Блакитна устриця• 16 июля 2024
потрібна адекватна порада, Польща
ледве тягну оренду в Польщі, я і дитина.
а осінь-зима опалення взагалі буде мрак. і я не знаю, які подальші дії.
поки я працюю дистанційно, грошей йде в 0.
відкладення навіть трохи зменшуються, бо не хочеться відмовляти в нормальній їжі.
Яке найбільш адекватне рішення:
1) жити там де живу, вжатись по їжі, гуртки мінус (воджу на танці, музику, басейн),
2) шукати нову квартиру тут (з мінусів - я синяк на роботі, сплю по 3-4 години. ресурсу на пошук, на переїзд просто нема),
3) їхати в іншу країну (тут також треба ресурс, грошей і часу. крім цього, ніде нема знайомих. ну і дитина знає ідеально польську)
Яке найбільш адекватне рішення:
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
С температурой или соплями? С температурой 37 можно в школу )
була пневмонія весною
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
потім в травні просто кашель тиждень - також не водила
Ло Шарик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
моя мама тут жила пів року в 2023.
шукала роботу дуже довго.
їй 55 і вона виглядає дуже добре (не бабка маю на увазі).
все, що було - шинний завод. все.
в радіусі 100 км не було нічого
шукала роботу дуже довго.
все, що було - шинний завод. все.
в радіусі 100 км не було нічого
В каком вы городе?
Варшава?
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЛо Шарик
В каком вы городе?
Варшава?
ні, Підкарпатське воєводство
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
То може ви напишіть споживання, а не ціну?
253 свет и 16 кубов вода
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
253 свет и 16 кубов вода
в мене десь вдвічі менше
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
в мене десь вдвічі менше
Так вы не готовите, у меня индукционная плита тянет много, соответственно и посуду не моете, значит и воды меньше уходит. Сегодня уже перец нафаршировала, это два часа работы плиты, перемыла вчерашнюю посуду и сегодняшнюю
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Да
а сколько у вас человек, что столько воды уходит?
Это за месяц я так понимаю
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
в мене також індукція.
і хто сказав, що я не готую. я не вмію готувати складні блюда.
а так: супи різні, мясо запікаю, сирники, картоплю
Меня много• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
створити дитину ілюзію нормального життя..
може варто переглянути харчування? грошей жуть іде. і я не купую різних риб чи делікатесів.. але тисяч 20 гривень в місяць іде тільки на їду
У вас неправильно расставлены приоритеты. Еда, жилье - это жизненно необходимо. Кружки - нет.
Щаслива Я• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
зараз в холодильнику:
куряче філе і 2 ножки,
цвітна капуста, броколі, пекінка,
3 помідори, 3 огірки, 1 перець, картопля, цибуля, морква,
вишні і черешні по пів кіло,
масло, творог, яйця, сметана, сир твердий,
молоко.
Ще купляла хліб (любимо такі булочки невеликі), яблука, 3 банани, печиво сухе, ізюм.
Ніби все. Коли щось закінчується - поповнюю, але набір +- однаковий.
Я коли хворіла не могла в магазин встати, тому стараюсь не доводити до пустого холодильника
куряче філе і 2 ножки,
цвітна капуста, броколі, пекінка,
вишні і черешні по пів кіло,
молоко.
Автор, все перелічене меньше 200 злотих.
Організуйте собі норм харчування:
1. Сніданок: сирники, солодка й солона вівсянка, омлет, онігірі
2. Обід: бульйони з овочами, тефтелями, макаронами
3. Вечеря: салат, запечене мясо/риба, каші, творог
Перекуси: йогурт, фрукти
Вам більш ніж реально вкластися в 1000 злотих, якщо розпланували меню і замовляти доставку з бєдронки чи ашану
Організуйте собі норм харчування:
Перекуси: йогурт, фрукти
Місячне Сяйво• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Это за месяц я так понимаю
Трое
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Організуйте собі норм харчування:
Перекуси: йогурт, фрукти
Організуйте собі норм харчування:
Перекуси: йогурт, фрукти
дякую. але до сніданку треба фрукти якісь чи варення.
