Блакитна устриця• 16 июля 2024
потрібна адекватна порада, Польща
ледве тягну оренду в Польщі, я і дитина.
а осінь-зима опалення взагалі буде мрак. і я не знаю, які подальші дії.
поки я працюю дистанційно, грошей йде в 0.
відкладення навіть трохи зменшуються, бо не хочеться відмовляти в нормальній їжі.
Яке найбільш адекватне рішення:
1) жити там де живу, вжатись по їжі, гуртки мінус (воджу на танці, музику, басейн),
2) шукати нову квартиру тут (з мінусів - я синяк на роботі, сплю по 3-4 години. ресурсу на пошук, на переїзд просто нема),
3) їхати в іншу країну (тут також треба ресурс, грошей і часу. крім цього, ніде нема знайомих. ну і дитина знає ідеально польську)
Яке найбільш адекватне рішення:
Життє Бентежне• 16 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
прилетіти може будь куди
світла там все одно немає
русня через час і до ужгорода дійде
краще вже обживатись в норм країні, а не на руїнах, тим паче вже виїхала
світла там все одно немає
русня через час і до ужгорода дійде
Ну не хочет автор обживаться и оставаться потом. Это нормально. Так что проще уже сейчас обживаться там, чем ставить все на паузу
З вишневого садка• 16 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
ми даємо поради, яких вона просить
вирішувати буде сама, ніхто ж не силує
Завжди недо...• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
в мене квартира 2500 злотих + команульні.
зараз це біля 2800 злотих.
але взимку страшно уявити (тут лічильник) і може бути дуже дорого.
робота дистанційна. змінити - це їхати в Україну і працювати вже там
зараз це біля 2800 злотих.
Це у Варшаві на Мокотові?
Я зараз знімаю однушку 2000 злотих з комунальним. У новобудові. Район прекрасний, зелений, гурткі та школа у дітей. Пошукайте інше житло. А у маленький містах ще можно дешевше знайти.
Ло Шарик• 16 июля 2024
Автор, разве бассейны в Польше сейчас не бесплатны детям школьникам при легитимации или ваш не посещает польскую школу?
Життє Бентежне• 16 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Це у Варшаві на Мокотові?
Давно снимаете, наверное. Я тоже в Варшаве. Сейчас за 2000 с комунальными или кладовку можно найти или комнату. Или сарай какой-то, но не все готовы жить в таком. У меня тоже цена ниже рыночной в данный момент, но хороший хозяин и я снимаю давно и для новых жильцов будет в 2 раза дороже. Цены знаю, так как друзьям недавно искали
Чеширская кошечка• 16 июля 2024
Поїхала з Польші з іншої причини (захворіла і не сильно мене лікували), працювала від виробітку і довчалася (спрогнозувати заробіток не можливо), на той час не платила за житло але їжа дійсно дорога, багато в чому собі відмовляла. Після порахувала однокувмнатну дорого знімати і буду пів чи більше(невідомої зарплати віддавати на оренду), на залишок купляти їжу, а от на одягтися, кудись поїхати і полікувати зуби зовсім не буде грошей. Кімнати не здавалися, в гуртожитку місця не має і маленьке містечко (мало варіантів на з´йом взагалі). Враховуючи що не могла вилікуватися, зібрала валізи і поїхала додому.
Бодіпозітівна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
значить, що нема ресурсу щось шукати
наприклад, в Греції недороге житло. але я зі своїм недосном і купою роботи не маю можливості поїхати.
і просто заходжу в глухий кут
Як у Вас купа роботи, чого грошей мало? І де це в Греції недороге житло?
Анонимарик• 16 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
І хто ваші діти зараз? Міліонер, філантроп ..?
А ваші прямо з басейну мільйонерами вискакують?
Бодіпозітівна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
створити дитину ілюзію нормального життя..
може варто переглянути харчування? грошей жуть іде. і я не купую різних риб чи делікатесів.. але тисяч 20 гривень в місяць іде тільки на їду
Мабуть ви щось лишнє купуєте, бо я жила в Польщі з двома дітьми,харчувалися тисяч на 6 на трьох.
Смурфик• 16 июля 2024
Автор, якщо робота дистанційно, шукайте квартиру однокімнатну в маленькому містечку, дешевше. Бажано щоб на кухні диванчик був, продукти ціни однакові а на житлі можете зекономити
Болтушка Му• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
та я купу грошей витрачаю на їжу... це вже просто якийсь мрак..
от дитина просить морозиво. 50 грн.
хліб, морозиво, щось з молочки - 500 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
вода, чай, печенько, шоколадка - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
от дитина просить морозиво. 50 грн.
інший день овочі - 500 грн.
мясо - 500 грн.
масло, сир, яйця..
і просто шалений рахунок
Скільки дитині років? Так розумію дівчинка?
Ви загинаєте про їжу. У нас на трьох дорослих йде 2000 зл, арчуємось добре.
Хліб морозиво щось з молочки = 40+50+40(пачка творога)+28(літр молока)+40(сметана) = 198 грн, не 500. Цю кількість на двох ви з´їдаєте за день?
М´ясо на 500 це вам на тиждень?
Ви або лінетесь готувати, або викидаєте половину продуктів у смітник, не може дорослий +дитина стільки їсти.
М´ясо на 500 це вам на тиждень?
