Чоловік не хоче визнавати свої помилки. Зібрала документи на аліменти щоб поїхати від нього з дитиною ( яка чула за весь свій майже рік постійні його крики).
Він образився, каже що вчинила як криса, поки його не було вдома, а до кінця літа він на навчаннях.
Ранок у нас міг початися з криків на весь дім бо я не почистила його кросівки.
Іноді коли веде себе неадекватно, здається що він псих...
До мене купу претензій, хоч я з дитиною постійно все сама.
своїх помилок не визнає.
1. Курить траву
2. Нестабільний емоційний стан.
3. Постійні обзивання мене матом і суцільна неповага, підняття руки, коли криком не до мене не достукається,знецінення ( та що ти зробила? Дитину народила? І тд.
своїх помилок не визнає.
1. Курить траву
2. Нестабільний емоційний стан.
Ответ дляУнция яда
Странным было беременеть второй раз от такого. Ладно первый залет и так вышло, но второй? Я бы больше переживала о наследственности ребенка.
Почав себе так вести, коли завагітніла другою. Перша там було маловоддя, хоч теж іноді стрес був, ну на відстані, він військовий
Ответ дляЛюблю море
Как можно в своём уме родить второго и жить с таким
Почуйте мене. Він військовий. Почав себе так вести при моїй вагітності другою. !!!!!
Люблю море• 12 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Ну пішли від нього то йдіть. Яка сім´я може бути
Ответ дляУнция яда
Траву курить начал тогда же, а до этого ни-ни? Кого вы обманываете?
Трава до війни. Я про це дізналася теж нещодавно. Списувала на його дурний характер. Рік знаю що курить, але чим далі тим неадекватніший
Ответ дляkissaniya
Мои сапоги и ботинки муж чистит.
странная у вас семья. С криками и мордобоем
Мої теж по началу чистив, тепер хоче навпаки)
Ответ дляkissaniya
Так а шо вы от нас хотите? Ну ушли, на алименты подали и стройте свою жизнь. Если есть куда идти уже хорошо)
Почути напевно що не зміниться? Може в когось ще є чоловіки психопати, нарциси?
K.Yurchenko• 12 июля 2024
В мене половина знайомих курять траву. Відсотків 70 із них - на керівних і відповідальних посадах, з сім´ями і ніфіга подібного не роблять. Тож можу сказати, його поведінка явно має інше коріння (як варіант, там не тіки трава, наприклад). Або він був таким із самого початку, просто ви одягли собі рожеві окуляри і вирішили цього не помічати. Наважились піти - і слава Богу. Нехай все вийде у вас. Обіймаю.
Ответ дляK.Yurchenko
Сумно, що чекала змін, а їх не відбулося
Ответ дляK.Yurchenko
Я теж багато чула, що на деяких трава норм впливає. Але може в нього великий стаж, і велика доза, курить кожен час. І за пів року там дебелезні зміни в психіці
K.Yurchenko• 12 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
Ви не одна така. Звісно, будь-яка нормальна людина прагне врятувати і зберегти сім´ю. Але, на жаль, не всяку сім´ю потрібно зберігати і рятувати. Ви дали людині шанс змінитись, вона не скористалась. Отже, ви повелися чесно.
Ответ дляK.Yurchenko
Дякую 🥹
Ответ дляМарина -dd09
Та нету таких. Это сказки. Почитайте форумы травокуров. Доза и частота увеличивается. Либо ты чист либо скатываешься ниже и ниже
Ответ дляK.Yurchenko
Знайома сказала її подруга як тільки дізналася що курить подала на розлучення, видно я з ним ще довго возюсь, ще й погана виявилась
K.Yurchenko• 12 июля 2024
Ответ дляМарина -dd09
І все ж я майже певна, що там щось важче на порядок. Трава, навпаки, гасить агресію. Наприклад, у тому ж Ізраїлі її виписують при контузіях і ПТСР. Якщо у вашого чоловіка це не наслідок якоїсь травми військової чи вроджених рис характеру, то можуть бути тяжчі наркотики.
Ответ дляK.Yurchenko
Тяжчі маю сумнів, а от збільшення дози помітила зміни. Агресивніший став.
Valeri_1303• 12 июля 2024
От такого нужно бежать без оглядки. Те, кто говорят «как можно было от него и второго родить» дай бог вам никогда не узнать как это.
Девушка, ‘бегите . У вас еще вся жизнь впереди, все у вас получится