Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 июля 2024

Старші класи екстерном

Живемо за кордоном з початку війни, ще раніше вирішили, що дитина закінчить 9 клас на сімейній формі і все. Але школа пропонує перейти на екстернат, контрольні раз на рік, більше нічого робити не потрібно. Ви б продовжували таку освіту просто, щоб було?
Результат:
вже голосів: 35
28 (80%) Так
4 (11.43%) Ні
3 (8.57%) Результати
Неваляшкина• 13 июля 2024
Так, моя так вчиться 3й рік
сладкий_ноябрь• 13 июля 2024
Так. Мій вчиться таким чином третій рік
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ми так теж вирішили з 9 класом. Закінчила донька в цьому році. І чомусь так шкода полишати укр.школу. Та і визначеності не має, що буде далі з нашим подальшим тут перебуванням. Стримує, що ще потрібно то тягнути 2 роки, а не один. І потім здавати НМТ або вже ЗНО. Де гадаю буде повный провал.
Леся Українка• 13 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Та прям провал.Якщо не вчилася зовсiм до цього,то провал.
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 13 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
А не здавати не можна? Я ще цей момент не уточняла. Знання з укр.школи все одно нульові, здавати зно нема сенсу
Творческий типаж• 13 июля 2024
А як ті контрольні робити якщо дитина не буде вчитися? В мене дистанційно закінчив 9 клас, подали документи на 10 але за кордоном тиснуть щоб дитина відвідувала школу інтеграційний клас, я не хочу втрачати часу бо залишатися за кордоном не плануємо, сподіваємося що повернемося до дому.
Ответ дляТворческий типаж
Ніяк не вчиться, просто списала контрольні, отримала хороші оцінки. По факту вчитися лише за кордоном, професію вже вибрала.
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Не скажу, що зовсім. Але з 5 класу, як почався ковід, дистанційки. Потім війна, ми відразу виїхали. Знову онлайн. І що можна вивчити ті 2 роки на екстернаті? Навчання в місцевій школі взагалі відрізняється.
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та можна не здавати. Тоді і смислу мучитись 2 роки не сенсу. Я тут теж не дізнавалась. Чи без ЗНО зараховують, як повну освіту?
Ответ дляНе прохожу мимо
Це не мучить ніяк, контрольні зробила за 1 день
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можливо тоді і нехай буде
Творческий типаж• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Якщо так то не бачу сенсу триматися за українську школу все одно без знань екзамени не здати.
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А можна дізнатись напрямок професії. Бо ми не можемо щось визначитись.
Ответ дляНе прохожу мимо
В Україні не дуже є аналог - організація дозвілля дітей і людей старшого віку, по факту це робота в школах, таборах, центрах дозвілля
Клевотница• 13 июля 2024
Так, діти так закінчили школу, це зручно.
Клевотница• 13 июля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Під час війні скасовано ДПА у формі ЗНО, екзамени пишуть лише ті, кому потрібно в наш вуз, або Польща Чехія для вступу вимагають.
Тобто, отримання атестату не привязано зараз до тих екзаменів.
Якщо раптом що, ми були в Оптімі, тому що там є ДПА дистанційно, не треба було б їхати в Україну, але його все одно скасували.
Клевотница• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
це менеджмент в сфері дозвілля https://lkkim.lviv.ua/navchannja/specialnosti/mene...
Клевотница• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
хто тут руку чавить - нагадати вартість івента на весіллях?
а за кордоном в будинку літніх людей приватному - оплата ок.
ще є круїзні лайнери для пенсіонерів
і тп, і тп
Снегопадка• 13 июля 2024
Ответ дляКлевотница
ще є круїзні лайнери для пенсіонерів
і тп, і тп
Для этого не обязательно получать специальное образование. Последнее, что меня волновало бы на ивенте - диплом массовика-затейника. Но девочке удачи! Пусть все мечты сбудутся!
Черговий по кухні• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Можна
НМТ потрібне лише для вступу в укр ВНЗ.
Черговий по кухні• 13 июля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Які екзамени?
Після укр школи немає екзаменів. ДПА скасовують декілька років поспіль, а НМТ здавати не обов´язково
Черговий по кухні• 13 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
А хто сказав, що буде працювати у нас?
У нас не цікавить, де буде працювати може цікавити
Творческий типаж• 13 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
Які екзамени?
Я в курсі що здають діти після закінчення школи, зараз це називається НМТ раніше ЗНО для мене спрощено все екзамен. Так здавати не обов´язково так і навчатися далі який сенс?
Черговий по кухні• 13 июля 2024
Ответ дляТворческий типаж
Щоб було свідоцтво про закінчення Середеьої освіти. З ним можна і за кордоном вступати. У нас теж є ВНЗ де можна без НМТ. Правила міняються. Минулого року на контракт в багато вузів НМТ було не потрібне, лише мотиваційний лист. Цього року потрібне. Що буде наступного ніхто поки не знає.

Нашу школу закінчують люди, які лишають для себе можливість повернутись в Україну.
Синди Кроуфорд• 13 июля 2024
Дівчата, а в яких школах можна отримати таку освіту-екстерном? Після 9-го класу наша школа випустила і все. Де шукати нову школу? Дякую
Не прохожу мимо• 13 июля 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Цікаво. Якщо дитина з організаційними здібностями, то супер. Якщо за кордоном працювати, то багато варіантів робіт.
Творческий типаж• 13 июля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні

В нас теж можна вчитися маючи сертифікати про закінчення школи в іншій країні, єдина умова без мультимедійного тесту в державні вузи не поступиш.
Клевотница• 13 июля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Якщо безкоштовно в муніципальній школі, то запитати в районо, у них є перелік. За Законом - у будь-якій школі, але витрачати нерви на навчання самої школи це робити... Краще йти туди, де вже є.
Крім того, питання без міста втрачає сенс.
За гроші і без нервів - дешево Альтернатива і Альтерра, дорожче з більшим наповненням і перевірками письмових - Оптіма, це з відомих і старих шкіл.
І купа нових - їх маса різних
Ответ дляКлевотница
Уявлення не маю як називається в Україні
Ответ дляСнегопадка
Так, це спеціальна освіта, без неї не одлтао працювати в школі