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
Так работой не вытягиваете Аренду
Можно и работу новую поискать ))
А работаете в Украине или Польше?
Можно и работу новую поискать ))
А работаете в Украине или Польше?
в Україні
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляАнонимарик
Печенька і шоколадка це те, на що взагалі не варто витрачати гроші. Морозиво, купили літру вершків, цукор, якісь не дуже кислі ягоди, збили все і в морозилку. Це на багато смачніше і дешевше, ніж морозиво з магазину. Ви купуєте купу харчового сміття, яке не потрібне ні вам, ні дитині. Я жила в Польщі з підлітком і не витрачала купу грошей на продукти. Якби купувала весь отой шкідливий непотріб, то чек би був в 2 рази більший.
а як Ви харчувались? що брали на перекуси?
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
в Україні
Так возьмите 4-часовую подработку в Польше- подбираете неполный рабочий день и будут деньги в злотых )
На Украинскую в Польше не выживете
И ещё пробуйте гуманитарку изъедав брать в фондах вашего города. Макаронами тоже можно питаться )
Автор, а на ребёнка 40+ не получали и 800+ ?
На Украинскую в Польше не выживете
Анастасия К.• 16 июля 2024
1. Перестать есть
2. Перестать пить
3. Никуда не водить
4. Никуда не ходить
Зато в Европе
2. Перестать пить
3. Никуда не водить
4. Никуда не ходить
Зато в Европе
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Це ви вдвох провідаєте дві тисячі злотих? І без делікатесів. А що можна тоді купувати на двох на таку суму?
зараз в холодильнику:
куряче філе і 2 ножки,
цвітна капуста, броколі, пекінка,
3 помідори, 3 огірки, 1 перець, картопля, цибуля, морква,
вишні і черешні по пів кіло,
масло, творог, яйця, сметана, сир твердий,
молоко.
Ще купляла хліб (любимо такі булочки невеликі), яблука, 3 банани, печиво сухе, ізюм.
Ніби все. Коли щось закінчується - поповнюю, але набір +- однаковий.
Я коли хворіла не могла в магазин встати, тому стараюсь не доводити до пустого холодильника
куряче філе і 2 ножки,
цвітна капуста, броколі, пекінка,
вишні і черешні по пів кіло,
молоко.
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляPani_Helena
Если у Вас центральное отопление, то оплата поделена на весь год и весь год Вы оплачиваете одинаково
ні, тут лічильник на опалення
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляТочноБудет
Мне тоже интересно
написала вище перелік продуктів
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
для того, щоб готувати, то треба не працювати
але я мушу)
Щаслива Я• 16 июля 2024
Автор,складіть список на що ви витрачаєте і промоніторте ціни.
В мене в сина мультіспорт аква, 60 злотих на місяць. Може щодня відвідувати басейн до 2х годин. Мультіспорт звичайний + аква в районі 110 злотих, і там включені заняття з гімнастики, танці і т.д. Спорт в Польші в рази дешевший ніж в Україні.
На родину з 4х з якісними продуктами, свіжими овочами й фруктами, рибою, мясом ми вкладаємось десь в 2.5К злотих. При цьому багато рослинного молока і без глютенової продукції.
Вам потрібно зробити тижневий список продуктів і замовляти онлайн, щоб не набирати зайвого.
Продумайте сніданки, передвечірок і полуденок, обіди й вечері. Дуже схоже, що ви просто забиваєте день перекусами, тому й виходить біда.
В школі є кейтеринг, з вересня замовляйте його і має стати простіше
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Не знаю на що ви витрачаєте 2000зл
Я з двома дітьми менше витрачаю
мабуть треба створити тему щодо порад дешевих блюд)
може я не вмію готувати просто
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляТуся муся
Є міста де квартири коштують дешевше - 1200 -1500зл. Тоді і вистачатиме на все... Тим паче не привязані до місця роботи. І Ви можете ввести правила по купівля смаколиків і ліміт грошей на них для дитини, доходи ж не ростуть. А потрібно ще відкладати, щоб була фінансова подушка
доходи навіть падають, враховуючи курс валют
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляАнастасия К.
1. Перестать есть
2. Перестать пить
3. Никуда не водить
4. Никуда не ходить
Зато в Европе
2. Перестать пить
3. Никуда не водить
4. Никуда не ходить
Зато в Европе
Найти работу в Европе с европейской зарплатой и хватит на многое
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
а мороженное по акции за 1,5 злотых ребенка не устроит?
не бачила такого.
та і я не маю часу ходити по магазинах і вишукувати акції.
не можу їхати в 3 різні магазини, аналізувати і потім купувати де дешевше(
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
я навіть не знала про це. запитаю
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
ні, тут лічильник на опалення
А крутить больше меньше можете?
Просто включайте отопление на 2 часа, когда вы дома и 2 часа перед сном
Если бы вы работали в Польше, была бы у вас субсидия на отопление
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
може я не вмію готувати просто
Продукты берёте где? Смотрите на скидки?
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
знайома каже, що можна еквівалент 20 тис грн в міс з комунальними зняти житло.
а тут виходить 3000 злотих мінімум (і курс вже майже 11)
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
гривень?
Щаслива Я• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
У меня свет 350 это очень много для меня и вода за 2 месяца 210, живу с ребенком. Не пойму вашей подозрительности
То може ви напишіть споживання, а не ціну?