Блакитна устриця• 16 июля 2024
потрібна адекватна порада, Польща
ледве тягну оренду в Польщі, я і дитина.
а осінь-зима опалення взагалі буде мрак. і я не знаю, які подальші дії.
поки я працюю дистанційно, грошей йде в 0.
відкладення навіть трохи зменшуються, бо не хочеться відмовляти в нормальній їжі.
Яке найбільш адекватне рішення:
1) жити там де живу, вжатись по їжі, гуртки мінус (воджу на танці, музику, басейн),
2) шукати нову квартиру тут (з мінусів - я синяк на роботі, сплю по 3-4 години. ресурсу на пошук, на переїзд просто нема),
3) їхати в іншу країну (тут також треба ресурс, грошей і часу. крім цього, ніде нема знайомих. ну і дитина знає ідеально польську)
Яке найбільш адекватне рішення:
Молчавочка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
маю роботу. навіщо соціал?
Щоб жити, а не виживати.
Працюйте собі, але нікому не кажіть. Ідеально аби кошти перераховували на сторонню особу, яка завела б Вам карту на своє імʼя. Я знаю таку людину. За пів року у Німеччині закрила всі борги, які роками тягнулись з України. Закрила саме тому, що на оренду та життя є соціал, не треба впахувати на сімʼю. А заробіток весь йде на покриття боргів. Завдяки роботі онлайн закрито 4 тисячі доларів боргу за пів року
Молчавочка• 16 июля 2024
Чесно, я не уявляю, як одинокі матері виживають у Польщі. Низька оплата праці, ціни захмарні на все. Там щоб нормально жити треба працювати двом дорослим
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Автор, підтримаю вас. Я теж з дитиною,ніхто не допомагає. Ледь витягуємо. І знімаємо кімнату, і на їжі економимо((
Молчавочка• 16 июля 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Чому Ви досі там ? Їдьте у Німеччину або Норвегію. ПОКИ ЩЕ ПРИЙМАЮТЬ.
ось ще місяць-два і буде новий виток біженців, які тікатимуть не лише від ракет, а цей від відключень світла, води та кінських тарифів і тоді вже точно усі землі будуть переповнені.
Раджу від щирого серця- їдьте, поки це можливо
Пацелуйнитуда• 16 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
Дякую, думали про це. Але у мене здоров´я дуже не дуже для таборів. І ще дитина тут вже закінчила 8 клас і вступає далі. Не знаю, що робити. Були думки,але боюся,що освіту дитині перепоганю зовсім
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а ціна за оренду 2500+комунальні хіба не захмарна?
в міні-містечку рівня села
Ну у меня 1000 + коммуналка У знакомых 1800 трёшка
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Я охреніла трохи. Ви платите 300 злотих за комунальні? За всі? Бо я трьох (я та діти) плачу 1200 (з цього місяця вже 1300) + світло 150. А в вересні ще буду доплату річну за воду робити 1000 ті опалення 2000. А ви платите 300? Щось мене десь най0бують чи шо
У меня свет 350 это очень много для меня и вода за 2 месяца 210, живу с ребенком. Не пойму вашей подозрительности
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
У меня вода 400 + доплата в конце года 1200. Получается 500 за троих. У вас 100 в месяц за одного?
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
За двоих
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
За двоих
Ну вот и подозрительность. У меня в разы дороже, чем в среднем по палате, как говорится. 1400 - коммунальные платежи в общем
Карма хамелеона• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
створити дитину ілюзію нормального життя..
може варто переглянути харчування? грошей жуть іде. і я не купую різних риб чи делікатесів.. але тисяч 20 гривень в місяць іде тільки на їду
Автор, сколько вы платите за музыку,танцы и бассейн?
В злотых?
Какое воевудсво?
ресурс значительно экономит риелтор.
В злотых?
Какое воевудсво?
ресурс значительно экономит риелтор.
Карма хамелеона• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
в мене квартира 2500 злотих + команульні.
зараз це біля 2800 злотих.
але взимку страшно уявити (тут лічильник) і може бути дуже дорого.
робота дистанційна. змінити - це їхати в Україну і працювати вже там
зараз це біля 2800 злотих.
