Кидстаффовна• 15 июля 2024
Чи їхати з дитиною на дикий відпочинок (без ночівлі)?
Сильна спека і друзі запропонували виїхати на день, без ночівлі в сосновий ліс. З покривалами, пікніком. Дитина 5 місяців у нас. Я спочатку так загорілась, а зараз мама моя каже: подумай, чи відпочинеш. Бо я такий досвід мала, намучилась і борони Боже) бо то комахи, мурахи, комарі, мільйон незручностей як покласти дитинку, щоб не покусало, не залізло нікуди і т д. Як помити руки, словом, не відпочинок.
І я задумалась.
Хтось має досвід?
І я задумалась.
Хтось має досвід?
Сладкий лимончик• 15 июля 2024
З 5 місячною дитиною я б не поїхала, можете научитись і ви і дитина + комарня
Бабуся мороз• 15 июля 2024
Были летом в лесу под Киевом. Больше не рискну. Жара, духота, мошкара и комары. Такое себе развлечение. Хотя, может если это именно кемпинг, то там получше
КапитанльнаЯ• 15 июля 2024
Це ви відкривали вже тут кілька гілок про відпочинок з дитиною? Якщо так і всі ці ситуації реальні, то можу впевнено сказати, що у вас тривожний розлад і невроз. І ви потребуєте фахової допомоги та фарм підтримки.
Кидстаффовна
• 15 июля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Який такий невроз?
Була тема про відпочинок на море в мене ще, я мама вперше, і так, я переживаю щоб дитині було комфортно і щоб ми там не намучились
Пожарник• 15 июля 2024
Ответ дляразмахер
В лісі теж спекотно. Треба на воду якусь їхати.
Какая вода с 5.месяч,сидеть дома надо
Щедрик• 15 июля 2024
В ліс би нізащо не поїхала, духота страшна. В Києві найближчі дні 36 буде. Це пекло. Навіть купатися ми на вихідних їздили лише зранку поки свіжіше. А з 5 місяців дитиною це треш буде.
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?
Ну, если Вы поедете в какие-то домики с туалетом на улице, где Вам нужно готовить и проч, то намучаетесь, а если в хорошие условия, то это отдых, еду готовят, убирают.
ЖаннаНеАгузарова• 15 июля 2024
Ответ дляПожарник
Какая вода с 5.месяч,сидеть дома надо
Не обовязково ж купатися з дитиною. Біля води легше жара переноситься
Кидстаффовна
• 15 июля 2024
Ответ дляSo_so
Та яке) просто ліс, без всяких умов, зі своїми харчами на пікнік.
Полонянка SexShop-а!• 15 июля 2024
Жодних проблем, в такому віці часто ходили в походи в багато подорожували
ДелиВерка• 15 июля 2024
Ответ дляПожарник
Какая вода с 5.месяч,сидеть дома надо
Мой ребенок с 3х месяцев в палатках на реке, все решаемо и нам было норм
оксюморон• 15 июля 2024
Ми поїхали вБуковель дитині 8 міс
Доїхали добре але з ночівлею
Назад так само
Тут добре нам повітря басейни
Спека є але не така страшна як у Києві
Доїхали добре але з ночівлею
Назад так само
Тут добре нам повітря басейни
Спека є але не така страшна як у Києві
ДелиВерка• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
А где логика уехать от жары в лес? К воде да, но в лес..
Заикальница• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?
Сидіть адома, щоб не намучитися
Барвіночка• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
ну так в коляску ребенка и пусть лежит
Біле пальто• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?
Антимоскитка , ребенок спит в теньке
Надумали « вперше»
Мольфарочка• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?
Звісно, будете мучитися, якщо що їхати будь-куди з думками про муки, які на вас там чекають.
размахер• 15 июля 2024
Ответ дляПожарник
Какая вода с 5.месяч,сидеть дома надо
Звичайна вода
- озеро, річка, море і т.д.
размахер• 15 июля 2024
Ответ дляПодмигашка
Еще и купу клещей из леса принесете
В таку спеку кліщів немає, вони сховалися.
Луноликая Вика• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?
Это там, где с подругой? Да, читала, бедная подруга
Луноликая Вика• 15 июля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Який такий невроз?