Чеширская кошечка• 14 июля 2024
Як можна викрасти дитину в пологовому будинку??
Я от почитала новини і не розумію як таке може бути.
Ну це ж не пиріжок на базарі і не цукерка в магазині.
Хто може це зробити? Я в шоці.
Хіба в пологовому будинку є хтось інший крім жінок і чоловіків та працівників, лікарів, хто міг би це зробити?
Хто може це зробити? Я в шоці.
Білка в колесі• 14 июля 2024
Напевно хтось, хто мав вільний доступ до дитини, тобто або персонал, або хтось з рідні дитини. Я так думаю
Оце так цабе• 14 июля 2024
Зважаючи на те, що якоїсь особливої охорони немає, то певно винести можна. А от як вкрасти з палати, де мама завжди поруч, не уявляю.
ГендиреХтор• 14 июля 2024
А відвідувачів зараз пускають?
Я зі старшою коли лежала, то приходили провідувати. З меншим був ковід, то не пускали нікого.
Як зараз не знаю, можливо ще від пологового залежить
Наивная Хо• 14 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Легко. Охорони нема. Дітей постійно тягають туди-сюди
На виході завжди є хтось. Або відділення закрите на ключ і відкриває дежурна медсестра по дзвінку на дверях.
Ксерокопия ночи• 14 июля 2024
Посетители могут заходить, у нас в роддоме на входе сидит медсестра и её задача проверить флюру, сменную обувь и спросить куда идёте
Чеширская кошечка
• 14 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну інші жінки, працівники і можуть🤷♀️
Працівники навряд чи
Україна понад усе!• 14 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Ага. Є хтось. Там не один вихід.
Чеширская кошечка
• 14 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну інші жінки, працівники і можуть🤷♀️
А навіщо іншим жінкам чужа дитина якщо у них є свої??
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Та спокійно можна.
Коли лежала в 2 пологовому в платній палаті, то якомого швидко приймала душ, бо боялась залишати дитинку саму в палаті.
На поверсі ніколи не було чергової медсестри. Коли мені потрібно було зважити дитинку до і після годування, то я 15 хвилин шукала медсестру.
Спокійно можна спуститись на ліфті на перший поверх і винести дитинку в сумці....
Єдине, що зайти трохи важкувато. Але назвавши правильне прізвище - можна....
А що таке?• 14 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Якщо....
Україна понад усе!• 14 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Якщо своя не тої статі, або загинула
Наивная Хо• 14 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ага. Є хтось. Там не один вихід.
Але ж в коридорі завжди є персонал, санітарки бігають, медсестри. Просто так дитину не винести через чорний хід.
Та_шо_ж_таке• 14 июля 2024
Знаю випадки в штатах, там жінки заходять і крадуть дітей, наприклад, вдають вагітних, а народити не можуть тому крадуть, в нас таке чую вперше
Україна понад усе!• 14 июля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Працівники навряд чи
Чому Ви так вважаєте?
Агент Пинкертона• 14 июля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Та спокійно можна.
Я теж у другому таке помітила. Київ же ж? Нікого. Тиша. Ти сама в палаті. В коридорах нікого. На сходах теж.
Що хоч з тією дитиною, те й роби. Приходять натовпом родичі, можна винести пів-роддому
Україна понад усе!• 14 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Не завжди. Вночі на чергуванні всі сплять.
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
Не завжди! Інколи нікого!
Особливо зараз - влітку, коли закриваються пологові на мийку і аншлаг по народженню дітей іде.
То всі на пологах медсестри.
Люблю Украину• 14 июля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Разве сейчас дети не с матерями в одной палате находятся?
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Так. Київ.
Сплюшка• 14 июля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Мать могла и вынести куда-то
Подозреваю мать. Чужим её ребёнок нафиг нужен.
Наивная Хо• 14 июля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ну дивно ж. Дитину зараз залишають з матірʼю. Ніхто вже не забирає.
Ксерокопия ночи• 14 июля 2024
Ответ дляНаивная Хо
У нас в коридорах вообще никого нет практически.
Была в роддоме буквально пару недель назад
Сегодня сержусь• 14 июля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Так мама повинна і в туалет вийти і в душ...
Сижуревувшоке• 14 июля 2024
Ответ дляОце так цабе
Не всегда мама рядом. Даже элементарно может уйти в душ
Сплюшка• 14 июля 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
я лежала, так ночью пусто в коридорах в отделении. на посту тоже.