плюс багато йде дитині на перекус в школі: фруктове пюре (3 злотих), канапка, якісь фрукти, перець вона любить, печиво.
а доставки тут нема - це маленьке містечко. і знаєте, на доставку мені будуть давати ’ближчий’ продукт, я далеко тягну руку, щоб взяти з більшим терміном придатності.
Плюс, якщо бачу що овочі не дуже - не беру. А так можуть привезти напівгниле
Бодіпозітівна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
гривень?
Так, чоловік присилав з України. Але за житло ми не платили.
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
як Вам так виходило. це ж менше 600 злотих.
я не розумію, як це можливо з дітьми
Бодіпозітівна• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
я не розумію, як це можливо з дітьми
В мене діти підлітки дуже невибагливі. Син не їсть м´яса, ми з донькою їли,всі любимо салати, голодні не були. Ось і сьогодні син згадував, які смачні і недорогі помідори були в Польщі, і молоко з пластівцями.
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
В школі є харчування. До якої години дитина в школі?
Щаслива Я• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Це ви з власного досвіду чи уявні перестороги? Жодного разу в доставці не отримала гниль чи з терміном на завтра . При доставці у вас завжди є можливість її оцінити, написати відгук і якщо щось не так, це компенсують.
Автор, ви жодну пораду не хочете сприймати. Якщо вам просто хочеться понити - ок. Життя складне, і з руснею всім не солодко. Ви молодець, справляєтесь.
Але якщо вас не влаштовує поточний стан вашого життя, почніть рефлексувати і змінюватись
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
до 15.
після школи біля 16 вона їсть обід.
ну і біля 19 вже легку вечерю: або сирники, або йогурт з печивом, або щось ще
після школи біля 16 вона їсть обід.
Блакитна устриця
• 16 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
так, замовляла коли жила у великому місті Польщі.
Курєр якщо чогось не було - то просто не привозив.
і нащо мені 5 інгредієнтів без картоплі, наприклад, якщо це на суп.
йогурт також був не на вчора, але не на 2 тижні вперед.
і я не придираюсь. просто в моєму місті нема ні доставки, ні глово не працює
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Для чого вам варення на сніданок? Канапка, пюре, печиво і фрукти це все на раз в школу?
В школі немає уроків плавання? Напишіть назву містечка
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
до 15.
після школи біля 16 вона їсть обід.
До 15:00, з 8:00?В мене в шостому класі син, найдовше був до 14:30. Першачки до 12:00.
Щаслива Я• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
до 15.
після школи біля 16 вона їсть обід.
Передивіться тарілку здорового харчування дитини, у вас всюди багато цукру (варення на сніданок, солодке пюре на перекус, печиво на вечерю) і майже немає довгих вуглеводів.
Оптимізуйте сніданки на більш ситні, в школу канапка+фрукти+йогурт. Повноцінний обід і нормальна вечеря з клітковини й вуглеводами. Йогурт і печиво поганий варіант для вечері.
Стосовно доставки - спробуйте, якщо щось не так - давайте скаргу.
Ну, і йогурт ви ж не місяць закуповуєте, то яка проблема з датою споживання не місяць, а 2 тижні?
Великий сатирик• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Немає доставки, але є басейн, танці, уроки музики, цікаве місто, напишіть назву будь ласка
Щаслива Я• 16 июля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
В мене в сина в 5му класі двічі на тиждень уроки з 8 до 15ї, а декілька днів до 12ї. Залежить від розкладу, але 8 уроків може бути згідно регламенту
Copy-Paste• 16 июля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
а ціна за оренду 2500+комунальні хіба не захмарна?
в міні-містечку рівня села
Захмарна. В мене 3кім з терасою 30 кв. сучасна перше заселення, все нове, посудомийка, пралка, 2 тв, меблів занадто, навіть просила 3 комоди вивезти, 2200. Правда комуналка + 1000. Щодо їжі, не знаю, навряд Вам вдасться зекономити. Овочі, фрукти - це корисне, та і по ціні дешевше часто ніж в Україні. Думаю 1000 можна на оренді зекономити, якщо Ви не у великому місті.