Булку Дай• 13 июля 2024

Взяла тур на Майорку на 01.09 хто був що порадите подивитися?

Мій досвід тільки Туреччина та Єгипет тут вперше буду
Шумелка Мышь• 13 июля 2024
Можна питання не по темі, у кого купили тур?

автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Агество Полечу куди хочу, я не вперше з ними, а от сам тур польський
Кудлата хмаринка• 13 июля 2024
Пальма де Майорка
Пещеры (от себя рекомендую Арта)
Порт де Сольер на историческом поезде
Вальдемосса
Мыс Форментор
Монастырь Льюкмайор
Купи слона• 13 июля 2024
Автор, я сейчас здесь, пока еще все исследуем, но советую :)
Из Пальмы в Сольер едет старинный поезд. Рекомендую, маршрут супер живописный. Из Сольера на таком же старинном трамвайчике едете в Порт ди Сольер - берите комби-билет.
Пляжи все очень живописные, смотря в какой части острова будете жить. Кала Доро, кала дель Моро...
Сегодня мы едем в горы - найду чего интересного - отпишусь :)
автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляКупи слона
Буду дуже вдячна мій готель в Магафул, під скажіть як там з мовою російською хочаб бо в Туреччині і Єгипті я без проблем відпочивала, англійська в мене погана, все не можу знайти час підучитися
Купи слона• 13 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Пальма де Майорка
Пещеры (от себя рекомендую Арта)
Порт де Сольер на историческом поезде
Вальдемосса
Мыс Форментор
Монастырь Льюкмайор
Спасибо Вам 👍👍
автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляКупи слона
Спасибо Вам 👍👍
Пишіть дівчатам вони завжди привітні, ще в інстаграм агенство Viko travel вони також туди тури продають

Купи слона• 13 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Мы рядом в Санта Понса )) ну у нас в отеле есть Иван, который говорит по рус... но испанцы конечно не говорят.
автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляКупи слона
На сайті готелю написано що персонал говорить на російській
Кудлата хмаринка• 13 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
На Майорці слава богу з російською мовою ніяк, з англійською трохи краще, але теж не дуже. Але в готелі, ресторані англійською говорять, або будете використовувати гугл перекладач
автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Добре дякую, бо дуже переживаю за мовний барʼєр раніше з чоловіком їздила він добре англ знає
Кудлата хмаринка• 13 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Це означає, що є в них хтось один з персоналу на рецепції. Але я не розумію, про що ви хочете з ним говорити. Приїхали : hello, I have reservation. Показали, заселилися, відпочиваєте
автор Булку Дай • 13 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую) ну наприклад попросити праску щоб одяг попрасувати
Кудлата хмаринка• 13 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Не переживайте, мільйони людей подорожують, взагалі мов не знаючи
Кудлата хмаринка• 13 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Оце ви їх здивуєте, там ніхто його не прасує.
I need an iron, please. Room number...
Котики-муркотики• 13 июля 2024
Ответ дляКупи слона
Лучше сразу с фото
Купи слона• 13 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
З англ все тут норм
Шумелка Мышь• 13 июля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Сказати можна, як зрозуміти, що відповідають)
Купи слона• 14 июля 2024
Автор, мы сегодня съездили в Вальдемоссу, которую здесь девушка посоветовала - однозначно лайк 👍 Это чудесный горлдок с моеастырем посреди гор, мне он понравился даже больше чем Сольер.
Еще Jardins d´Alfàbia тоже можно посетить. Красивые сады, немного туристов.
Оттуда мы поехали на мыс Форментор через Сольер и дальше в горы 🥰 маршрут супер. Там такие горы волшебные, меня впечатлили больше даже чем сам мыс.
По пути встретили 2 пресноводных озера, несколько каньонов, монастырь Lluc
В общем, записывайте маршрут. Если будете арендовать авто, покатайтесь там.