Стрекозей• 14 июля 2024

Закохалась у свого сусіда

Я вже декілька років у шлюбі, не можу сказати, що влюбчива. З чоловіком десь пів року як переїхали в новий будинок, де я і познайомилась з цим сусідом. Я спочатку не помічала його, але він при зустрічі постійно пробував заговорити, якщо мене бачить, то постійно підходить. Він знає, що в мене є чоловік, але з ним не говорить він. Якось запрошував поїхати з ним в село на пікнік, казав мені, що я ідеальна дівчина, помічає на мені нову курточку чи сережки. Постійно мене якось оригінально називає, а в суботу я спускалась сходами, то ззаду він погладив мене по руці. З чоловіком у нас усе норм, просто він мені мало уваги приділяє, може образити. Я не знаю чому саме він, раніше ніколи не відчувала таких почуттів. Що порадите? Як позбутись цих почуттів?
Раз одела не бу• 14 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ні, лише мені
Он к вам там не пристовал
автор Стрекозей • 14 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Он к вам там не пристовал
Де? Не приставав
автор Стрекозей • 14 июля 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Знакомая мне история. Во первых с мужем у вас не все ок,вы на него обижены и это влияет на секс.во вторых сосед хочет вас трахнуть, не на раз, а хочет иметь с вами интимную связь.что хотите вы- решайте сами.но с соседом опасно,так как у всех есть глаза...
Так, ображена
Він у всьому слухається свою маму
Раз одела не бу• 14 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ні, лише мені
А что вы мужу сказали куда едете
автор Стрекозей • 14 июля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А что вы мужу сказали куда едете
Я не їхала, він запропонував, я відмовилась
Свідок Перемоги• 14 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Ні, лише мені
По описанию маньяк.
автор Стрекозей • 14 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
По описанию маньяк.
Чому?
Свідок Перемоги• 14 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
Чому?
Нормальный так не будет вести себя,зная, что у вас муж под боком.
Свідок Перемоги• 14 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
У еего тоже жена есть? Сколько лет ему и вам?
автор Стрекозей • 14 июля 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Мені 24, йому 28
Жінка була, але він не живе майже з нею, щось таке казав. Я її ніразу не бачила
Невгамовна сила• 14 июля 2024
Вам проще. Я вот в Керема Бюрсина закохалась. Ото біда чорна.. Муж меня скоро сам к нему в Стамбул отправит.По частям. Бандеролью.((
сама себе прекрасная• 14 июля 2024
Якщо хочете залишитись зі своїм чоловіком, присікайте такі підкати сусіда. Якщо хочете до сусіда, далі дозволяйте себе гладити)