ХтоЯкщоНеЯ• 12 июля 2024
Кто куда переехал в этом году?
Как устроились ? Довольны ли ? Какие сложности ? Страна ?
ГейТуда• 12 июля 2024
Польща в кінці серпня. Продаю що можу і переїзджаю. Але я поїздила і повибирала куди б хотіла.
зупинилася на польщі.
Не зацілована• 12 июля 2024
Из восточной части страны в западную Украину.
Кайфую. Здесь люди к беженцам и к военным относятся значительно лучше. За два года есть с чем сравнивать .
З вишневого садка• 12 июля 2024
Рано делать выводы...
Пока так себе.
Не уверена, что хочу тут всю свою жизнь прожить, но пока так, как есть.
Пока так себе.
рукиЖимолости• 12 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Розкажіть як переїжджали? Спочатку робота? Чи житло? Фінансова подушка була? Житло продали в рідному місті? На новому купили чи орендуєте?
Я мрію про такий варіант, але сама з сином не знаю як це організувати
Не зацілована• 12 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ми виїхали з окупації голі і босі в нікуди. Два місяці приходили в себе і навіть не шукали роботу. Потім знайшли роботу. Потім знайшли кращу роботу в іншому місті - переїхали. Потім чоловіка мобілізували , я зі старенькими батьками залишилася працювати.
Колектив поганий , тривоги постійні , тож вирішили поїхати на ЗУ. Тут поки роботи немає , але люди привітніше і емоційний мій стан на багато краще.
Купувати житло ні за що, компенсація від держави мабуть не світе, бо житло ж не ушкоджене. То й живемо одним днем.
рукиЖимолости• 12 июля 2024
Ответ дляНе зацілована
Удачі вам! Хай все буде добре 😘
Не зацілована• 12 июля 2024
Ответ длярукиЖимолости
Удачі вам! Хай все буде добре 😘
Дякую. Навзаєм 😘
Булькаю• 12 июля 2024
Переехала по совету подруги в Словакию, сложностей нет, все легко и просто, нравится. В Украину возвращаться не будем, здесь остаемся
Юлия Крамарева• 12 июля 2024
Ответ дляБулькаю
Напишіть будь-ласка,по можливості,в яке місто переїхали,як з роботою,як з житлом там складається, чи є у вас діти,як у них з навчанням.Дякую.
Булькаю• 12 июля 2024
Ответ дляЮлия Крамарева
Братислава. Работа есть, при чем , что мне нравится берут на работу с минимальным знаниям языка, главное понимать, а язык лёгкий. С жильем проблема именно сейчас, по крайней мере в столице, в приближенных городах таких как Шаморин, Пезинок, Сенец попроще. Старший сын окончил первый курс колледжа, типо нашего 10 класса, все ок. Я его раньше привезла, оставила, жил в общежитие, младший окончил школу онлайн, в этом году пойдет в 6 клас уже тут. У подруги дети второй год уже качаться в словацкой школе, все нравится, адаптировались быстро