Блакитна устриця• 16 июля 2024

потрібна адекватна порада, Польща

ледве тягну оренду в Польщі, я і дитина.
а осінь-зима опалення взагалі буде мрак. і я не знаю, які подальші дії.
поки я працюю дистанційно, грошей йде в 0.
відкладення навіть трохи зменшуються, бо не хочеться відмовляти в нормальній їжі.
Яке найбільш адекватне рішення:
1) жити там де живу, вжатись по їжі, гуртки мінус (воджу на танці, музику, басейн),
2) шукати нову квартиру тут (з мінусів - я синяк на роботі, сплю по 3-4 години. ресурсу на пошук, на переїзд просто нема),
3) їхати в іншу країну (тут також треба ресурс, грошей і часу. крім цього, ніде нема знайомих. ну і дитина знає ідеально польську)
Атятя_тётя• 16 июля 2024
Танці , музика, басейн??? Для чого ?.Якщо нема грошей .
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Что значит ’я синяк на работе’?
Первый вариант, да и сбережения у вас есть - не проедать их.
Ло Шарик• 16 июля 2024
Вариант 3 - на социал к Немцам или Норвегам
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
маю роботу. навіщо соціал?
Життє Бентежне• 16 июля 2024
Попробуйте меньший городок или комнату снять. У меня за отопление зимой было + 300-400 злотых к оплате за 60 м2. У вас почему мрак? Сколько? Может сменить работу? В другой стране вам будет еще сложнее, так как ребенк опять учить язык, лагеря и.т.д
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Что значит ’я синяк на работе’?
значить, що нема ресурсу щось шукати
наприклад, в Греції недороге житло. але я зі своїм недосном і купою роботи не маю можливості поїхати.
і просто заходжу в глухий кут
Анонимарик• 16 июля 2024
І як мої діти виросли без гуртків і басейнів? Але ви не доїдайте звісно, бо басейн то святе.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
створити дитину ілюзію нормального життя..
може варто переглянути харчування? грошей жуть іде. і я не купую різних риб чи делікатесів.. але тисяч 20 гривень в місяць іде тільки на їду
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
в мене квартира 2500 злотих + команульні.
зараз це біля 2800 злотих.
але взимку страшно уявити (тут лічильник) і може бути дуже дорого.
робота дистанційна. змінити - це їхати в Україну і працювати вже там
Алина P• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
зараз це біля 2800 злотих.
Я б в Україні жила з таким доходом як у вас, а у вас він вроді норм.
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
значить, що нема ресурсу щось шукати
і просто заходжу в глухий кут
Значит первый вариант для вас рабочий. Зачем вы остальные два варианта тогда включили - непонятно, если у вас нет ресурса и вы не будете ничего искать и никуда ехать.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляАнонимарик
та я купу грошей витрачаю на їжу... це вже просто якийсь мрак..
от дитина просить морозиво. 50 грн.
хліб, морозиво, щось з молочки - 500 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
вода, чай, печенько, шоколадка - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
бо я за зиму спущу всі заощадження.
я знайшла квартиру 2к з великим тв, шикарним ремонтом, кондиціонером - просто бо була.
бо був знайомий, який готовий здати.
але курс росте, зп в гривні і я просто піду в мінус
Життє Бентежне• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
зараз це біля 2800 злотих.
Ну понятно что с украинскими зарплатами вы не вытягиваете. Дешевле только комната. Даже в маленьких городках особо дешевле не будет. Вы же все равно планируюте возвращаться в Украину, так что может проще где-то в Ужгороде снять жилье.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
і то в мене ще непогана зп...
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
просто є квартири дешевші.
але це буде ремонт мрак, а по грошах не сильно менше. на 200-400 злотих, максимум 500. плюс ще треба буде вкладуватись в щось з меблів/техніки.
тут дорога квартира, але я не докупляла рівно нічого, пилосос, пралька все було. навіть швабра, сушарка для одягу.
Любительница• 16 июля 2024
Ботна тема
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
бо я за зиму спущу всі заощадження.
бо був знайомий, який готовий здати.
Вы тратите на еду 20 тыс, зп у вас в гривнах, ну сократите в 2 раза мб, я хз, вас спасет +/- 225 долларов? Вам что не предложат - все не устраивает.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
а що мене не влаштовує?
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а що мене не влаштовує?
О чем тема вообще?) Вы спрашиваете, какой из вариков вам выбрать? 2 и 3 - нет ресурса (на хрена они?). Первый - ну ребенку жи иллюзия нормальной жизни. Что ещё?
Мальовнича даль• 16 июля 2024
Ну, жилье дорого, понимаю.Отопление зимой - не сильно дорогое, уже 2 зимы тут прожила. Я в Варшаве. Но 20 тыс на еду - это вы пируете.Можете ужаться на еде, если есть желание.
Життє Бентежне• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
просто є квартири дешевші.
Ну да, так и есть. Поэтому лучше в Украине где-то. В Ужгороде, Франковске за 12-15 тысяч квартиру с отличным ремонтом можно найти. И еда дешевле, но это не точно, давно не была в Украине
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
а це нормально жити в шикарній квартирі, але економити на їжі і навіть гурках дитині?
я вже не кажу про якусь відпустку
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
я вже не кажу про якусь відпустку
Мы ж не знаем ваших приоритетов. Вы начнёте ресурс генерировать, если вам кто-то скажет ’нет’?
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляМальовнича даль
мабуть це через те, що я не вмію гарно готувати.
і не маю на це часу.
вранці яйце, овочі.
обід мясо чи суп.
ввечері сирники. поза тим фрукти, люблю сир намазувати.
іноді сосиски (вони не дорогі).
овочі дорогі, фрукти...
фруктове пюре дитині в школу купую от
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
якщо я вийду в мінус і потім просто скочусь в прірву - то виходу нема.
треба буде тратити відпуску на пошук і переїзд
Xвостокрутелка• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Та сядьте, посчитайте и определитесь что вам сократить и где. Нытья на 5 страниц надо? Вы много времени на это тратите, как для человека ’без ресурса, который спит по 3-4 часа’.
автор Блакитна устриця • 16 июля 2024
Ответ дляXвостокрутелка
сьогодні вже проплакала після супермаркету, коли побачила що курс виріс нереально
Сосиска_Втесте• 16 июля 2024
Я в Польше с мужем но танцы, музыка и бассейн это дороговато.
Херсон це Україна• 16 июля 2024
Заберіть оті модні гуртки, є безкоштовні.
Але у Вас проскакує якийсь комплекс неповноцінності-шикарна квартира, гарне життя для дитини....
А про себе чому не думаєте, мама-лошадка?