Распутница• 13 июля 2024
Как откреститься от людей,с которыми больше не по пути?
Чтоб не обидеть.общение с ними тяготит и утомляет
Ответ дляХлопаю ресницами
Вы ей вот это прямо говорили, такими же словами как мне? Инициатором всегда были вы а она ведомая или она проявляла как-то себя ещё в те времена?
Ні, проявляла звичайно) раніше було все абсрлютно обоюдно
Я знайду роботу, влаштую і ії
Вона на виборах підробляла завжди, ну це короткочтроково - мене теж туди пропієувала. У них дача була, іздили до геї на вихідні чи на кілька тижнів.кожен божий вечір сиділи «на коридорі»(тоді було ок курити на поверсі. Ми робили каву здорову чашку і пили-лялякали. Щовечора), як підросли і легалізували куріння перед батьками,то вже у неї на балконі сиділи; без секретів, все обговорювалось, всі подіі, новини, що на роботах, з чоловіками, все!
Я знайду роботу, влаштую і ії
Хлопаю ресницами• 13 июля 2024
Ответ дляTeonaa
Я знайду роботу, влаштую і ії
Вы ей прямо говорили о том чего вам не хватает по сравнению с прошлым? Что она ответила?
Ответ дляХлопаю ресницами
Та казала якусь єрурду. «Ну бачиш, стільки справ, нічо не встигаю», хоча справ було посередньо. І малий і в школу ходив, і не нада його няньчить сутками. Коротше був час.