Сяду на шию, дорого!• 15 июля 2024

Вам подобається Греція?

Давно хотіла побачити, але якось не виходило, зараз до неї 2700 км., чи варта вона того, щоб так далеко їхати?
Результат:
вже голосів: 59
35 (59.32%) Подобається
20 (33.9%) Результат
3 (5.08%) Нічого особливо
1 (1.69%) Не подобається
Амелі на мілені• 15 июля 2024
Сейчас меня пришлют, но мне Греция больше мила, чем Париж))

Смажена полуничка• 15 июля 2024
Що значить зараз до неї 2700 км? А раніше було не так? Чи кудись зараз з України на море їхати сильно ближче?
Пиши-пропало• 15 июля 2024
В минулому році вперше була на материковій Греції - неймовірні враження! До цього майже разів 10 була на Кріті, Керкірі, Родосі і не могла уявити, що можна побачити таку красу
До речі, я там переїжджала з місця на місце, то у мене вся поїздка була менше 5 тис. км. Їхала з Києва
Тепличная• 15 июля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
все вірно
автор Сяду на шию, дорого! • 15 июля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Дивне порівняння, звичайно. Я думаю чи їхати в Іспанію чи в Грецію
vviki• 15 июля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Греція віддаляється :)
Снідаю авокадо• 15 июля 2024
Да, очень нравится море и еда. Оба раза отдыхали на материковой Греции (Халкидики).

Ответ дляСмажена полуничка
Раніше було 1500, але поїздка двічі скасувалася під час ковіду
Мексиканочка• 15 июля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Вы сравнили несравнимое
ИзЮмрудная• 15 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
якщо цими днями плани - то там пекло
O-Yumi• 15 июля 2024
В Греції біла тільки на Олімпі та у Метеорах. Але дуже мрію помандрувати там автівкою. Дуже красива та цікава страна...
Даха-сваха• 15 июля 2024
Я была всю жизнь равнодушна к путешествиям . Греция меня покорила . Мне понравилось все . Хочу еще 😍 была на Крите .
Ответ дляИзЮмрудная
якщо цими днями плани - то там пекло
В серпні
Снідаю авокадо• 15 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
В серпні
Ой, там очень жарко будет(. Разве что Вы жару ок переносите.
тяжкаялюдина• 15 июля 2024
Да, одна из самых чудесных и любимых стран! Красивая, вкусная... очень нравится. Были на Халкидиках и на некоторых островах.
Злива інформації• 15 июля 2024
Не подобається.
Населення - лінюхи, яких світ не бачив.
Особливо шокувала екскурсія на завод оливок.
Мають там 1000- ну дерева. Просто при паркінгу. Питаю гіда, чому їх не огородити, щоб ніхто не зачепив.
Махає рукою, ну і що? Загине дерево, посадимо інше .
Смажена полуничка• 15 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Щось підкрзує, що у вас мабуть зараз є доступ до літаків. Тоді питання про відстань стає геть незрозумілим, особливо в порівнянні з Іспанією. Чи ви в Іспанії вже знаходитесь? По темі, в Греції була разів 10, в різних регіонах. Так, завжди подобалась. Гарна природа, чисте море, дуже розвинений туризм і звичайно є що подивитись в плані екскурсій.
Ответ дляСнідаю авокадо
Спеку люблю
Ответ дляСнідаю авокадо
Спеку люблю

Ответ дляСмажена полуничка
В нас багато спорядження для відпочинку, тому лише авто. Іспанія ближче
Сільський ансамбль• 15 июля 2024
Обожаю, объездила почти всю
Всегда беру там кабриолет фиат 500 в аренду и езжу все смотрю, и пляжи дикие обожаю, лагуны.Обожаю греческую кухню и их оливки для меня самые вкусные.И вино вкусное у них сухое как я люблю.
Пукимончиг• 15 июля 2024
Ответ дляПиши-пропало
що вас вразило на материку?
тобто материк вразив більше, ніж острови?
я була на Криті, Родосі і в Афінах і під ними на мисі Суніон.
Мрію ще поїхати
Амелі на мілені• 15 июля 2024
Ответ дляМексиканочка
Вы сравнили несравнимое
Ну как сказать, мне Париж не нравится, ну совсем, посмотрела архитектуру историю, на этом все, возвращаться больше не хочу
Ответ дляАмелі на мілені
Це ж зовсім інший тип відпочинку
Амелі на мілені• 15 июля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Це ж зовсім інший тип відпочинку
Значит это не мой тип, я уже и в город выходить не хочу, домой хочу(
Ответ дляАмелі на мілені
Ви в Парижі?
Маю сечі• 15 июля 2024
Была в Греции на Закинтосе и в Испании на Майорке, два разных и красивых острова, но вернулась бы еще раз на Майорку🤗
Майор Медуза• 15 июля 2024
Так,але я там не була
Пиши-пропало• 15 июля 2024
Ответ дляПукимончиг
що вас вразило на материку?
Мрію ще поїхати
Була в місцевості Пеліон і Каламата - супер, але підхід до Пеліона - 43 км. жорстких серпантинів
Mariia_touragent• 15 июля 2024
Ответ дляO-Yumi
Гостинна і смачна ❤️Бажаю, щоб плани втілились в життя !