175см55кг19лет (она)• 15 июля 2024

Виїхати з країни

Світло відключать, воду будуть теж по графіку давати. Що нас далі чекає в цій країні… хто планує виїхати ? Чи плануєте залишатися ?
Я особисто зараз на роздоріжжі - там (за кордоном) ми не потрібна, тут теж невідомо яка зима чекає. Це все так втомлює… все більше думаю за відси поїхати…
Не питайте за чоловіка, навіть не знаю …
Нервогенератор• 15 июля 2024
Ответ дляТихомандражная
Автор если денег нет Германия, я приехала в Париж, ж ... цены, квартиру бесплатную фиг получишь, социальная это типо дешевле обычной цены, но её тоже получить не так легко. В Германии проще с квартирой, пособие побольше, у меня сестра на пособия айфоеы, золото, машину купили, здесь впятером в двушке жили, обратно не хотят.
Які ви далекі. Ось ваша Німеччина зараз.

неДоПриличий• 15 июля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
я в это не верю, моему 15. О выезде буду думать в 16 где-то
Ну это конечно, каждый сам решает для себя, но как написали в посте выше - лучше всё-таки на перспективу смотреть...
РокерША• 15 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
И семь весёлых смайлов под сообщением о какашках....
Кто эти все люди скудоумные?
73%
Я вся ваша• 15 июля 2024
Ответ дляНервогенератор
Не тільки Німеччина.
А Франція, Норвегія, Швейцарія...
В Німеччині за українців добре взялися, селять з азюлянтами, яких не відправляють робити зразу, а українцям зразу вимагають щоб шукали самі курси бо потрібно йти на роботу.
Ось скинули знайомі, які зараз умови в Німеччині.
Живуть місяцями. Деякі по 2 табори змінили 8 місяців вже.
Жутко ..
Ольга.Д.О.• 15 июля 2024
Ответ дляРокерША
Де вони працюють?
На пособії плюс мініджоб. Їм на все грошей вистачає, навіть відкладають.
РокерША• 15 июля 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
вот один сценарий у многих( У моих детей также, сначала вроде нормально, потом замкнулись, с комнаты не выходили, на вопросы любые отвечали - какой в этом смысл( По возвращению живут полной жизнью
Кили и Манджаро• 15 июля 2024
Ответ дляПослушная
Автор якщо ви плануєте на срціал їхати то їдьте вже,бо на зиму відтік буде великий.А соціал це в нас лише Німеччина
Чому лише Німеччина? Ще дуже багато еоаїн також.
Залетна Я тут• 15 июля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Так вы про свет и воду писали изначально....
Ну так не получается ’всё пропало’ , нужно краски сгустить 🤣
Патриоточка• 15 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Уехали позавчера. Сейчас, в Румынии
Будем решать, что дальше. Пока живем тут месяц ( сняли квартиру )
Это вы с мужем?
Удачи вам! Хорошего старта в Европе!

ротцвеники• 15 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Покупает муж, я особо не вникаю, знаю что аккумулятор уже заказал...
Квартиру утеплили, плиту перевели на газ, лампы какие то мощные купил, которые потом заряжаются...
Молодец муж и он сам на это все скорее всего заработал
Нервогенератор• 15 июля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Жутко ..
Я б в Ірландію поїхала. Там зараз най краще, або в Швейцарію. Але в мене діти, селять зараз в основному не в містах. А навчання це один із головних пріоритетів.
Почемучка• 15 июля 2024
Зрадниця.
А до того мабуть обсирала тут виіхавших.
Послушная• 15 июля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
З таким соціалом? Автор же на срціал збирається їхати
Почемучка• 15 июля 2024
Ответ дляФрекен бок
Ми виїхали, шкодую лише, що не виїхали раніше ще до війни
Де ви?
Почемучка• 15 июля 2024
Ответ дляМальчижка
я планирую выехать, если будет возможность.
на счет того, где мы нужны или нет - мы везде нужны только самим себе и своей семье.
Куди виїхати?
Like-995b• 15 июля 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
И как , насос без света? Фурычит? А на работу-школу-сад?
Автономное все. Я живу возле частного сектора, у многих солнечные панели , работа на авто , все решаемо
Кров з молоком• 15 июля 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вірно зробили. Зараз дуже багато рекомендацій переїхати у власний будинок
Але нажаль нема рекомендацій як знайти нову роботу там де купують будинок.
Будинки можливо по селах є, купити не проблема, а жити на які кошти?
Нервогенератор• 15 июля 2024
Ответ дляПослушная
Так, з таким соціалом. В Німеччині мурижать по 8 місяців і за цей час соціал не платять.
Знайомий поїхав, з першого дня нив щоб на сигарети давали. Карманні. То 100-120 євро дають в місяць карманні гроші. І то не зразу потрібно побігати за ними.
А у нас макарошки• 15 июля 2024
Ответ дляРокерША
А можно подробнее про воду?
Где это её собираются давать по графику?
В Ирпене уже ввели.

Я вся ваша• 15 июля 2024
Ответ дляПатриоточка
Это вы с мужем?
Удачи вам! Хорошего старта в Европе!
Спасибо
Почемучка• 15 июля 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Німеччина, Бельгія, Норвегія, Австрія, Швейцарія в залежності від регіону, Данія, Швеція
Норвегія - лише на рік, далі все самі. Австрія - квартира, маленька дуже, якщо пощастить і пособіє 174 євро. На це там не прожити.
Блискавка• 15 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Прожила півтори роки з сином в Німеччині. Хоч і була окрема квартира - повернулись до Києва.
Бо зрозуміла, що там для мене - не життя.
З відключеннями світла справляємося з допомогою різних приборів.
Сын пожалеет потом.
Фрекен бок• 15 июля 2024
Ответ дляПочемучка
Де ви?
Франція
Нервогенератор• 15 июля 2024
Ответ дляПочемучка
В Німеччині спробуй зараз квартиру знайти. Знайомі 8 місяців по таборах. В цей час ніхто пособіє не платить.
Я б такое не носила, но продаю• 15 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Он энергетик, лучше в этом разбирается, чем я - финансист.
Нервогенератор• 15 июля 2024
Ответ дляПочемучка
Люди живуть в Австрії і навіть у Відні багато хто з українців. В квартирах.
Блискавка• 15 июля 2024
Ответ дляТихомандражная
У меня уймо знакомых вдрвцов с молодого возраста по огого, только жены не стало через месяца уже будущая жена, наивные
Не все могут жить одни, это норм
ротцвеники• 15 июля 2024
Ответ дляНервогенератор
Не тільки Німеччина.
А Франція, Норвегія, Швейцарія...
Боже и врагу так жить не пожелаешь
Злюка-закусюка• 15 июля 2024
Ответ дляТихомандражная
Удалено администрацией...
Вы уже на майдане или в рашке нетерпила?
Блискавка• 15 июля 2024
Ответ дляРокерША
Какой город?
Киев, этаж 12+