Если абсоблютно все сверзу платежа, щначит, нужно искать кваритру и договор с фиксированной суммой за медиа, и только свет по счетчику.Без газа.
Карма хамелеона• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
та я купу грошей витрачаю на їжу... це вже просто якийсь мрак..
от дитина просить морозиво. 50 грн.
хліб, морозиво, щось з молочки - 500 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
вода, чай, печенько, шоколадка - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
от дитина просить морозиво. 50 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
Это ежедневно все?
Карма хамелеона• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
бо я за зиму спущу всі заощадження.
я знайшла квартиру 2к з великим тв, шикарним ремонтом, кондиціонером - просто бо була.
бо був знайомий, який готовий здати.
але курс росте, зп в гривні і я просто піду в мінус
бо був знайомий, який готовий здати.
ну реально, вы смотрите телевизор? У меня из 2, 2 плазмы малевича висят.
Значит, ищите кваритру скромнее.
Карма хамелеона• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
просто є квартири дешевші.
але це буде ремонт мрак, а по грошах не сильно менше. на 200-400 злотих, максимум 500. плюс ще треба буде вкладуватись в щось з меблів/техніки.
тут дорога квартира, але я не докупляла рівно нічого, пилосос, пралька все було. навіть швабра, сушарка для одягу.
даже?
а что, где то этого нет?
Шпондєр• 16 июля 2024
Ответ дляПолБатона
я вас дуже розумію
теж немає ресурсів, дитина не нормотипова(вже підліток) вже ненавиділа цю Польщу бо був негативний досвід у першій школі...все думаю, як зробити ілюзію нормального життя...і теж все що лишається від драконівської оренди з комуналкою на якісь активності для дитини...а тут все дорожче за Україну
Якщо продукти і речі деякі дешевші, то заняття і різні активності дорожчі, як і послуги...
теж сьогодні залізла в нз і зовсім забула, коли ж я звідти брала...навіть не можу згадати що думала і на що брала( Але там вже так немало взято(
А работать пробовали тут раз ресурсов не хватает? И что это за новомодная фраза ’ ресурсов не хватает ’
?
Бурундучиха• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
зараз це біля 2800 злотих.
В якому місті живете?
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
як можна поїхати, якщо я щомісяця отримую немалу зп на карту.
я фактично отримую те саме + невідома мова.
якщо є зп, то ніхто соціал не дасть.
ну і як їхати зараз в табір? я жила в гарних умовах, не потягну табір морально
якщо є зп, то ніхто соціал не дасть.
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
класно
Щедрик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
зараз це біля 2800 злотих.
я би обрала 2 варіант - переїзд в менше містечко або взагалі в Україну. І не треба Львів. Є менші, але не менш хороші міста з меньшими витратами, ніж в Польщі.
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
в мене вода так і виходить, навіть 120-130 в місяць, хоча перу я не часто, раз в 3-4 дні і досить економна.
електрика виходить 120 також, цікаво чому у Вас так.. може бойлер?
Щедрик• 16 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну да, так и есть. Поэтому лучше в Украине где-то. В Ужгороде, Франковске за 12-15 тысяч квартиру с отличным ремонтом можно найти. И еда дешевле, но это не точно, давно не была в Украине
в Тернополе еще меньше и прекрасне місто
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
В злотых?
Какое воевудсво?
ресурс значительно экономит риелтор.
В злотых?
Какое воевудсво?
ресурс значительно экономит риелтор.
басейн ще не знаю, індивідуально дуже дорого, десь 120 злотих заняття.
танці також поки залишили, з вересня будуть інші.
музика індивідуальне 1 заняття 30 злотих (займається раз в тиждень)
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Это ежедневно все?
ну не щодня, але щодня біля 500-1000 грн іде на їду то на ще щось
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
маю роботу. навіщо соціал?
Так работой не вытягиваете Аренду
Можно и работу новую поискать ))
А работаете в Украине или Польше?
Можно и работу новую поискать ))
А работаете в Украине или Польше?
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляМолчавочка
Мужика находят
Некоторым удаётся на содержание иностранца перейти ну или жить у него и хотя бы аренду не платить )