье. Благо нет никого и работа дома☺️и окон напротив нет.
Ниф_ниф• 11 июля 2024
Ответ дляLeraApril
ЭЭЭ, где 27?
27 в комнате с кондиционером, ставлю обычно 27-28 градусов иначе тупо мерзну

Пысы: а дизлайки -то за что?
Прикуси Язика• 11 июля 2024
Ответ дляАйпишница
Да хоть вважайте, хоть не вважайте... Я могу вважать, что сегодняшние 40 лет - это вчерашние 30. И могу представить, что у меня здоровое сердце, все в порядке с венами. Но от этого вважания ничего не изменится.
Кто-то нормально переносит, кто-то ужасно. О чем может быть спор, и что там вважать?
Малявка ще та• 11 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
в синсее є прохолоджуюча лежанка
Ло Шарик• 11 июля 2024
Ответ дляЩебетуха
В дерев´яних хатах не було такої жари по перше, а по друге раніше 30 це вже було дуже жарко, вище температури не пам ятаю.
))) мені 42 і я пам´ятаю на термометрі, позначку навіть 35 в моєму дитинстві, можемо спитати гугл про температуру, наприклад він скаже що найжарчий день в Києві був в 1936 році і це було 39,4, це трошки вище 30 градусів і 1936 рік не 2024)))
І про які дерев´яні хати ви ведете річ? Вам скільки років? Мої бабусі і дідусі із сел Київської області , дерев´яних хат не було по цим селам, у моїх батьків був звичайний будинок із цегли, дерев´яні будинки я зустрічала на Закарпатті, і якщо чеснно сучасний будинок із гарними матеріалами холод і тепло тримає краще, а якщо ще і нашу літературу читати то часто письменники писали що влітку люди спали в садку, або на сіножаті, тому що в хатах жарко було, мабуть не те дерево було.))
Ух ці розповіді раніше трава була зеленіше
Білий Лосик• 11 июля 2024
В село уехала. Вечером вон совсем красота, правда, если б не комары, кусаются жесть.
В Киеве вчера думала сдохну от духоты(( какая то прям жесть вчера была..
Попихтю та й годі• 11 июля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
У каждого мвое здоровье. Я сегодня еле в магазин сходила и еле вернулась. Лежу с мокрым полотенцем в обнимку, пью корвалол.
А соседская бабулечка 80+ соломенную шляпку надела и гуляет возле дома полдня. Там тень и ей хорошо )
часто пожилі люди- мерзляки.,тому що знижується поступання крові до кінцівок . у мене мама 78- заразд бодрячком, а от коли прохолодно,то мерзне,та сустави болять.. ((.

Свекруня• 11 июля 2024
Ответ дляНиф_ниф
40 тогда это жесть даже для тропиков(
Для тропиков это вообще ад, там влажность очень высокая.
Помидорина• 11 июля 2024
Ответ дляСвекруня
Розкажіть ще за кота, будь ласка, що саме робите. Моїй теж 17 років, важко їй, кладу на неї мокрого рушничка.
Правильно робите) я свому ще кожного вечора лапки вмиваю прохолодною водичкою. І купила йому портативний акумуляторний вентилятор. Я в першому пості писала. Дуже його любить, лягає поруч і дихає
Свекруня• 11 июля 2024
Ответ дляПомидорина
Моя лежить перед великим вентилятором) Ще у ванну плигає і чекає, поки воду холодну відкрию маленьким струмочком)
Помидорина• 11 июля 2024
Ответ дляСвекруня
Перед великим він лежить коли вдачу схопить, тобто коли світло є)))
НашлаПерепискуМужа• 11 июля 2024
Ответ дляЗілля до весілля
У нас света с 15.00 не было, вот час как включили. Я лежу под кондеем и не могу в себя прийти, сосуды проблемные, ноги болят, дышать нечем(
У кого гипертония, даже не знаю как переживают эту ситуацию(
Я гулять в Метро ходила,благо, магазин недалеко. Полтора часа,как человек провела,в прохладе...
Где тут 0?• 11 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
54, норм, організм перемкнувся в режим ’літо’. В 22-23° просто мерзну. Я не все життя під кондеєм провела, звикла до спеки.
у меня вообще нет ни дома кондера, ни на работе и не было. это не от привычки жить под кондером. везде жара и мне оооочень плохо. задыхаюсь, теряю сознание. разные люди, организмы разные
Где тут 0?• 11 июля 2024
Ответ дляЦвірінь
не было такой жары. не прогревался так воздух.
Где тут 0?• 11 июля 2024
Ответ дляАйпишница
не пробиваемая🤡
тогдалия• 12 июля 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Почку продать?
Наверно
Если здоровы
тогдалия• 12 июля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Я сьогодні вийшла на вулицю, проїхали машиною метрів 200 до магазину. Ну і хв 10 на покупки.
Зайшла в хату, серце гупає, вся мокра. Голова крутиться. Думала скінчуся...
І в нас лише 33 градуси. На сонці більше.
Світла нема. Скоро на 2 год дадуть. Тернопільська обл
Дуже шкода людей