Блакитна устриця• 16 июля 2024

потрібна адекватна порада, Польща

ледве тягну оренду в Польщі, я і дитина.
а осінь-зима опалення взагалі буде мрак. і я не знаю, які подальші дії.
поки я працюю дистанційно, грошей йде в 0.
відкладення навіть трохи зменшуються, бо не хочеться відмовляти в нормальній їжі.
Яке найбільш адекватне рішення:
1) жити там де живу, вжатись по їжі, гуртки мінус (воджу на танці, музику, басейн),
2) шукати нову квартиру тут (з мінусів - я синяк на роботі, сплю по 3-4 години. ресурсу на пошук, на переїзд просто нема),
3) їхати в іншу країну (тут також треба ресурс, грошей і часу. крім цього, ніде нема знайомих. ну і дитина знає ідеально польську)
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
сьогодні вже проплакала після супермаркету, коли побачила що курс виріс нереально
Беспонтовый троль. Ела мороженку и плакала.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Я в Польше с мужем но танцы, музыка и бассейн это дороговато.
а діти є?
Мальовнича даль• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
мабуть це через те, що я не вмію гарно готувати.
і не маю на це часу.
вранці яйце, овочі.
обід мясо чи суп.
ввечері сирники. поза тим фрукти, люблю сир намазувати.
іноді сосиски (вони не дорогі).
овочі дорогі, фрукти...
фруктове пюре дитині в школу купую от
Ні овочі, ні фрукти тут не дорожчі, ніж в Україні. Якщо акції в магазинах - то дешевше. Знаю, бо моя донька - вегетаріанка від народження, мясо майже не їсть. Заміняємо рибою та морепродуктами.

Запишіть всі витрати за місяць, потім проаналізуйте витрати.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Заберіть оті модні гуртки, є безкоштовні.
Але у Вас проскакує якийсь комплекс неповноцінності-шикарна квартира, гарне життя для дитини....
А про себе чому не думаєте, мама-лошадка?
а що про себе думати?..
мені простіше не шукати нову квартиру,щоб не загнутись.
але для дитини ж має бути ну хоч щось - зараз ж літо. а вона просто сидить в хаті.
була 2 тижні в таборі денному (також нормально заплатила), але я хоч попрацювала в спокої
Винник• 16 июля 2024
Танцы, музыка, бассейн- все под нож. Оставить максимум одно. Питание- пересмотреть, начать готовить, сэкономите много. На сэкономленные пойти попить кофе раз в неделю и просто расслабиться
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляМальовнича даль

та щоразу різні витрати.
один день треба скатертину, бо порвалась.
іншу дитині пластилін.
потім босоніжки, потім кроси, куртку - загалом одяг.
якийсь день - той же ж басейн.
щось до машини.
і щоразу щось різне, а загалом завал.
Опля Картопля• 16 июля 2024
Переехать в более дешевый городок, снять более маленькую квартиру. Какие еще варианты? Из кружков что-то убрать. Вы спрашиваете, что делать, но вариант поменять квартиру вам не нравится, отказаться от кружков - тоже.. не понятно, что вы хотите услышать. Ехать в маленький городок, где дешевле аренда и снимать маленькую квартирку.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляВинник
мабуть і витрати через багато фруктів.
я канапки лопаю з намазками.
мабуть треба щось простеньке дуже.
дочка щодня в магазині різні йогурти собі вибирає.
от і чек
Алина P• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
та щоразу різні витрати.
іншу дитині пластилін.
якийсь день - той же ж басейн.
щось до машини.
і щоразу щось різне, а загалом завал.
А 800 злотих на дитину?
Сосиска_Втесте• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
та я купу грошей витрачаю на їжу... це вже просто якийсь мрак..
от дитина просить морозиво. 50 грн.
хліб, морозиво, щось з молочки - 500 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
вода, чай, печенько, шоколадка - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
Полно мороженого в 2 раза дешевле, подозреваю, что и печенья и шоколадки и все прочее вы берете дорогое. Но если доходы не позволяют, то может брать по скидкам и дешевле?
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляВинник
але що це все порівняно із тим шаленим ростом курсу..
куди я втечу від нього
Херсон це Україна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а що про себе думати?..
Багато гуртків в Польщі для українців є безкоштовними, проскакують пропозиції завжди у ФБ, але чомусь Ви вцепилися у платні))
Ще гольфу і тенісу великого( ігри ’багатих’) не хватає в придачу до Вашої колекції
Навіть платні садочки є безкоштовними для українців, лише пошукати
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАлина P
А 800 злотих на дитину?
ну є вони.
але це ціна окулярів, які треба зараз купити дитині.
або пару раз піти в магазин
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
але хіба басейн - не є одним з важливих для дитини? в якої сколіоз сильний
Мальовнича даль• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
та щоразу різні витрати.
іншу дитині пластилін.
якийсь день - той же ж басейн.
щось до машини.
і щоразу щось різне, а загалом завал.
То у вас багато всього. Я виїхала без речей, вірніше 3 теплих светрика нам з дитиною для підвалу в області біля столиці, дитина + кошка. У кошки було найбільше речей - лоток, наповнювач та корм.Якось пережили і нестачу речей, і взуття. В басейни не ходимо. У вас розкішне життя.Навіщо вам щось змінювати ?
Багиня• 16 июля 2024
Які гуртки, мамо?
Алина P• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
ну є вони.
або пару раз піти в магазин
Пару раз в магазин? Еее мамочка. Я теж в Польщі, то ви мене вибачте .
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляМальовнича даль
в сенсі розкішне.
в мене подруги по пару раз в рік в Іспаніях)
а я окуляри прошу дитину вибрати дешевші, а вона чомусь обрала саме такі, які найдорожчі
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАлина P
а ціна за оренду 2500+комунальні хіба не захмарна?
в міні-містечку рівня села
Херсон це Україна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
ну є вони.
або пару раз піти в магазин
Є люди, які вдвох живуть на 800злотих, якщо ставлять задачу зекономити і назбирати на щось.
А Вам бачу скільки не дай, всерівно мало, бо потрібно все дороге купувати
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
треба якось навчитись готувати прості блюда
але хіба я в свій вік і з такою роботою щось навчуь
Алина P• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
в міні-містечку рівня села
У мене двушка 3400 з комунальними
Мальовнича даль• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
куди я втечу від нього
вас понесло. Щойно передивилась - сьогодні курс 10,68, місяць назад був 10,41 Де шалений ? З теми вихожу
Алина P• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Міняйте роботу. Заробляйте в злотих
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Я охреніла трохи. Ви платите 300 злотих за комунальні? За всі? Бо я трьох (я та діти) плачу 1200 (з цього місяця вже 1300) + світло 150. А в вересні ще буду доплату річну за воду робити 1000 ті опалення 2000. А ви платите 300? Щось мене десь най0бують чи шо
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляАлина P
У мене двушка 3400 з комунальними
А без комунальних скільки?
Миззери• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а що про себе думати?..
А сколько ребенку ? До 8 дет можно водить в центр Рио для украинцев
Моей очень нравится (в садике каникулы) бесплатно
Миззери• 16 июля 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Я наоборот удивлена мороженнкой , тут по 9 злотых везде
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАлина P
У мене двушка 3400 з комунальними
але мабуть Ви у великому місті?
а скільки витрачаєте на їжу і все інше?
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАлина P
Міняйте роботу. Заробляйте в злотих
я така фізично не розвинута, алергік. що мені на завод взагалі ніяк