КапитанльнаЯ• 14 июля 2024

Відпочинок в липні на морі

Цікавить Європа, поділіться своїми відгуками, чи справді всюди багато людей, брудне море і спека? Чому тоді це найдорожчий період і коли відпочивати?
Снегурочко• 14 июля 2024
Найдорожчий серпень.

Замрійлива• 14 июля 2024
Потому что у детей каникулы, а у взрослых соответственно отпуска.
Доль Чекомбана• 14 июля 2024
Море чисте і тепле. Вчора повернулися. Люди звичайно є. Чому їх не повинно бути. Але пляжі достатньо широкі щоб умістити усіх бажаючих. З погодою повезло. Не було такої вже спеки. Останній день відчули трохи, не так комфортно. Але коли ти біля моря ,то спека не так важко переноситься,як у місті
Істеріомама• 14 июля 2024
Сижу в аеропорту, відпочивали 2 тижні в Хорватії. Вода супер, людей не мало
Тишком нишком• 14 июля 2024
Вода тепла , люди звісно є
Ціна така сама на житло
Погода прогнозована .
Khmelnichanka• 14 июля 2024
Дорого, бо період шкільних канікул. Та в серпні ще дорожче. За цей рік не скажу, та минулого року в Хорватіі було дуже багатолюдно і пекельно спекотно. А море було чистим :)
Доль Чекомбана• 14 июля 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так канікули три місяці. Червень дешевше за липень
автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
Вода тепла , люди звісно є
Ціна така сама на житло
Погода прогнозована .
В мене мабуть виходить тільки кінець липня і я думаю, чи нормальний це час для відпочинку?
Khmelnichanka• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Червень дешевший, погоджуюсь. А канікули в Європі переважно в липні і серпні. З тієі ж Німеччини в шкільний час на відпочинок не поідеш, це заборонено.

автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ дляІстеріомама
Де ви були?
сладкий_ноябрь• 14 июля 2024
Ми приїхали на хелм, польща. Відпочинок активний, вінд серфінг, кайтсерфінг в затоці, з іншої сторони море.
Пляжі майже пусті біля нас.
Я кайфую!!! Вчора навіть вода тепла була 😂😂😂
Але пізніше ідемо до Італії, там будемо саме тюленити
автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Пляжі майже пусті біля нас.
Гарно, де саме в Італії?
Істеріомама• 14 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Де ви були?
На Макарській ревєрі
автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ дляІстеріомама
На Макарській ревєрі
За скільки ви бронюєте житло?
сама себе прекрасная• 14 июля 2024
Якщо не прив´язані до школи, відпочивайте в вересні. Не так спекотно, вода тепла, ціни нижче, людей менше. Ідеал!
А коли є діти, доводиться переплачувати і миритися з толпами
Істеріомама• 14 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
За скільки ви бронюєте житло?
Ціни різні)
Ми жили в готелі 4 зірки, з напівпансіоном
автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ дляІстеріомама
Ціни різні)
Я мала на увазі, як задовго до відпочинку)
Крим мій• 14 июля 2024
Хорватія - море чудове. Людей як завжди. В 9 ранку повно лежаків вільних і місць біля водички) Ми довго не спимо і вдень не шкваримося)
Ms. Анонимная• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Пляжі майже пусті біля нас.
а какой залив в хелме???

автор КапитанльнаЯ • 14 июля 2024
Ответ дляКрим мій
Що робите, поки спекотно на вулиці?
Крим мій• 14 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Що робите, поки спекотно на вулиці?
Обід, басейн, відпочинок у номері з книжкою, морська прогулянка
Крим мій• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
У червні в багатьох країнах ще вчаться діти
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
У європейців ( а автор про європейські курорти питає ) 2 місяці канікул
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Пляжі майже пусті біля нас.
А ви кайтом літаєте чи вінд?
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
а какой залив в хелме???
Хель мабуть :)
сладкий_ноябрь• 14 июля 2024
Ответ дляMs. Анонимная
а какой залив в хелме???
Zatoka pucka.
Ми на косі, затока мілка, там по коліна, здалека видно гдиню, з іншого боку, якщо йти через ліс, там метрів 300 десь, то там вже море.
Це кемпінгове містечко, куди приїжджають саме для активного відпочинку.
сладкий_ноябрь• 14 июля 2024
Ответ дляКрим мій
Відчувається, що вода тепла 😍😍😍
В якому місці ви ?
сладкий_ноябрь• 14 июля 2024
Ответ дляТишком нишком
А ви кайтом літаєте чи вінд?
Кайт, вчуся, вчора вже трохи ставала на доску, бо 3 дні тільки на воді вчилася керувати кайтом :))
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ясно
Я вінд пробую
кайт значно небезпечніший …
Тишком нишком• 14 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Zatoka pucka.
Але півострів Хель а не хелм
Чудове місце